Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Se kar cistim led z avta skoraj vsak dan, danes za spremembo ne samo zjutraj ampak tudi ob pol 11h zvecer ko sem sel na siht.

 

Kje je zdej tisto globalno ogrevanje ffs?!

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namest tradicionalnega 1-majskega kopanje bom ?el tokrat o?itno kar smu?at, ker menda je celo na Bra?u sne?ilo.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namest tradicionalnega 1-majskega kopanje bom ?el tokrat o?itno kar smu?at, ker menda je celo na Bra?u sne?ilo.  :rolleyes:

smucat al "smucat" :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ele banko uporabljam od verjetno prve minimalne mo?nosti da sem to dobil pa NIKOLI(zaenkrat) ?e niti ene pizdarije. Brez tega jaz verjetno ne bi mogel pre?iveti, jebe? banko(tam sem mogo?e na 3 leta 1X za cca 5 minut), bankomate, po?to, pumpe, kar se pla?evanja polo?nic ti?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Medvodah ob 10:00 nepretrgana kolona spet.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... Izdano oranzno opozorilo za toco.. Ljubljana in okolica ter gorenjska... Zunaj pa lepo soncno vreme...

 

post-10-0-87653600-1462542856.jpeg

 

post-10-0-16111400-1462542866_thumb.jpeg

 

post-10-0-05298200-1462542885_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logitech g502, gaming mis za dobrih 100?, po enem letu zacel zafrkavat kolescek. -.-

 

3 leta garancije, seveda se mi tudi sanja ne kam sem dal papirje.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E bi namesto kole??ka ve? uporabljal kak ??egetav?ek, bi mi?ka sigurno ?e delala :hudicek:  :hudicek:  bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugega skorajda ne more biti....no jermenica je se opcija (malo verjetno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se po treningu nazrl k merjasec in se dobr da se nisem prej, ker bi bil namest kvihtanja, sklec in pretepanja vrece na vrsti najbrz kar DREMEZ! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.