Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

En "heroj" se je odlo?u, da 8 let stara Mazda ?e vedno preve? lepo zgleda pa je potegnil ris po celem boku od havbe ?ez oboje vrat do prtlja?nika. Upam, da bo naslednji? zmogel tolk jajc, da to naredi pred mojimi o?mi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa res za jamrat ja. Ne razumem zakaj se folk na avte spravla. Ce gre komu kej u nos nej lepo cloveka pocaka in mu to tudi pove... ne pa da gre ko ena picka avto podrajsat alpa brisalc odtrgat. Take mongloide je treba sam povozt. Upam, da imas usaj kej zavarovano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En "heroj" se je odlo?u, da 8 let stara Mazda ?e vedno preve? lepo zgleda pa je potegnil ris po celem boku od havbe ?ez oboje vrat do prtlja?nika. Upam, da bo naslednji? zmogel tolk jajc, da to naredi pred mojimi o?mi.

 

pa da ga vidim, ga dobesedno zatol?em! :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En "heroj" se je odlo?u, da 8 let stara Mazda ?e vedno preve? lepo zgleda pa je potegnil ris po celem boku od havbe ?ez oboje vrat do prtlja?nika. Upam, da bo naslednji? zmogel tolk jajc, da to naredi pred mojimi o?mi.

z lopato bi bila ve?ja praska ne? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neuspesno pomagal eni teti s HR, ki ji je brez razloga krepnil akumulator in to na 1 leto stari Benz 6Ki. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pri tvojih letih bi lahko vedel, kako gre to: najprej poriva?, ?e pa ni dovolj, pa ?e napolni?...

Kar izvoli, ce ti pase, to je bila nekje v starosti moje mame in nimam zelja v stilu M.I.L.F., da ne recem GILF. ;)

 

(Kar se tice akumulatorja je potem klicala Mazda asistenco in verjamem,da se nekako postimali in to verjetno ne s potiskanjem)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar izvoli, ce ti pase, to je bila nekje v starosti moje mame in nimam zelja v stilu M.I.L.F., da ne recem GILF. ;)

 

(Kar se tice akumulatorja je potem klicala Mazda asistenco in verjamem,da se nekako postimali in to verjetno ne s potiskanjem)

 

Sicer ne vem, kaj si imel ti v mislih, a jaz sem mislil takole:

 

Najprej porine? in poskusi? v?gati na porivanje (pri tem je potrebno biti zelo pazljiv s sklopko, da ne nastanejo ?e ve?je te?ave), ?e ne pomaga, pa kable in malo napolni? njen akumulator.

 

No, ?e je star eno leto, je pa res najbolje poklicat asistenco, pa naj re?ijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sredo skurilo modem. V petek so pri?li in priklopili novega. Danes pono?i ga je spet skurilo! :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

 

Kak?ne spletne strani pa obiskuje?, da ti modem skuri?

:ne vem:

 

 

Jah, saj ve?, kmet pa s hribov doma. Kaj pa jaz vem, zakaj ti modem skuri...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kak?en strelovod pa ima?? In pa ozemljitev? Mislim, ?e pri nas na vrhu hriba strela ne skuri ni?esar v hi?i, potem vzrok mogo?e ni v neurju...

Modeme ne kuri preko hise....kuri jih preko TK linije. Takonkot TVje preko kabelske linije

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kak?en strelovod pa ima?? In pa ozemljitev? Mislim, ?e pri nas na vrhu hriba strela ne skuri ni?esar v hi?i, potem vzrok mogo?e ni v neurju...

 

Tudi mi smo na vrhu hriba  :P

 

Modeme ne kuri preko hise....kuri jih preko TK linije. Tako kot TVje preko kabelske linije

Res je, ker pri sosedu je ?el tudi modem in printer (fotokopirc, fax) ki je bil priklopljen na tel. linijo.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

se pravi 3 mesece pa pol, pa spet isto me caka na parkingu danes....in spet na istem mestu. Tokrat niso pustili listka.
 Balkanijada...

 

13515226_10154284554504878_1446669811_n.

Zjutraj me je docakalo tole ko sem prisel do avta...vsaj je bla prijazna in pustila listek. Ampak se vedno, keri skillsi da sfookas cel odbijac, ristepk..

attachicon.giftmp_8397-DSC_16371702687970.JPG

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se pravi 3 mesece pa pol, pa spet isto me caka na parkingu danes....in spet na istem mestu. Tokrat niso pustili listka.

 Balkanijada...

 

13515226_10154284554504878_1446669811_n.

mogo?e listka ni, ker ?e ima? podatke.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P 406 coupe me je popolnoma obsedu s svojim Pininfarina dizajnom in le se vprasanje casa je kdaj grem katerga gledat/pelat/kupit. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.