Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Rumena barva je men ful nagravzna, mogoce na kakmu M3 bi jo se trpel, hehe

 

(Misljen je taprav M3 in ne Mazda serije 3, se razume).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj kaki dve leti se ne.

 

Adeo mori EU. Farage ze trobi da bi 24.6. moral postat bank holiday, britanski dan neodvisnosti. :D

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narava je naredila svoje, veliko obljub sem dal letos vsepovsod, vsi imajo dolge nosove. Pred tremi tedni je namre? pusto?ila to?a, ta je zadala ?e zadnji ?ebelj v krsto ?e tako obubo?anim ?e?njam, katere so bile prepite od obilnega in dolgotrajnega de?evja. 
Lahko se oddol?im z obtol?enimi marelicami  -_- 
 

Tisto s ?e?njami pa je bilo takole: za 20? bi dobil 4 kg ?e?enj, ne pa 20, lahko bi uporabil vse mo?ne popuste pa ne bi pri?el na tako ceno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF :blink:

Fotr je reku, da se bo kupilo novo, ker rabljene ima ?e zdaj in mu niso preve? v?e?.  :hohoho:

 

(je pa to sicer prva te?ava v 10-letnem lastni?tvu mini Korejca in tega je redko kater sodobnej?i avto zmo?en).  :zvizga:

 

@?mego, zaradi takih in podobnih bedarij poznam kar nekaj ljudi, ki se kot hudi? kri?a bojijo JAP vozil, ker za Renolda ali Fiat-a so zadeve hecno poceni recimo.  :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, danes zjutraj je bilo zanimivo. Pridem do avta, odklenem, obrnem klu?...pa naredi samo tk tk tk tk tk. Motor tut obrnil ni...

 

Pogledam armaturo, cagarji od 0 do konca pa spet nazaj, lu?ke utripajo..wtf?!?

 

Probam 1,2,3x,..isto. Probam odklent , zaklent..ne radi..samo nek rele se sli?i, lu?i poblinkajo..ni?...

 

Jebemo...ho?em ?e gor po klju?e od druzga avta, pa sem rekel, probam dat klemo dol, k zgleda se mu je ?ist zbalinal....

 

Klema dol, po?akam minuto, brrr avto pali, k da n? ni. WTF?

 

Akumulator sem menjal ene 2 leti nazaj, original mazda, 3 leta garancije ma sicer.  Malce sem presene?en, da bi tako hitro shodil, oz. da je potem naprej delalo vse b.p. Bom videl, kaj bo zdele ko bom ?el iz ?ihta.. 

 

In to seveda spet pred morjem :) ?e ne grem naslednji teden v reklamacijo nazaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, danes zjutraj je bilo zanimivo. Pridem do avta, odklenem, obrnem klu?...pa naredi samo tk tk tk tk tk. Motor tut obrnil ni...

 

Pogledam armaturo, cagarji od 0 do konca pa spet nazaj, lu?ke utripajo..wtf?!?

 

Probam 1,2,3x,..isto. Probam odklent , zaklent..ne radi..samo nek rele se sli?i, lu?i poblinkajo..ni?...

 

Jebemo...ho?em ?e gor po klju?e od druzga avta, pa sem rekel, probam dat klemo dol, k zgleda se mu je ?ist zbalinal....

 

Klema dol, po?akam minuto, brrr avto pali, k da n? ni. WTF?

 

Akumulator sem menjal ene 2 leti nazaj, original mazda, 3 leta garancije ma sicer.  Malce sem presene?en, da bi tako hitro shodil, oz. da je potem naprej delalo vse b.p. Bom videl, kaj bo zdele ko bom ?el iz ?ihta.. 

 

In to seveda spet pred morjem :) ?e ne grem naslednji teden v reklamacijo nazaj.

a si ga kej vapal? zgleda ko nek stik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ni?, to je blo iz u?er na dans. Izgledal mi je res kot en stik nekje, sploh po tistem incidentu z ?ico od kljuke :) Ampak po googl-u sode?, naj bi se nekako tako obna?al ko je akku ?voh. Ne vem, sam da bi bil tok ?voh da tut motorja ne bi obrnu, da se sli?i samo en klik ko en rele, pa tut ne verjamem. No nisem ?e do?ivel kej tazga, zgledal mi je res ko en stik nekje. 

Mal je smotan, ker ne bi red sred dalmacije s prikolo ostal kje na cesti. Bomo videl kako bo za vikend..


to je hecen, ker je mlajsa od moje, jaz pa imam se vedno original akumulator?

 

Ja edino ?e ga webasto kaj ?vasa...Morm ?e pogledat volta?o pri delujo?em/nedelujo?em motorju..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa vufer ma? tud....ja ta klik klik klik je ?tarter ki ne more zagnat, klasika ko gre aku (ali slab kontakt na klemi)

naslednji? ?e bo ne stakniti ampak daj drug avto poleg na kleme pa probaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.