Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pa vufer ma? tud....ja ta klik klik klik je ?tarter ki ne more zagnat, klasika ko gre aku (ali slab kontakt na klemi)

naslednji? ?e bo ne stakniti ampak daj drug avto poleg na kleme pa probaj

Tut varianta ja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti je kdo pustil lu?ko v kabini pri?gano pa je po?asi spraznila akku?

 

Ne ni? tak?nega ni bilo. Saj pravim iz v?eraj na danes. ?e grem zdele merit akumulator, grem stavit da je b.p. 

 

Je pa to tisti akku, ki ima zgoraj eno luknco, ?e je notri kao zelen odtenek, je v redu, sicer pa ne. Mislim, pa da nima odprtine za filat teko?ino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je to fajn pa krasn,

ampak men tuke neki ni ?ist jasn...

 

?e sname? klemo z akumulatorja za eno minuto in potem natakne? nazaj, se akumulator ne napolni. Kako da ti je potem pa v?gal? Ali sem le jaz malo za ?asom, pa so sedaj sodobni akumulatorji druga?ni... :ne vem:

 

Ali pa le vzrok i??e? na napa?nem mestu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, sej pomoje ni akku. Kak stik, slaba masa, kaj vem. Kabl ki pride na ?asijo je bil mastn, pa sem spucal tko da zdej bi mogl bit ok. Seveda pa ne vem, ?e ma to to.

Na?eloma mazde nimajo te?av z elektroniko.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mja, nisem ?e. Mogo?e mi danes uspe. Ja meni tudi tako izgleda, ampak ne morem verjeti, da sedaj je pa vse kot da ni? ni bilo. Sem mel ?e parkrat ?voh akku, ampak takrat je tudi v?igal te?ko. Nikoli ga ni ?isto odrezalo, potem pa naslednji? kot da ni? ni bilo... Ne vem no :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem ravno kupil akumulator za bencinarko

sem vzel energizer (proizvaja johnson controls, kot varto in mnoge druge), 60Ah, 510 CA, 76 eur (ce prineses starega)

http://www.akumulator.si/izdelek/A1%2030%2060%20JD/avto-akumulator-60-d-510a-energizer

na gami je okoli 110 eur

 

za dizla je treba mocnejsega vzet

 

 

vzel sem tukaj: http://www.akumulator.si/katalog/63/avto-avtomobili-avtomobilski

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsej verjetnosti se je po 12ih letih uporabe poslovil Razer Diamondback (ra?unalni?ka mi?ka)

Preve?krat si jo selil, al so jo pa chemtraili nad teboj..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Epilog cestnemu dogodku...

Tudi zadnja desna ima zarezo... Popolnoma enako, pizde ciganske.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Epilog cestnemu dogodku...

Tudi zadnja desna ima zarezo... Popolnoma enako, pizde ciganske.

Kaj si u?pi?il?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

A vidim v drugi temi. kaj a ti jih je kdo prerezal?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto zdaj mam zadaj levo zlizano pirelli, desna pa upam da v hladnejsih pogojih pripelje domov. Ne gremo na avtocesto...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si dolgo stal tu pri nas?

 

na prehodu 15min, ni bilo panike. So se mi pa smilili vsi , ki so ?li na morje :) Kolone po par km vse do Zadra.. pred Sv.Rokom so celo ustavili promet, da ne bi bilo kolone v samem tunelu.. mi smo lagano z enim postankom in 15min postanka na prehodu porabili 4h za 390km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Od celega kampa v Termah Ptuj se ravno na sosednjo parcelo parkira Ljubljan?an s psom velikosti manj?ega teleta! Za povrhu je pa Ljubljan?an inteligenten pribli?no toliko kot manj?e tele...

 

?e dobro, da jutri zjutraj odvandramo naprej.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.