Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Od u?eri?njega celodnevnega stanja na nogah me le-te precej bolj bolijo kot po 1-dnevnem pohodu na ?krlatico, pa nisem glih izven forme, ?e se lohk maw pohvalim.  :zvizga:

 

Pa sem mislil, da sem jaz ze mal star in me danes noge bolijo... pa me je to potolazilo, da tudi mlajsa "mularija" malo pojamra :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem mislil, da sem jaz ze mal star in me danes noge bolijo... pa me je to potolazilo, da tudi mlajsa "mularija" malo pojamra :)

Ja, ker mi je prov zanimivo, saj mi recimo 10 do 12 ur hodit in vmes naredit ve?-tiso? vi?incev, pa ni neki hudega.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

poln diners, american, master, eurocard.......pa majo vsi ve?ji 4 mestni limit....?e TRR spraznim pa je  :rolleyes:

 

v glavnem ?iht pa klatenje naokoli.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dns mje lih tok pasal vstat in it delat kukr pred par mesci konkretno doplacat odmero dohodnine, KURC KEJ :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bodo ?li tkole naprej te vikendi, bo treba kmal garderobo menjat. Sami pikniki pa fe?te:)

Te silijo da toliko je? ? :jezicek:  :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bodo ?li tkole naprej te vikendi, bo treba kmal garderobo menjat. Sami pikniki pa fe?te:)

Garderobo bo itak treba pocasi menjat.. ker prihajajo hladnejsi dnevi... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 urno opravilo.....prvic po sedmih letih odkar smo v bajti.

Parnincistilec, sesalec, pa osem talnih konvektorjev.....before pa after...

 

Ena ura je za pucanje okolice, kot so okna itd...

post-2637-0-68876100-1475406884_thumb.jpg

post-2637-0-03288900-1475406899_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me je pokovc vrgel pokonci ?e ob 5:30...

 

Ni sme?no!

 

 

Mene pa budilka ... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa spaw direkt nula in dans totalna pecenka, zahvala pa eni gospodicni, tko da bi se lahko v resnic tud pohvalu, ampak pol je v tej drzavci hitro kdo fows, ce ima ze cew lajf z eno in isto opravka, facelifta dobit pa mu ne znese :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa spaw direkt nula in dans totalna pecenka, zahvala pa eni gospodicni, tko da bi se lahko v resnic tud pohvalu, ampak pol je v tej drzavci hitro kdo fows, ce ima ze cew lajf z eno in isto opravka, facelifta dobit pa mu ne znese :D

 

Ja ti pa si grozen.

 

Ali si grozno reven, ali si grozno grd, ali si grozen v postelji, ali pa si kar vse troje, mogo?e ?e kaj ?etrtega, da se nobena ?enska no?e vezati s teboj za dalj?e obdobje. Saj, razumem, nekateri so pa? taki. Ampak da se pa potem s tem ?e hvali?, se mi pa ne zdi primerno. Kolikor vem, ima? otroka. Kolikor vem, je to h?erka. Kako bo? na tak na?in ?ivljenja gledal ?ez 20 let, ko bo h?erka vsake tri mesece pomerila drugega "ti?a" v svoji no?nici? In s kak?no moralno avtoriteto bo? stopil pred njo? Kako se bo? po?util, ko se ti bo rekla, da si ji fov?, ker lahko redno dobiva sve?e fante med tem, ko imajo druge cew lajf z enim in istim opravka? Kako bo? naslavljal o?ete svojih vnukov? Zet 1, zet 2, zet 3,...? Zet je h?erin mo?, ?e pa ni poro?ena, ni zet. Torej bo h?erkin poriva? 1, h?erkin poriva? 2,...

 

Vpra?ala te bo starost, kje ti je bila mladost.

 

V zakonu ni vse samo krasno. Je pa tega ve?ina. In ko se dva dobro ujameta in se odlo?ita, da ?elita skupaj nadaljevati ?ivljensko pot, je to velika odlo?itev. Ja, zakonci ne morejo vedno po?eti, kar bi komu zapasalo. Se pa z malo dobre volje da prilagoditi in ugoditi zakon?evim ?eljam. Zaljubljenost je ?ustvo. Ljubezen pa je odlo?itev. Odlo?itev, da si nekomu zvest/zvesta. In ?ivljenje je kljub nekaterim omejitvam in prilagajanju precej la?je, ?e ima? nekoga, na kogar se lahko zanese?. Pa ?eprav ima ta nekdo napake, svoje ideje, ki so druga?ne od idej drugega in tako naprej. Tako da si nikar ne domi?ljaj, da ti je kdo fov?, ce ima ze cew lajf z eno in isto opravka, facelifta dobit pa mu ne znese. Ja, saj ?enske pojamramo, kak?ni so mo?je. In tudi mo?je pojamrajo, kak?ne so ?ene. Hvala Bogu, da je tako. Vsaj vem, da nisem poro?ena z ?ensko... In da je on tista polovica, ki jaz nisem. In ?ele skupaj sva popolna.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena in ista ?e je dobro servisirana prede bolje od novitet, podvozje se podmazuje da ne rjavi, pa ?e cena ji raste, ko po 30 dobi certifikat za ve?ne obline  :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti, dez in megla pa same dnevne brlivke....zadaj pa brez luci kot duh se prikazejo predvsrm srebrni avti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti, dez in megla pa same dnevne brlivke....zadaj pa brez luci kot duh se prikazejo predvsrm srebrni avti

 

 

Pa se mi zdi, da je najvec takih Renaultov ... Vceraj vozil za enim Twingotom... Sem mu blendal, pa ga ocitno ne briga, kaj se dogaja okoli njega... Danes zjutraj spet en Twingo... mi je sel nasproti... sem videl, da ima spredaj samo dnevne LEDice ... Ko je bil mimo, pogledam v ogledalo... seveda zadaj brez osvetlitve ... Ko ga bo kdo napicil v taki megli, kot je te dni... bo pa jok in stok, kdo je kriv ...  :blink:  :ph34r: ... Pa v tunelih dostikrat vidim Cliote, ki so od zadaj neosvetljeni ... No... novi Megane (menda tudi Fluence in drugi...) pa je to spremenil... ker menda, ce so prizgane samo dnevne LEDice, zadaj svetijo luci... in to s "fancy" dizajnom ...

 

renault-megane-rear.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti, dez in megla pa same dnevne brlivke....zadaj pa brez luci kot duh se prikazejo predvsrm srebrni avti

Alpa grafitno sivi, ko so lohk direkt isti odtenek kot asfaltna podlaga, to je res nevarno! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alpa grafitno sivi, ko so lohk direkt isti odtenek kot asfaltna podlaga, to je res nevarno! :(

zve?er pa vsi po zadnji meglenki  :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zve?er pa vsi po zadnji meglenki  :ne vem:

Ki potem traja se celoten teden, neglede na vreme :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak, kje je poletje, ko sm jamral o premal dela, haha.

 

Od septembra dalje imam pravo nori?nico - vzel nov kredit, prodal dva avta, kupil dva avta, pripravljam teren za toplotno ?rpalko, da nam bo pozimi toplo, na ?ihtu delam nadure, itd itd...

 

Vse to pa je dost povezano s stresom in ?e dobro, da imam fuzbal ob sobotah, da se zgonim im zderem na polno. V?asih se mi zdi, da se ?e soigralci spra?ujejo, ?e sm "diht", haha. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.