Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Je..? obliko ?e otroc zaradi nekih izjemnih oblikovalskih dose?kov pri enih avtih danes niti ven ne morejo videt.

Ne sam otroc tudi voznik....se posebej nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da je bla tukaj tema o radarjih, kaznih in pritozbah.

No da povem kako so Hrvatje sedaj to 'popucal'

 

Domov dobis samo kazen in odlocbo. Kdaj kje koliko....nobene slike.

Ce hoces videti sliko se moras zglasiti na PP tistega okolisa kjer si naredil prekrsek. Na primer iz ZG v Split....

 

Ce se pritozis, gre zopet zadeva v sodisce tistega kraja, ce se pritozis, tudi na nacin, da v avtu nisi bil ti in se ne zelis izpovedati o vozniki, je obvezna osebna obravnava pri sodniku v kraju dogodka.

Ce placas takoj 2x manj, ce pritozba pade 2x vec....

 

 

Ljudje placujejo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super luna o?itno super trka...

Res je, zdaj cakam da mi se Hyundai odpove poslusnost in grem ju3 na razgovor za novo sluzbo kar s sobnim beciklom! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, zdaj cakam da mi se Hyundai odpove poslusnost in grem ju3 na razgovor za novo sluzbo kar s sobnim beciklom! :D

 

A nimas "paraolimpijca"?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nimas "paraolimpijca"?

Mam, pa med drugim tudi Corso, ki jo vozi bivsa lubica, ampak se zmeri pisana name, tako da ni nekega pomanjkanja pleha. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti?, so me svarili pred dizela?em in stro?ki, pa nisem verjel. Zdaj pa imam. 

 

En dizela? ima skoraj 100.000 km, drugi skoraj 200.000 km. In samo v enem mesecu je ?lo za oba dizela?a (pa ne za servis in nafto!) zajetnih 879,12?. V enem mesecu sem moral kupiti za minibus ?tiri zimske pnevmatike in nova jeklena plati??a ter za vsakega po en akumulator.

 

Vsaj to je bila sre?a, da sem povsod lahko pomahal s kartico Mazda kluba, pa se je malo poznalo, druga?e bi me dizela?i v enem mesecu olupili vsaj za tiso?aka... ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prvi dan ?tudijskega dopusta me tolk rabijo na ?ihtu, da me skos kli?ejo, pa se je obrnil dan kot bi mignil, lol...

 

?e si za firmo tako zelo nepogre?ljiv, se pri pla?i gotovo pozna...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si za firmo tako zelo nepogre?ljiv, se pri pla?i gotovo pozna...

 

pozna se ravno toliko, kolikor si izbori?... ta jeben kapitalizem in sodobno su?enstvo mi gresta na ________ ! (dodaj besedo po lastnem okosu) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jamram da ?e od srede naprej i??em p#&%*!n kestl za bencin za mercedes A klaso k je ?ist po naklu?ju ?e tadolga ?asija (V168) in ker od kraj?e pa? ne pa?e ketl gor in sm na ta ra?una naredu cca 600 km pa ga ?e zdej nimamo in zdej ?e po mercedesovih forumih spra?ujem ?e ima slu?ajno kdo kaj na zalogi kje v kk?nem kotu, novga pa pa? negremo nabavlat ker ko?ta 640?  :vskalo: in za ta dnar raj? avto za?gem pa v grabn porinm pa lastnici neki druzga ( bl zihr avto ) kupm

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jamram da ?e od srede naprej i??em p#&%*!n kestl za bencin za mercedes A klaso k je ?ist po naklu?ju ?e tadolga ?asija (V168) in ker od kraj?e pa? ne pa?e ketl gor in sm na ta ra?una naredu cca 600 km pa ga ?e zdej nimamo in zdej ?e po mercedesovih forumih spra?ujem ?e ima slu?ajno kdo kaj na zalogi kje v kk?nem kotu, novga pa pa? negremo nabavlat ker ko?ta 640?  :vskalo: in za ta dnar raj? avto za?gem pa v grabn porinm pa lastnici neki druzga ( bl zihr avto ) kupm

Za kateri avto, letnik, motor... ipd.rabis to? Poznam privat mehankarja, ki vecinoma sraufa mercedese. Mogoce ma on kaksen pameten nasvet, kje to dobiti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MB A140 dal?a karoserija (V168) 1.4 bencinski motor 2001 letnik  

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se bliza miklavz in......tokrat so naredile veliko skodo...4 ure sem menjal kable....zunanja enota je ze poflajstrana toliko da je joj....

 

post-2637-0-96022300-1480053654_thumb.jpg

post-2637-0-41484900-1480053674_thumb.jpg

 

Aja pa naj si zataknejo ta black friday ze nekam, huje ko trump clinton (naj gre nekdo danes bprasat za popust na

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.