Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

se pozna da zivis sredi polja... :)

Ma ja jaz jih fentam ene 3, macek ene 50, pa jih se ene par 1000 ostane...

 

Da vidis sosedovega turana.....vse pozrto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se bliza miklavz in......tokrat so naredile veliko skodo...4 ure sem menjal kable....zunanja enota je ze poflajstrana toliko da je joj....

 

Aja pa naj si zataknejo ta black friday ze nekam, huje ko trump clinton (naj gre nekdo danes bprasat za popust na

 A kak?na mre?a okoli se pa nebi dala  namontirat? Pri nas na ?ihtu so nam ?vabi ?alabajzerji (a sem ?e povedal da so ?vabi najve?ji ?alabajzerji, italjani so pojem v primerjavi z njimi)  dobavili napravo v kontejnerju kjer so bile klime montirane zunaj na tleh. Prva stvar je bila da smo tekli v merkur po mre?o sicer bi nam mi?i  tam sredi travnikov nove klime po?rle v 14 dneh.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas smo vse te te?ave zelo u?inkovito re?ili s ka?o, in sicer s samico go?a. Pride skozi vsako luknjico, skozi katero gre mi?, po vseh mi?jih rovih, in jih lepo polovi. Sicer je zdaj ka?onka dolga blizu dva metra, mi?i pa nimamo niti v kleti pri krompirju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ceveh od elektrike pridejo nori, cez odprtino ventilatorja, 0dprtino hladilnika.....

Dodatno ogrodje pa mre?a. V slu?bi sem uporabil pocinkano mre?o s cca 6mm okenci, pa zelo tanke ?ice - pretok zraka je neoviran, pretok mi?i pa na nuli. Cevi iz ja?kov po katerih pride kablovje v kontejnerje imamo zama?ene z navadnim steklarskim kitom. Mora? pa biti zelo natan?en - ?e pol  centimetra ?pranje je v?asih dovolj da ljubka mala mi?ka naredi ?talo.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec peljal v Split, Renault Talisman, jaz zadaj od Zagreba.....kaj naj recem, ko se enkrat razvadis prostornosti enoprostorca je zelo te?ko....kot pod kolenom in v gleznju je dalec manjsi od 90 stopinj....ne hvala.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas smo vse te te?ave zelo u?inkovito re?ili s ka?o, in sicer s samico go?a. Pride skozi vsako luknjico, skozi katero gre mi?, po vseh mi?jih rovih, in jih lepo polovi. Sicer je zdaj ka?onka dolga blizu dva metra, mi?i pa nimamo niti v kleti pri krompirju...

 

A to se heca?? ?e se ne, a ni pri nas malo prehladno za take zadeve? Terarijska temperatura mora biti za go?a nekje med 25 in 30 stopinj, glede na dan/no?. O_o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez heca.

 

Samica si je uredila domovanje v kleti, ob?asno jo vidimo tudi v "drvarnici" (prostor, kjer se nahaja 15 metrov polen, bojler, zalogovnik, vse ?rpalke, ventili in podobno. Sam kotel je v drugem prostoru), pa tudi v hi?o kdaj pride. Zdaj je dolga ?e blizu dva metra. Ja, in med poleni vsake toliko najdemo kose leva, ko se levi. Ravno v?eraj sem na?el enega. Ga potrebuje?? Zdaj visi na polenih in ?aka, ?e se kdo oglasi, da ga odpelje - ponavadi u?iteljica biologije iz osnovne ?ole... ?e ga potrebuje?, samo povej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez heca.

 

Samica si je uredila domovanje v kleti, ob?asno jo vidimo tudi v "drvarnici" (prostor, kjer se nahaja 15 metrov polen, bojler, zalogovnik, vse ?rpalke, ventili in podobno. Sam kotel je v drugem prostoru), pa tudi v hi?o kdaj pride. Zdaj je dolga ?e blizu dva metra. Ja, in med poleni vsake toliko najdemo kose leva, ko se levi. Ravno v?eraj sem na?el enega. Ga potrebuje?? Zdaj visi na polenih in ?aka, ?e se kdo oglasi, da ga odpelje - ponavadi u?iteljica biologije iz osnovne ?ole... ?e ga potrebuje?, samo povej.

 

Sva?ta. Pa dobr ajd, najbr? dobi svoje od bojlerja... Huda dvori??na "ma?ka" ni kej. :D

 

Pa ne rabim, hvala. :D Sem od malega skakal okoli ka? in jih tudi doma mel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva?ta. Pa dobr ajd, najbr? dobi svoje od bojlerja... Huda dvori??na "ma?ka" ni kej. :D

 

Pa ne rabim, hvala. :D Sem od malega skakal okoli ka? in jih tudi doma mel...

 

Meni je najpomembnej?e, da pre?ene vso golazen: polhe, voluharje, mi?i, ?e ta??e ?e dve leti ni blizu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeb***** mimovrste pa njihovo na zalogi dobava 1.12! Jutri el classico, nov tv pa nekje v enmu kombiju!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeb***** mimovrste pa njihovo na zalogi dobava 1.12! Jutri el classico, nov tv pa nekje v enmu kombiju!

 

?ofer si pa misli: kak?no krasno ?ivljenje! Nekdo je naro?il nov kav?, nekdo novo TV, jutri je pa El Classico! Parkiram nekje in si v miru ogledam, brez da bi ?ena te?ila...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ofer si pa misli: kak?no krasno ?ivljenje! Nekdo je naro?il nov kav?, nekdo novo TV, jutri je pa El Classico! Parkiram nekje in si v miru ogledam, brez da bi ?ena te?ila...

Dobil celo ?t paketa, kar pomeni da je kobmi od po?te slovenije, bom jutri klical v Mestni log na centralo ?e se da tam prevzeti in re?iti el classico....druga?e pride v ponedeljek.

 

Bistvo je samo da bi v miru ?ez vikend montiral konzolo in tv....55 inch.

So pa tudi budale jih prosi? da bi osebno prevzel na brn?i?evi, ni treba dajati na po?to pa je baje to bolj komplicirano kot skenslati vse in oddati novo naro?ilo....v glavnem par klikov ki se nobenemu ne da, tv je bil tam, samo niso vedeli to?no kje, ali je v dostavi k njim, ali je ?e ?el na po?to ...ni?, potem pa en vzame skener v roke in dobi? SMS s ?tevilko paketa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeb***** mimovrste pa njihovo na zalogi dobava 1.12! Jutri el classico, nov tv pa nekje v enmu kombiju!

 

Jaz ga tut verjento naum mogu gledat, so mi iz ene soboto prestav delo glih na tole. Nejevoljen ?ist, sploh ker takrat bi bil itak de?uren, takrat pa  sam bil de?uren, potem dva delovna vikenda, ko nisem bil de?uren, po tem pa spet pridem na de?urstvo... cel mesec vikendi uni?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem sedajle Rouge One, ki ga v Lj caka Rouge Nation, da izvedemo Ghost Protocol in izvedemo Saving private Messi....

 

Svak dela na posti v centralnem....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se ravno zato izogibam nakupu v slovenskih spletnih stacunah... ker status, ki ga vidis pri artiklo velikokrat ni pravilen ... In dostava traja ponavadi nekaj dni... Ze sama obdelava narocila ponavadi traja en dan ... :( ... Pred kratkim sem narocil nekaj iz UK... v ponedeljek dopoldan oddal narocilo... v torek je bilo na Brniku in sem osebno prevzel ob 10:00 ko odprejo salter za stranke (prej sem seveda klical, ko sem po trackingu videl, da je zadeva ze na Brniku in narocil osebni prevzem, ker dopoldan itak ni nikogar doma in bi se potem s kurirjem lovil :) ... Sem pa tudi ze preusmeril posiljko na sluzbeni naslov ... 

 

Pri Posti pa je tako, da recimo po trackingu vidim, da je zadeva na posti... Spotoma iz sihta se ustavim na Posti in ji dam sprintan tracking iz strani sledenje.posta.si pa me nakuri, da moram imeti tisti listek, ki ga postar pusti v nabiralniku... da drugace ona ne ve tocno, kje je posiljka in mora iskati... Nevem zakaj imajo potem sploh stevilke za sledenje... ce sami v bajti ne znajo enostavno najti posiljke... Sem ji rekel, da nisem bi se doma in sem spotoma... pa mi zabrusi nazaj, da ima pa ona zaradi vec dela in da mora vseeno se enkrat napisati tak listek, ki mi ga je postar ze pusti v kaselcu ...  :blink:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja imas prav, ampak 55inch tv se pa ne upam. Res pa da so imeli dobro ceno.

 

Glede tega v sredo ko sem narocil je bil tv 570?, kar 112? ceneje kot na ti black friday....komercialne fore.

 

Je razlika.....se posebej ko gledas s petih metrov. Velikost stare tv je se iz razmer iz stanovanja na Drulovki pred sedmimi leti. Sem pa zasral pred dvema letoma ko je strela skurila tv in sem mislil da zaradi zavarovalnice rabis isti tip tvja....v bistvu bi lahko takrat sel v vecjo pa delno doplacal. Po drugi strani pa je bila taka led tv 55' takrat vsaj jurja pa pol.

post-2637-0-40291800-1480761359_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja imas prav, ampak 55inch tv se pa ne upam. Res pa da so imeli dobro ceno.

 

Glede tega v sredo ko sem narocil je bil tv 570?, kar 112? ceneje kot na ti black friday....komercialne fore.

 

Je razlika.....se posebej ko gledas s petih metrov. Velikost stare tv je se iz razmer iz stanovanja na Drulovki pred sedmimi leti. Sem pa zasral pred dvema letoma ko je strela skurila tv in sem mislil da zaradi zavarovalnice rabis isti tip tvja....v bistvu bi lahko takrat sel v vecjo pa delno doplacal. Po drugi strani pa je bila taka led tv 55' takrat vsaj jurja pa pol.

 

 

Ce je tisti spodnji kot stari TV... potem verjamem, da je razlika vec kot ocitna :) ... Tisto je uproabno samo za monitor pri racunalniku :) ... 

 

Jest imam sicer se 46" ... Panasonicovo plazmo ... ampak je stara skoraj 7 let... in takrat je res bila cena okoli 1250? v Celovcu... pri nas pa je bil isti model najceneje okoli 1500? ... normalna cena pa okoli 1650? ... Ampak pri TVju je tako, da ga menjam sele ko crkne :) ... Tako veliko ne gledam, da bi moral biti zadnjo krik mode ... imam pa rad, da je cimvecji ekran :) ... Ti imas prostor in bi lahko dal tudi 60" ali vec :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tist je stari.....:)

Ma jaz sem ga vzel ker cena mi je ok za Sharp led full hd, smart tv z wifijem in appi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.