Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sem take volje, da bi najraje napisala  jebe se mi.

 

Pa se bojim, da bi kdo to razumel kot oglas... :wacko:

 

Ampak res se mi ne da ?isto ni?. Grem spat za kak?no uro, mogo?e bo potem kaj bolje...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti sam silikon v roke pa okol in okol nabasat, da bo fiksiran :D ?e je prevelk pa lukno v odbija?..

Obolevam model....al dobim za dizla,al za 2.3i ma noro,zdej sm koncno dubu pravo stevilko svojga hladilnika.bi se lohk ze mal prej spomnu poklicat v btc da dobim tocn podatek hladilnika gleda na identifi.stevilko :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega dneva nisem najbols zastartal :P

 

 

Probaj se enkrat obrnit kljuc  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj se enkrat obrnit kljuc  :harhar:

Ironija da je bla res tezava v kljucu, ki sem ga v brlogu pozabu, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst tut u tri pm... Betaglukan pa ?e k?no ?udo bom stresu vase pa naj se pobijejo tm notr.

Echinaforce preverjeno pomaga. Plus tantum verde plus olynth in predvsem spanec... in moj najboljsi prijatelj berodual?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem jaz ugotovil v vseh teh letih, je tako:

 

- ?e prehlad "zdravi?", je v 14ih dneh konec

- ?e prehlada "ne zdravi?", se vle?e cela dva tedna...

?e pa neki cinca? in izbere? vmesno varianto bo bolehanje trajalo skoraj pol meseca.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozila ali oro?je?

Zastava avtomobili

 

http://www.rtvslo.si/svet/ugasnil-zadnji-motor-jugoslavije-bankrot-podjetja-zastava-avtomobili/406095

 

No saj v stecaju so ze nekaj casa ampak sedaj pa kjuzo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Echinaforce preverjeno pomaga. Plus tantum verde plus olynth in predvsem spanec... in moj najboljsi prijatelj berodual?

 

Ma ja sej ?rem tut echina ja.. Tantum je za spiranje, kar lahk tut s soljo al pa kisom... 

Berodual prvi? sli?m. Bom po?ekiral. :D Thx. edit: to je kot flixotide? Bl za plju?a zadeva.

 

Za tale olynth sm pa sli?u, da je v bistvu kt konjski ?us verzija k?nga nasonexa in je res sam za najhuj?e primere in kratk ?as. Druga? si skuri? nos. :D

 

Kolikor sem jaz ugotovil v vseh teh letih, je tako:

 

- ?e prehlad "zdravi?", je v 14ih dneh konec

- ?e prehlada "ne zdravi?", se vle?e cela dva tedna...

 

Ma ja, sej, sam ?e se ti rata dvakrat zapored prehladit kr se prvi? nis pozdravu, ti po?as za?ne zmankvat ?ivcev. :D Ke ste tabletki...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja sej ?rem tut echina ja.. Tantum je za spiranje, kar lahk tut s soljo al pa kisom... 

Berodual prvi? sli?m. Bom po?ekiral. :D Thx. edit: to je kot flixotide? Bl za plju?a zadeva.

 

Za tale olynth sm pa sli?u, da je v bistvu kt konjski ?us verzija k?nga nasonexa in je res sam za najhuj?e primere in kratk ?as. Druga? si skuri? nos. :D

 

 

 Tantum so tudi pastile, kao pri bolecem grlo. Isto kot neo angin, septolete/septabene ipd..

Sem pa vceraj prvic probal pastile Isla... priporocam. Men so super...

 

Olynth je isti smorn kot operil... v kapljicah ali razprsilu.. ja, izsusi/zmanjsa oteceno sluznico, zato ga ni priporocljivo jemati dlje casa. Sem pa zasledil, da obstaja olynth, ki naj bi bil primeren tudi za dolgotrajnejso uporabo. Najbolj zdravo je sigurno z fiziolosko raztopino, ampak... ko mam zabasan nos, razmisljam samo o tem kako mi bo na hitro nekaj pomagalo...

 

Berodual je pa zdravilo, ki se ga uporablja pri kronicnih boleznih (npr astma), bronhodilatator, ki na hitro razsiri dihalno pot. samo na recept seveda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.