Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?e v drugo se mi je pri?gala lu?ka za tlak v gumah....No in danes peljem k vulkanizerju in ta, je na?el ?eblji?ek:(

Ej...dobro ,da se je pri?gala lu?ka za tlak...?e ne....lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmetu se spet ni dal zapirat pipce ko gre iz travnika na travnik po cesti.....

Tole se ti s peskom zazre v kolotek in s seboj dolgo casa vozis' diseco smrekco'

post-2637-0-78457700-1470983878_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se skoraj vsako jutro pri?ge lu?ka za tlak...Samo ne zaradi prazne gume, zaradi tamale... :ne vem:

 

 

Sam na tej lucki verjetno ne pise TPMS :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa ?e mam mo?a prehlajenga in bogega ?e 3 teden...no in iz tega je danes izvedel, da je plju?nica.

Vozniki alf niso navajeni da v avtu dela klima....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol ure pred koncem dopoldanske izmene me obvestijo, da je imel tisti, ki bi moral prevzeti popoldansko izmeno, nesre?o in da bo do petka na bolni?ki. In tako mi pade danes ?e popoldanska in jutri zjutraj spet moja redna dopoldanska.

 

Ni ravno za vriskat od veselja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj detaljno spucal avto s profesionalnimi zadevami dons pa opazm, da je sredinska konzola vsa pikasta :S. Zgleda, da ko sem sprical tepihe z disavo je malenkost slo po konzoli in je dobesedno barvo dol snelo. Kljub temu da pise da je sestavljeno brez nevarnih ali agresivnih kemikalij ter da je varen za uporabo na vseh materialih. Jezn k ps!

 

post-7623-0-20860500-1472497905_thumb.jpg

 

post-7623-0-86388000-1472497927_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najve? objav na forumu je v tapravi temi. :D

 

da ?e js mal pojamram. sem danes izredno na dopustu in trenutno v centru ankarana pijem ?e drugi kofe, zraven pa izrabljam zastonj wifi za surfanje in ?akam, da fotr kon?a pregled v valdoltri. po 14 dnevnem dopustu in izle?avanju na pla?i, bi trenutno ?e najraje delal v slu?bi. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ?e js mal pojamram. sem danes izredno na dopustu in trenutno v centru ankarana pijem ?e drugi kofe, zraven pa izrabljam zastonj wifi za surfanje in ?akam, da fotr kon?a pregled v valdoltri. po 14 dnevnem dopustu in izle?avanju na pla?i, bi trenutno ?e najraje delal v slu?bi. ;)

 

Aha, ja, seveda. Nato pa svizec zavije ?okolado...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. dan brezposelnosti...

Uf....kaj ti niso podalj?ali???..pri nas smo rabli..dve vzgojiteljice in pomo?nice..vem je nemogo?e..razdalja in dru?ina...lp:-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem nekaterih voznikov.

Na semaforju rde?a lu?, avto A se ustavi 10 m pred zadnjim avtomobilom v koloni. Nato za tem avtom ustavi naslednji. ?ez 10 sekund se avto A premakne za nekaj metrov in ?ez pribli?no toliko ?asa ?e enkrat. A se ni mogel ?e prvi? ustaviti 2 m za zadnjim v koloni?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.