Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 18 minutami je Bini napisal:

Eni so zdaj mogoče boljši? 

Meni se trenutno Best buy v tem rangu zdi Clio. Cenovno ni šel v nebo, čisto solidno izgleda , ni preveč ženski , razvejana servisna mreža.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Rena ima res dobro razvejano servisno mrežo. Konec koncev, saj jo tudi potrebuje... 

 

Dobro, če se voziš deset kilometrov po mestu ali avtocesti v eno smer in deset nazaj, potem zdrži mogoče še kaj več kot 10 let. Če pa se voziš 30 kilometrov v eno smer in 30 nazaj po malo bolj razgibani cesti, pa... ... ... Sem se spomnil na našega Cliota. Nujno moram na stranišče...

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari avti bili brez nepotrebnih senzorjev... 

Niso bili euro6... 

Imeli so vse, kar se potrebuje... 

Vozim 27 let staro toyoto...ima vse, kar potrebujem v avtu...no, airbag bi bil dobrodošel, drugače pa ima vse. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Slivka napisal:

Ja, Rena ima res dobro razvejano servisno mrežo. Konec koncev, saj jo tudi potrebuje... 

 

Dobro, če se voziš deset kilometrov po mestu ali avtocesti v eno smer in deset nazaj, potem zdrži mogoče še kaj več kot 10 let. Če pa se voziš 30 kilometrov v eno smer in 30 nazaj po malo bolj razgibani cesti, pa... ... ... Sem se spomnil na našega Cliota. Nujno moram na stranišče...

Točno sem vedel, da se boš obregnil ob "razvejana servisna mreža " pri Renaultu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 5/9/2020 at 9:09 AM, Nejc1986 said:

Meni se trenutno Best buy v tem rangu zdi Clio. Cenovno ni šel v nebo, čisto solidno izgleda , ni preveč ženski , razvejana servisna mreža.

Tak nov clio ima tasca. Lep je res, in tukaj se konca. Totalno nepregleden, ne gre nikamor, imas obcutek, da bo kmalu razpadel.

Imamo cliota letnim 2000 ta je brez heca ene 5 razredov boljsi avto. Je oares da nima fancy opreme kot so led luci, touch screen itd

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je LabiGT napisal:

Tak nov clio ima tasca. Lep je res, in tukaj se konca. Totalno nepregleden, ne gre nikamor, imas obcutek, da bo kmalu razpadel.

Imamo cliota letnim 2000 ta je brez heca ene 5 razredov boljsi avto. Je oares da nima fancy opreme kot so led luci, touch screen itd

Hm... Okej,nepregledost je itak problem večine novejših vozil (oziroma so glede tega slabši kot avti pred 15leti), to da ne gre nikamor je  najbolj odvisno od izbire motorja... Največji minus ki sem ga zasledil po testih je manjko 5e prestave.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

pete prestave? Kaj ima samo štiri - pa to je tolk k Yugo.

Moj yugo je imel pet prestav.Kako poceni so bile gume zanj. 😕

  • Všeč 1
  • Haha 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Moj yugo je imel pet prestav.Kako poceni so bile gume zanj. 😕

Moj je imel 4 in je bil še tisti na črko J ... se pravi Jugo 45. Mater, jaz tud za tiste pocen gume nisem imel, je blo pa vedno dost cvenka za benz. Ne vem samo to mi sploh ni bila postavka. Servisiral sem pa itak vse sam, razen generalke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Slivka napisal:

Čisto resno vprašanje: pa bi ti imel pogum Cliota prignati do take hitrosti, da bi prestavil v šesto prestavo?

Saj če ima dobro krivuljo, lahko šesto  prestavo doseže že pri kar nizki hitrosti.

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

Hehe, Nejc zdaj si ti tud pri krivuljah... lepo :punk: Vse več nas.

Ampak glede na to, da vozim na lpg,smatram da je to najboljša krivulja. :)

 

Clio sicer ni tovarniško na lpg (če se ne motim), so pa Dacie z Renaultovimi motorji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rečem da je zakon,je pa v nekaterih primerih finančno zelo dobra zadeva.

 

Jaz sem v 110 t km na lpg prisparal cca 3500eur... Odštejem 1300za vgradnjo, imam profita več k 2jurja... Malo je pa bilo srece , da avto ok sprejme plin. 

 

Je pa treba pred vgradnjo narediti domačo nalogo in se konkretno pozanimati kaj in kako in upoštevati drobni tisk..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Je pa treba pred vgradnjo narediti domačo nalogo in se konkretno pozanimati kaj in kako in upoštevati drobni tisk..

Točno to, sicer je lahko LPG dokaj drag. Znanec se je dal nategit eni firmi ki vgrajuje plinske sisteme, in potem je lahko samo še prodal avto za male pare s konkretnim minusom v računici.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je LabiGT napisal:

Jaz sem mislil o avtih, ki ga imajo oz imeli tovarnisko ala opli, fiati kak subaru itd

Ja,ampak opli se pregovorno ne razumejo z lpg. Tako kot fordi, Chevroleti... Če se ne motim,so pri nas vec ali manj  zgolj Dacie dobavljive z lpg... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še čakam info mojstra za kolesa, ki mora javit, če je možno popravilo MTB, ko mi je "menjalnik" potegnilo med šprikle zadnje feltne. Takrat sem na srečo takoj ustavil ko je začelo ropotat. No, če bo treba ga bom namesto podaril, zavrgel :) 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Z M A J napisal:

Še čakam info mojstra za kolesa, ki mora javit, če je možno popravilo MTB, ko mi je "menjalnik" potegnilo med šprikle zadnje feltne. Takrat sem na srečo takoj ustavil ko je začelo ropotat. No, če bo treba ga bom namesto podaril, zavrgel :) 

A ti je zvilo nosilec zadnjega menjalnika?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

A ti je zvilo nosilec zadnjega menjalnika?

Da, tisti aluminijasti nosilček je počil (že prejšnjič mi je tak pokrivilo in sem nekako naravnal v pozicijo), zdaj pa ko sem iz 2. v 1. prestavo dal za v klanec, mi je potegnilo med šprikle.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

A se je že komu zgodilo, da mu je v razmaku dveh dni šel k vragu pralni stroj in sušilni? Pa je šlo čipiranje na počitek  za nedoločen čas. ☹️

To ne, mi je pa baba zatežila da avto dost leti in da jo ne rabi bit stah ko bo avto zdivjal po čipingu, tako da nebo nič. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

To ne, mi je pa baba zatežila da avto dost leti in da jo ne rabi bit stah ko bo avto zdivjal po čipingu, tako da nebo nič. :ouje:

A je baba glavna pri hiši? 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.