Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 14 urami je Scr3am napisal:

Padel na tehničnem. Moram na svojemu titaniku menjat komplet zadnji most... Oh well. Pa gre +600e po suhem.

Pa kateri letnik imaš to? 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nvem. Sem marsikateri avtoodpad poklic pa so vsi rekl, da imajo most, ampak da je tako gnil, da mi ga ne upajo prodati. Tko da ocitno nism edini. Vsi pa vemo, da mazda pa rja sta dva razlicna pojma. Ostane mi samo nov most k pa pride 450€ (aftermarket) + 2x zadnje roke k je pa se dodatnih 150-200€.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

A to si čolne v slano vodo spuščal? Ker tako razžrt most sem nazadnje videl pred 5 leti na Lantri letnik 1995.

Ja sem tako požrt most videl na mercedesu coupeju.

 

Potem bo kar strošek tole... Nimaš kaj, če hočeš met avto treba zrihtat.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je skritikrt napisal:

Kot rečeno,sem redna stranka pri vulkanizerjih...na C-Maxu vijak fasal...gremo jutri zrihtat🙄

IMG_20230726_201553.jpg

Zrihtal...in k je klima malenkost slabše delala pri orng temperaturahsem dal še klimo nafilati,da ne bo draga vsa "zašvicana" domov prihajala🤣...15€ flikanje in 60€ filanje klime pri Svetku na Zaloški v Lj.

IMG_20230727_102548.jpg

IMG_20230727_094609.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Slivka napisal:

Še za jeklene se bojim, da na BTjki naredi presto iz njih, da bi bil pa gor nek mehak aluminij...

 

Raje kar neham razmišljat...

 

Tudi to je res. Poleg tega sta še obe ''havbi'' aluminijasti na NCjki.

 

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Sej ne vem, zakaj rinejo železo gor. Že zarad same teže.

 

Pa verjetno tudi cena...nimam pojma.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je FuManchu napisal:

Ima ta c-max tud kabinski filter nekje v treh pm skrit pod nogami?

Drži-sem slišal,da moraš pedale odšraufati da zraven prideš....če voziš k pooblaščencu,kot to jaz prakticiram ni problem...če se pa sam zraven spraviš,pa imaš kar delo.

 

Če te resno zanima...k sam tega nisem še delal...lahko pogledam,k imam Haynes-ov priročnik za modele  2003-2010...sam je debela bukla,in rabim čas,da najdem🙄

IMG_20230727_121913.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima fusion enako potem.

Pedal za gas dol in plastike pobrat dol. Zdej k sm ga drugič dol jemal sem bil 10min fertik:jupiii:

Prvič sem pa kr preklel mal forda:angry:Imam tudi jaz Biblijo za saaba.

pred 8 minutami je g.Wankel napisal:

Se pardoniram. Mislil sem RX😂

IMG_20230727_123457.jpg

Popravljeno od FuManchu
Slika dodana
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je godlike napisal:

To je top bukca.

Jaz sem zelo dosti R4 šraufal po njem. Sem ga novemu lastniku podaril.

...jaz sem pa "z druge strani"...in sem bil tisti,k je dobil podarjeno😃...res top bukla-vse je not...po mojem mnenju vredna vsakega centa če misliš avto dolgo imeti,in nimaš dve levi roki👍

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Asfaltirali cesto do nekega upokojenca.

 

Možakar se enkrat na teden pelje v trgovino in nazaj. Do nas je pa niso asfaltirali, čeprav se šolski kombi že 10 let vsak dan dvakrat pelje do naše hiše in nazaj, ter jaz vsakodnevno v službo in nazaj. In tako bo še naslednjih 12 let. Zakaj? Ker možakar, ki je v penziji, ima čas najedat vsem na krajevni skupnosti in na občini in so mu potegnili asfalt samo, da se ga odkrižajo. Jaz pa nimam toliko časa...

 

Pa to niti ni bistvo. Bistvo je, da so v ovinkih preasfaltirali čez geodetske oznake in šli vsaj 75 cm na moj travnik. Če že asfaltirajo, naj asfaltirajo znotraj geodetskih oznak, ne pa čez njih. In zdaj? Naj si vzamem obilo časa in se grem bost z njimi ali naj enostavno "pogoltnem" vse skupaj, ker nimam časa se še s tem jajcat?

 

Ma, koliko se meni ta teden vleče...

  • Haha 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Asfaltirali cesto do nekega upokojenca.

 

Možakar se enkrat na teden pelje v trgovino in nazaj. Do nas je pa niso asfaltirali, čeprav se šolski kombi že 10 let vsak dan dvakrat pelje do naše hiše in nazaj, ter jaz vsakodnevno v službo in nazaj. In tako bo še naslednjih 12 let. Zakaj? Ker možakar, ki je v penziji, ima čas najedat vsem na krajevni skupnosti in na občini in so mu potegnili asfalt samo, da se ga odkrižajo. Jaz pa nimam toliko časa...

 

Pa to niti ni bistvo. Bistvo je, da so v ovinkih preasfaltirali čez geodetske oznake in šli vsaj 75 cm na moj travnik. Če že asfaltirajo, naj asfaltirajo znotraj geodetskih oznak, ne pa čez njih. In zdaj? Naj si vzamem obilo časa in se grem bost z njimi ali naj enostavno "pogoltnem" vse skupaj, ker nimam časa se še s tem jajcat?

 

Ma, koliko se meni ta teden vleče...

Očitno te ne jemlejo resno, ko si pa tak vicmaher, bo treba zavihtet tisto tvojo lopato.....😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Očitno te ne jemlejo resno, ko si pa tak vicmaher, bo treba zavihtet tisto tvojo lopato.....😁😉

Ali lopato ali pa nič več vicev. Bolj se nagibam k drugi varianti. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.