Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

dne 27. 7. 2023 ob 11:29 je Tilen5 napisal:

Ko smo že pri rjavenju mazd...moja pri menjavi menjavi ventilčka, ki je pušal

 

20230711_132921.jpg

20230711_132916.jpg

Nekaj se že pozna 😅

Vidim, da zadnjih zavor tudi pri tretji generaciji niso zrihtal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo šli z ženo in starejšimi tremi otroki na obisk in po opravkih.

 

Ko sem že ravno bil v dolini, sem kupil še 3 vreče po 30 kg futra za purane in 3 vreče po 30 kg futra za kokoši. Za Mazdo 5 to ni nič takega.

 

Na poti nazaj naju je ujel močan naliv. Za Mazdo 5 to ni nič takega.

 

Potem pa začnem ugotavljat, da avto vedno slabše drži smer in na koncu ugotovim, da je guma prazna. V največjem nalivu...

 

Nato se zavem, da je rezervna guma dostopna iz prtljažnika, v katerem je šest papirnatih vreč, v vsaki po 30 kg futra na osnovi koruznega zdroba... V največjem nalivu...

 

Koliko se meni ta teden vleče... Upam, da sploh dočakam  konec tedna...

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 4
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

Smo šli z ženo in starejšimi tremi otroki na obisk in po opravkih.

 

Ko sem že ravno bil v dolini, sem kupil še 3 vreče po 30 kg futra za purane in 3 vreče po 30 kg futra za kokoši. Za Mazdo 5 to ni nič takega.

 

Na poti nazaj naju je ujel močan naliv. Za Mazdo 5 to ni nič takega.

 

Potem pa začnem ugotavljat, da avto vedno slabše drži smer in na koncu ugotovim, da je guma prazna. V največjem nalivu...

 

Nato se zavem, da je rezervna guma dostopna iz prtljažnika, v katerem je šest papirnatih vreč, v vsaki po 30 kg futra na osnovi koruznega zdroba... V največjem nalivu...

 

Koliko se meni ta teden vleče... Upam, da sploh dočakam  konec tedna...

Si ga pac na roke metal v najvecjem nalivu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes prepričeval vulkanizerja, da gume niso zanič in da ne bom kupil novih...

 

So sicer že zelo na koncu, ampak se mi trapasto zdi kupovat nove, če bomo itak menjali cel avto. In sem ga komaj prepričal, da je v staro gumo dal injekcijo...

 

Že tri dni pa vsake toliko časa poskušam zvedeti, kdaj bo novi avto, ker je v bistvu že 'čez rok' (vplačali smo ga 27.1., rok dobave 4 do 6 mesecev), pa sem zvedel samo, da je ta, ki to ve, ta teden na dopustu...

 

Kdaj bo konec tedna?

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Scr3am napisal:

Kaj si pa potem nabavil ? Se opravičujem, če si kje drugje že napisal. V glavi imam samo to, da nikjer nisi našel primernega vozila in da si kurcal čez SUV :D

 

Še nič... 

 

Še čakam.

 

In to bo šele za jamralnik... Mah, očitno tudi drugi teden ne bo nič boljši od tega...

 

Ko bi vsaj vreme hotelo sodelovati, ker moram pripraviti drva za pozimi, pa ni fajn delat v gozdu, kadar je blatno. Sploh, če je ta gozd na strmini in že tako vse drsi, ko je mokro, pa sploh...

 

Ma, koliko se meni ta teden vleče...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Še nič... 

 

Še čakam.

 

Potem pa bom vprašanje drugače postavil. 😉

 

Kaj čakaš?

Lahko tudi bolj na dolgo:

Za keri avtomobil si vplačal aro?

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz še imam Mazdo.

Za enkrat še.

 

pred 32 minutami je Slivka napisal:

Ford.

Je pa lep čakalni rok. Moj je bil narejen v dveh mescih, potem pa še skoraj 1 mesec čamil v Kopru.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.