Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

To je pa res ?ist tvoja odlo?itev :) Moj post je bil mi?ljen za tiste, ki ne vedo kaj se dogaja s signalom ;) Pa brez zamere.

 

Jaz sem se bolj jezil na HTC, kot na Simobil. Ker mi je HTC ?e od nekdaj, kar na lepem zgubil signal in ga je dobil nazaj ko si rebootal telefon. Ko si de?uren, je ?e tko dost bedno, da mor? merkat na telefon, da mor? pa ?e gledat, ?e se je butl zmislu zgubit signal je pa ?e bolj kislo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se sam men zdi al se je Lojz vrnu nazaj :hudicek:

 

Lojz se nikoli ni spu??al na tak?en nivo, ampak je bil gentleman, v primerjavi s ...! <_<:rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e od jutra me na polno neki v ?elodcu boli (pa nism piu), na pou zebe, nikakav sem, jem skoraj ni? :whatever: ....jutr pa LJ maraton, udele?ba obvezna :whatever: ...bomo vidl kaj bo no? prnesla :ne vem:

 

ti ma? sam tremo.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti ma? sam tremo.... :blush:

 

Ah kje, zdej mi je to ?e k ni?, sem 3x na teden tak?ne razdalje tekel :) pomoje trebu?na gripa :( prvo sem mislil da sem se zastrupil s pico v petek ampak kot ka?e ne, ker ostala dva sta ?ist ok. Evole vstal sem, ?e vedno ?it..tko da tak ne morm te?t :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah kje, zdej mi je to ?e k ni?, sem 3x na teden tak?ne razdalje tekel :) pomoje trebu?na gripa :( prvo sem mislil da sem se zastrupil s pico v petek ampak kot ka?e ne, ker ostala dva sta ?ist ok. Evole vstal sem, ?e vedno ?it..tko da tak ne morm te?t :(

 

vsak izg.je dober :) Pocajtaj se

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaooooooo :( Marco Simoncelli R.I.P. :(:(

 

:(:(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeba tole. Samo spet stara zgodba, tekmovalci so se prito?evali nad primernostjo dirkali??a in sevede dokelr ni prepozno se ?efom jebe, sam da je dnar...

 

tukaj ni bila kriva proga zares ?alosten razplet okoli??in. Ed bil prisiljen se zaleteti v njega in prav tako rossi enostavno ni bilo drugega izhoda,in sem prepri?an ?e bi bil ,bi ga oba izbrala :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se spomnim, ko je "moj" Lorenzo dostikrat opozarjal ravno Simon?elija, da vozi nevarno in da ogro?a sebe ter druge, no v tem primeru verjetno to niti ni bilo krivo. Skratka ?koda je pob?a! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nisem noben lojz pa tut vrnil se nisem nikamor. jaz sem pri?el prvi? in lahko ste hvale?ni za to, ker vas bom nau?il manir - eden je ?e hotel predelati rx-8 na konjski gnoj, pa sem ga razjebal in zdaj ne bo. hvaljen kokolada.

 

vidim, da ne pozna? na?ega pravega Lojza :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Kokodajsa, sre?en sem, da si me podu?il-a o Wanklu ter da sem znova na?el pravo pot iz teme! :bravo::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kako lahko LABI takega Kokodajsa sploh prena?a :vskalo: Ker ?e je v resnici tak potem verjamem, da sre?anja niso prijetna. ?e se je pri?el Budale delat, na Forum potem pa ne vam zakaj ravno ta Forum. :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

''sre?en sem ker sem mo?ki'' :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Volvaka nam kupu NITI MRTEV !

V70 D5, truplo, sede?i take da me drugi? v ?ivljenju boli hrbet, po prevo?enih cca 1440 kilometrih.

 

Sam ?evapi in prebranac v Valterju so bli pa zakon.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kako lahko LABI takega Kokodajsa sploh prena?a :vskalo: Ker ?e je v resnici tak potem verjamem, da sre?anja niso prijetna. ?e se je pri?el Budale delat, na Forum potem pa ne vam zakaj ravno ta Forum. :ne vem:

 

a to je moje ime z velkimi napisan zarad respekta :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.