Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Barabina mejhna noctavn, pa ze tadrugo noc sm v porodnisnci zard previsokga pritiska. Jebemu da grem jutr pes dam ce jih ne spravjo vn... <_<

 

Vreme sta gledala za naslednje dni :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za pop*zdit.

 

Nesposobne?i... na IST (rezervni deli) poslala so mi namre? narobn glavni cilnider sklopke (za fiata), ?e tko sm 3 dni ?aku zdj pa ?e napa?n del... :vskalo:

 

Da mazde sploh ne omenjam, taki ?ungalunga ?ravfi da brezveze... treba jutr po zvezdast (rinka, ne torx) nastavk za gedoro, ker navadna 6 kotna seveda ne pa?e... No ja pa?e.. se pa lahko pohvalim da sem dva nastavka uni?il pa cele 3 ?ravfe odtegnu... :vskalo::vskalo:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za pop*zdit.

 

Nesposobne?i... na IST (rezervni deli) poslala so mi namre? narobn glavni cilnider sklopke (za fiata), ?e tko sm 3 dni ?aku zdj pa ?e napa?n del... :vskalo:

 

Da mazde sploh ne omenjam, taki ?ungalunga ?ravfi da brezveze... treba jutr po zvezdast (rinka, ne torx) nastavk za gedoro, ker navadna 6 kotna seveda ne pa?e... No ja pa?e.. se pa lahko pohvalim da sem dva nastavka uni?il pa cele 3 ?ravfe odtegnu... :vskalo::vskalo:

 

ma kaj tti trgovci ?edalje bolj ?alabajzasti <_< kr nared jim brezpla?no reklamo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ni k?n od teh nastavkov moj :P

 

Haha, sajres... ne dejansko ni :) Tvoji so premejhni nastavki za tavelko gedoro...

 

ma kaj tti trgovci ?edalje bolj ?alabajzasti <_< kr nared jim brezpla?no reklamo...

 

Maja, sej sploh nimajo druzga cilindra, upam da bo vsaj potokar meu :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maja, sej sploh nimajo druzga cilindra, upam da bo vsaj potokar meu :)

 

Ti se bo? lohk vsej hitr zmenu, js bom pa u?itno mogu osebno it u Anglijo pa tistga angle?a lastnoro?no spravit na vislce <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bla ?ansa bi se takoj odpelu nekam v tople kraje,tko se je pa zame zaklu?u..

 

Po drugi stran je pa itak sam ?e 4 mesce do naslednega poletja :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ve? tist filing k re? iz sodelavcem sam na 1ga po ?ihtu pol se pa to zavle?e do 3h zjutri :blink::ph34r:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ve? tist filing k re? iz sodelavcem sam na 1ga po ?ihtu pol se pa to zavle?e do 3h zjutri :blink::ph34r:

 

to bi ?e lohk vedu, da je to (gremo na enga) najve?ja slovenska la? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pono? in dopoldan je tko ene 15krat elektrike zmanjkal, o?itno jih je "sneg" presenetu, ki ga je ogromno zunaj, tko ene 0,00 cm. :hudicek:<_<:ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi ?ele bilo, ?e bi ga imeli 1cm - po moje bi bli cel vikend brez elektrike. :ne vem:

 

Nebi se ?udu, ker tale kamni?ki elektro je PODEN! -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebi se ?udu, ker tale kamni?ki elektro je PODEN! -_-

 

V Logatcu niso ni? bolj?i - sli?i? v daljavi rahlo grmenje pa vso elektriko ven zme?e. Danes je blo samo dvakrat po pol ure mrka... pizda leta 2012 smo jaz pa razmi?ljam a bi generator kupil, ker jih imam polhn organ.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na travniku za hi?o sem se nau?il da z 2mm profila na Michelin Pilot Sport 3 ne prilezm nikamor. Je bratec sedel v avtu pa za brezveze speljeval rikverc jaz sem pa porival prednji konec avta da sva ga obrnila iz blata ven. :hohoho: Saj bi ga lahko potegnil s traktorjem ampak se mi ni dalo. Potem sem splaknil avto ker je bil blaten je za?el laufati po treh, sem samo zapeljal v gara?o, premontiral zimske gume, zdaj pa besno i??em nov injektor ker sem nekako odkril da je to problem. ?e dobr da imam tester za Renaulta. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na travniku za hi?o sem se nau?il da z 2mm profila na Michelin Pilot Sport 3 ne prilezm nikamor. Je bratec sedel v avtu pa za brezveze speljeval rikverc jaz sem pa porival prednji konec avta da sva ga obrnila iz blata ven. :hohoho: Saj bi ga lahko potegnil s traktorjem ampak se mi ni dalo. Potem sem splaknil avto ker je bil blaten je za?el laufati po treh, sem samo zapeljal v gara?o, premontiral zimske gume, zdaj pa besno i??em nov injektor ker sem nekako odkril da je to problem. ?e dobr da imam tester za Renaulta. :hohoho:

 

Vidi? - pri mazdi ti je problem znan takoj, ker za TOK TOK TOK ni potreben tester.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.