Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Vidi? - pri mazdi ti je problem znan takoj, ker za TOK TOK TOK ni potreben tester.....

 

Brez testerja bi jaz vedel le to, da laufa po treh. Zakaj, bi mogu pa menjavati dele pa probavati. Aja zdaj spet dela, sem ?e dobil injektor in ga zamenjal. :jupiii: Sam roke mi ?e smrdijo po bencinu. :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi biu dizel bi reku da ni? novga,tko pa shit happens..glavno da zdj spet laufa :)

Sam roke mi ?e smrdijo po bencinu. :D

 

To bo pa dons namest Old Spicea :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avtu mam letne gume 225 ?iroke in ?e to znucane, zuni pa tole :D

 

Objavljena slika

 

Cao

 

To niti ni tak problem :jezicek: , na Blokah imamo preko 35cm, sem malo izkoristil stare case in se mau zapelu s beciklom

 

Objavljena slika

 

Pa se dve biciklaske, ki vas pomojem itak ne zanima :P

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni slab bicikel, pa ?e znamka krasno sovpada s sne?no idilo. A je bil pr?i?

 

Cao

 

Res je sem moral prav en test narediti po snegu ce res ime znamke opravicuje njen pomen, bilo je prav prijetno malo se zaplejati po snegu po dolgem casu. Od zacetka je padal prsic a cez cas se je snezenje okrepilo in je zacel padati bolj "moker" sneg kar je proti veceru zamelo 35cm snega :)

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni smo pa ze pou ure na delavnem mestu pa se brez malce dons :unsure::wacko::angry2:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Logatcu niso ni? bolj?i - sli?i? v daljavi rahlo grmenje pa vso elektriko ven zme?e. Danes je blo samo dvakrat po pol ure mrka... pizda leta 2012 smo jaz pa razmi?ljam a bi generator kupil, ker jih imam polhn organ.

 

Al si pa u slu?bi sposodi? mal ve?ji UPS za nedolo?en ?as za potrebe zagotavljanja odaljenega dostopa :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U grdo, no re?en je blo, da naj bi zdj ponehal in naj bi bil mir do petka.. upam pa da to dr?i, ker mamo tut v bli?ini na?e bajte eno re?no strugo, ki zna konkretno narast v takih primerih :unsure:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od v?eri na dons je ?e mal narasl, ampak ne bistveno, za kak centi... zdej bo kak dan mirovala, pol bo pa kake 14 dni padala, ?e nebo de?ja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od v?eri na dons je ?e mal narasl, ampak ne bistveno, za kak centi... zdej bo kak dan mirovala, pol bo pa kake 14 dni padala, ?e nebo de?ja

 

ej tale je mal grda za zdele ane,tok da sry ze za ---> ...ampak nisva za vikend se menila kako je fajn met akvari v avtu? ;)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej tale je mal grda za zdele ane,tok da sry ze za ---> ...ampak nisva za vikend se menila kako je fajn met akvari v avtu? ;)

 

uf sam res... takrat je mankal ?e sam kak decimeter, da pride do vrha

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:) no ce bo potrebno kej pomoci,z veseljom pridem in zajamem mal vode,z avtom seveda :D

 

a drgac je vse ql? velika skoda?

 

ma ne ni take sile, niti ni prvi? tole, je bla ?e tut vi?je. Glavne stvari (kot so zamrzovalna omara, ozimnica...) smo dvignal na malo vi?ji nivo. Zajemat podtalnico oz. jo ?rpat je pa samo brezvezno po?etje, ker kolker jo stran s?rpa? jo dobi? nazaj, enostavno povedano skoz kro?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcerej tko spijem ene 2 kozarca vode in se spomnem da je voda opore?na, ker sm se bal motenj v zelodcu sm si reku nc bom mal razkuzu z jegrom.. in sm spil 3/4 steklenice, tko da danes mi je vseeno slabo ampak nevem ali je kriv jeger ali voda? :vino:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.