Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

En prvoaprilski ?tos zate - jutri ne bo sne?ilo - lopato, plug, ketne in druge protisne?ne pripomo?ke lahko pospravi? do jeseni :hudicek:

 

Bemti?, Boss, ko te dobim, te preklofam...

 

Res nisem kidal!

 

 

Pa ne zato, ker ne bi sne?ilo, ampak ker sem oble?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe nej se ta dav?na uprava in cela dr?ava v glavo, mongoloidi dosadni. Od ?esa nej dam 300?...ve? delam huj? je...

 

Mal na ?ihtu v ra?unovodstvo pokli? in vpra?i na kak?en na?in ti to trgajo od pla?e da mora? toliko dopla?ati dohodnino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe nej se ta dav?na uprava in cela dr?ava v glavo, mongoloidi dosadni. Od ?esa nej dam 300?...ve? delam huj? je...

 

Tko kot pravi Grega... ?ez leto ti premalo odvajajo... :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je lepo videti npr. ko ti pade nekaj denarja pri dohodnini, ampak je potrebno vedeti, da ti to ni dr?ava dala ker ima? premalo ipd., ampak ker ti je mede letom ve? vzela kot bi morala, in ti si jo s tem brezpla?no kreditiral...tako da ?e je normalen znesek za pla?ati je ?e ok...tak?ne cifre te pa res butnejo, pa naenkrat to na kup spravit je tudi smotan. Jest ?e vsako leto pla?ujem okoli 80 eur...si pa vsako leto na netu izra?unam, tako da vem kaj me ?aka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti ?ivot....tlele v Minsku garam ko zme?an. Dejansko nisem dale? od tega, kar so imeli vegradovi delavci.

 

Zjeban tok, da ?e spat ne morem, k me vse boli. Jest pa naivno mislil, da bo cajz za preganjat Belorusinje....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti ?ivot....tlele v Minsku garam ko zme?an. Dejansko nisem dale? od tega, kar so imeli vegradovi delavci.

 

A to pomen, da te na koncu ?e pla?ali ne bodo? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti ?ivot....tlele v Minsku garam ko zme?an. Dejansko nisem dale? od tega, kar so imeli vegradovi delavci.

 

Zjeban tok, da ?e spat ne morem, k me vse boli. Jest pa naivno mislil, da bo cajz za preganjat Belorusinje....

 

pol ?e vstat ne bo? mogu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomen, da te na koncu ?e pla?ali ne bodo? :ne vem:

 

Rekli so nam da nadur itak ni v tujini. Jest bedak pa delam od 7zjutri pa do 1 zjutri samo z enim bednim fru?tkom od prvega jutra.

Dnevnce smo dobil itak tok kisle, da je komaj za kosilo. Tle so cene usekano visoke tudi za na? standard, kaj ?ele za njih, kjer so bolj bedne pla?e.

 

Za jest je pa res ful dobr, sam ko so povsod procije tako zelo male. Naro?i? kaj ko naj bi melo ful mesa, pa je tega za vzorec.

Dons je k sre?i blo bolj mirno, jutri pa ?e bo sre?a mal po mestu potem pa zve?er pogledat kake belorusinje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaaaaaaaaaaa men se kr me?a,..Boss to si ti kriv s tisto napovedjo da nej po?akam, da zobje za?nejo rast!!!!!!!!!! :vskalo::vskalo::vskalo:

 

A zdej sem pa jaz kriv k sem samo opozoril... no ja sej Slivka je tud besen name, ker sem mu napovedal da bo letos velik kidal. Pa kaj naj, a se naj zla?em :hudicek:

 

 

Bemti?, Boss, ko te dobim, te preklofam...

 

Res nisem kidal!

Pa ne zato, ker ne bi sne?ilo, ampak ker sem oble?al...

 

moram kr pazit, da me kje ne dobi... vsaj ene par mesecev ?e, pol bo pa upam jeza popustila :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej sem pa jaz kriv k sem samo opozoril... no ja sej Slivka je tud besen name, ker sem mu napovedal da bo letos velik kidal. Pa kaj naj, a se naj zla?em :hudicek:

moram kr pazit, da me kje ne dobi... vsaj ene par mesecev ?e, pol bo pa upam jeza popustila :hohoho:

 

To je pa tako, ko ne zna? dr?at jezik za zobmi... Ali pa vsaj prste stran od tipkovnice...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva se z ?eno nekaj skregala, pa mi re?e: "?e eno reci, pa bom ?e danes vdova!"

 

?morn, zdaj sem tiho in sem samo ?e prikimaval in odkimaval. In ne vem, ?e je varno it za njo v posteljo... Je le kme?ka ?ena s hribov doma. Sekira ji ni tuja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.