Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

..., ?e jaz povem da bom Sveto pismo bral, pol pa eden sko?i in re?e naj se to pobri?e? ...

Ce si res tapravi vernik, bi sveto pismo moral ze zdavnja prebrati...

 

Sicer pa je bilo ze obrazlozeno, zakaj je slo v tisti temi... in da razlog brisanja ni v tem delu stavka... ampak v naslednjem stavku, ki sledi temu, da bos ti prebral sveto pismo... Vsaj tako sem jaz to razumel ...

 

Glede tistih ocitkov o speckahlal in nesramnezih...

 

Kolikor vem, je ta forum javen... in kolikor vem imas "sovraznike" na sveh forumih, kjer si sodeloval ... in godljo si si zakuhal povsem sam... Kot prvo se "skrivas" za nickom in drugim ocitas, da se skrivajo za nickom... po drugi strani pa nimas niti toliko jajc, da se prikazes v zivo... bi pa prisel do g. Majesa po vinjeto... Na tak nacin delajo to reve, ki se skrivajo za lazno identiteto in mislijo, da so povsem anonimni...

 

Vedno bolj se mi zdi, da si "attention whore" in bi bil rad v ospredju pozornosti... in da si tudi to zgodbico izmislil... tako kot tisto z Reksom in hlacnico, pa zlahtnikom, ki mu kupujes za birmo Kio ... pa se marsikatero drugo tudi... :ne vem:

 

Naj bo se kaksna slikica za dobro voljo :)

 

Objavljena slika

 

 

A sem ze zamudil in je ze konec sihta? :bravo::jezicek: Bo treba rampo pocasi zapret in it domov?

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo :blush:

 

A to pomen da si ti orng "?ivina" tam v firmi? :bravo:

 

Hmmm, ne vem. Moja ?ena pravi, da mam eno oreng "?vino" med nogami. Ne vem no, ona tako pravi, da ne bo spet kdo tukaj reku, da se hvalim.

 

@Dej ti Jest men povej, zakaj naj bi jaz pri?el zadaj za Gamo? Kaj sem zgubu tam? A da bi se ?e tam pri?kali? A pl ?e bi jaz pr?u za Gamo bi bli p mi vsi prjatli in se trepljali po rami.

Jest, tvoja stvar je kaj ti men verjame? in kaj ne. Jaz tud ne verjamem, da tukaj ni divjakov. Jaz to vem, ker nisem po ?upi priplaval. Tle je polno cestnih divjakov samo priznat no?ejo. In na vseh avtomobilskih forumih je tako. Vsi samo pravijo mi nismo nobeni divjaki, so pa eni drugi, ki divjajo. Ja le kje so ti divjaki vsi. A pri ma?i?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ste tukaj skuhali, da ne bom ve? na tem forumu in sploh na internetu, bo Sveto pismo odli?no ?tivo

Prvo, tole je obto?evanje ne pa argumentiranje. Kot drugo ve?, da te noben ni ?pecal, da se ho?e? pri?kat ve? sam, ker druga?e bi ?e zdavnaj spokal.

In ?e po neki trmi in ?ude?u ?e zmeraj ostane? na forumu, bo? ve? kot dobrodo?el, da napi?e? kaj si misli? o Svetem pismu, dokler ne bo nekega brezveznega cmeranja in obto?evanja.

 

Predlog da se pobir?e tvoj post NI bil najbolj umesen, ker zdaj ?e vsi vemo da Admini ne bri?ejo postov. Avtor bi lahko vedel, da ti bo dal ?e nek dodaten razlog, da lahko ska?e? v luft in ka?e? s prstom naokoli.

 

Mogo?e se motim, ampak jaz mislim da si ti dost fri?en, kar se ti?e interneta in forumov, ker druga?e bi ?e zdavnej vedel, da ko se gre en take poslovilne debate, je popolnima sme?no, brezpredmetno in ?e enkrat, nikoli in nikdar ne bo noben jokaz za nekom, ki se gre nekaj takega. Nikoli. Tudi tukaj ne bo ni? druga?e, forum se ne bo ustavil, internet ne bo propadel, svet se bo ?e naprej vrtel. Preveliko pomebnos pripisuje? svoji prisotnosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa mislm da bi zadaj za Gamo kak?no prov fajn debato udarl, sam ?koda Lojz, tega ne bo? nikoli vedu! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno nobenega ne poznas, pa vseeno obtozujes vse po vrsti, da smo divjaki, sektasi in nevem kaj se vse... in potem na koncu se upas trdit, da nikogar ne zalis in da vsi samo tebe zalijo...

 

Sicer pa si po tej tvoji teoriji potem tudi ti divjak, saj si tudi ti del tega avtomobilskega foruma (in drugih) in napisal si tole:

 

je polno cestnih divjakov samo priznat no?ejo. In na vseh avtomobilskih forumih je tako. Vsi samo pravijo mi nismo nobeni divjaki, so pa eni drugi, ki divjajo.

?zmeden?

 

To, da nimas jajc prit za Gamo, samo se bolj potrjuje, da se rad skrivas za lazno identiteto in da osicnto nimas vsega poslihtanega pod streho... in pravis, da smo mi vsi taki cepci ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo, tole je obto?evanje ne pa argumentiranje. Kot drugo ve?, da te noben ni ?pecal, da se ho?e? pri?kat ve? sam, ker druga?e bi ?e zdavnaj spokal.

In ?e po neki trmi in ?ude?u ?e zmeraj ostane? na forumu, bo? ve? kot dobrodo?el, da napi?e? kaj si misli? o Svetem pismu, dokler ne bo nekega brezveznega cmeranja in obto?evanja.

 

Predlog da se pobir?e tvoj post NI bil najbolj umesen, ker zdaj ?e vsi vemo da Admini ne bri?ejo postov. Avtor bi lahko vedel, da ti bo dal ?e nek dodaten razlog, da lahko ska?e? v luft in ka?e? s prstom naokoli.

 

Mogo?e se motim, ampak jaz mislim da si ti dost fri?en, kar se ti?e interneta in forumov, ker druga?e bi ?e zdavnej vedel, da ko se gre en take poslovilne debate, je popolnima sme?no, brezpredmetno in ?e enkrat, nikoli in nikdar ne bo noben jokaz za nekom, ki se gre nekaj takega. Nikoli. Tudi tukaj ne bo ni? druga?e, forum se ne bo ustavil, internet ne bo propadel, svet se bo ?e naprej vrtel. Preveliko pomebnos pripisuje? svoji prisotnosti.

 

Nisem reku, da bo ta forum crkno zarad mene. Ta forum bo crknu zarad vas ker ste brezvezniki, brez domi?ljije in brez zanimivih ali zabavnih debat. Samo ?e brezvezne sme?ke popate, da se ve da ste hotel nekaj hecnega povedat. Pa vam ne rata..In vsakmu normalnemu, bo postalo dolg?as tukaj. In ko je forum dolgo?asen, crkne.

In verjem, jaz tud ne bom jokal za vami. Tud za alter-jem ne jokam.

 

Osebno nobenega ne poznas, pa vseeno obtozujes vse po vrsti, da smo divjaki, sektasi in nevem kaj se vse... in potem na koncu se upas trdit, da nikogar ne zalis in da vsi samo tebe zalijo...

 

Sicer pa si po tej tvoji teoriji potem tudi ti divjak, saj si tudi ti del tega avtomobilskega foruma (in drugih) in napisal si tole:

 

?zmeden?

 

To, da nimas jajc prit za Gamo, samo se bolj potrjuje, da se rad skrivas za lazno identiteto in da osicnto nimas vsega poslihtanega pod streho... in pravis, da smo mi vsi taki cepci ...

 

Ne da nimam jajc prit za Gamo. Nimam po kaj prit za gamo. Jaz si za razliko od vas, prijateljev ne i??em prek spleta. Jaz tukaj z vami virtualno debatiram, dru?im se pa z dru??ino, ki si jo izberem v ?ivo in na pristni na?in. Vi ste pa? generacija interneta, zato pa je ve?ina od vas ?e ledik, ker si ne znate dobit dru?be in partnerja na "star" klasi?en na?in. Na veslici ali pa pri ma?i recimo. Torej vi ste tisti, ki nimate jajc, saj si ne upate vspostavit kontakta iz o?i v o?i.

In men va?a dru?ba za dru?enje v ?ivo pa? ne pa?e. Mi zaradi va?ih izjav pa? ne sedete.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem reku, da bo ta forum crkno zarad mene. Ta forum bo crknu zarad vas ker ste brezvezniki, brez domi?ljije in brez zanimivih ali zabavnih debat. Samo ?e brezvezne sme?ke popate, da se ve da ste hotel nekaj hecnega povedat. Pa vam ne rata..In vsakmu normalnemu, bo postalo dolg?as tukaj. In ko je forum dolgo?asen, crkne.

In verjem, jaz tud ne bom jokal za vami. Tud za alter-jem ne jokam.

 

Jaz nevem zakaj je ptorebno takoel dramatirizirat... Enostavno zapri okno brskalnika in ?ao... Tako kot ti ne bo jokal, dvomim, da bo kdo drug jokal za teboj... Verjetno bo? ?e kdaj omenjen... ampak verjetno ne kod nekdo, ki je karkoli dobrega naredil... ampak kot nek pep?ek, ki iz sebe dela norca... in ki ima vedno prav... Zavedaj se le, da tole ostane... in ko te bodo imeli na naslednji tvoji postojanki v tvojem virtualnem ?ivljenju poln "k", bodo lahko tukaj prebrali tvoje pravljice...

 

 

Aja... ?e kak?nega sme?ka lahko napopam ....

:jezicek::bravo::ouje::harhar::dudek::vesel: :mi pijemoo: :notworth: :j

 

 

 

 

Ne da nimam jajc prit za Gamo. Nimam po kaj prit za gamo. Jaz si za razliko od vas, prijateljev ne i??em prek spleta. Jaz tukaj z vami virtualno debatiram, dru?im se pa z dru??ino, ki si jo izberem v ?ivo in na pristni na?in. Vi ste pa? generacija interneta, zato pa je ve?ina od vas ?e ledik, ker si ne znate dobit dru?be in partnerja na "star" klasi?en na?in. Na veslici ali pa pri ma?i recimo. Torej vi ste tisti, ki nimate jajc, saj si ne upate vspostavit kontakta iz o?i v o?i.

In men va?a dru?ba za dru?enje v ?ivo pa? ne pa?e. Mi zaradi va?ih izjav pa? ne sedete.

 

Ni mi sploh ve? jasno, kaj sploh ?e tukaj po?ne?... Mazdo dvomim,d a vozi?... pomoje si pri?el sem samo zato, ker so te imeli na alterju poln kufer... in potreebuje? nek peskovnik, kjer se lahko iz?ivlja?...

 

In mogo?e se ravno zato ne zna? vklopit v to dru??ino, ker ima? druga?ne poglede... Za virtualno podjebavanje svetujem kak?en forum, kot je alter (Blodnje), Joker, zmenkarije,... Nekateri se poznamo tudi v realnem ?ivljenju... in zato mogo?e la?je shajamo... in se ne skrivamo za nickom kot neka reva, ki ne upa it med ljudi... Pravi?, da smo generacija interneta? Govori? tako, kot da si ?e tik pred penzijo... pa dvomim, da si sploh med najstarej?imi tukaj :blush:

 

 

 

P.S.: Sem bil prepozen... Lojz se je ?e po?templjal :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se smatram za bolj fri?nega na tem forumu, mislim da sem tu okoli 2 leti, pa se mi ne zdi, da bi kej propadlo, admin bo pa povedal koliko je v resnici ?e star forum. Pa hudi?a, ?e zmeraj je bil aktiven, preden si ti pri?el.

In spet si pripisuje? preveliko pomebnost. Tvoji posti so bili dale? od kake hude pretresljive sporo?ilne vrednosti. Ve? kot razhudit folk v n-tih debatah, brez konkretnih argumentov ti ni uspelo. Raje imam eno temo v katero se napi?e 1 post na mesec, kot pa 100 debat, v katerih je drek od enega "kvazi pomembne?a".

 

A se zmenmo tko, ti pejt iz foruma, mi pa se bomo naprej "sekirali", kako bo ?ivel forum naprej, tebe ni noben prosil da se sekira? glede popularnosti, prepoznavnosti ali aktivnosti na forumu, ?e manj pa prosili da ga "kvazi o?ivlja?". Verjamem da so tu veseli vsakega ?lana, ne pa vsakega bedaka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz,jaz nisem glasoval in tudi ne mislim za take otro?arije kot so te,da ?e bo? ?el dol ali ne.E chi se ne frega za te?

Itak,da si en navaden provokator?ek ki misli,da je stra?no duhovit.-ni sme?kota.

V resnici si pa en zate?en kaliber,ki ga ne bi rad sre?al v ?ivljenju,?e posebej ne za kak?nim ?ankom,kjer bi verjetno nabijal z razsvetljenstvi cel ve?er in celo no?.-ni sme?kota.

 

...to,da so ti izklopli internet (?e je to sploh res) si si sam kriv,ker si silil v to.

Jaz celo sumim,da ni vse tako,kot izgleda na prvi pogled. ;) -je sme?ko.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na evo pa je ?el Lojz v zgodovino... pa ?e po?teno se ni poslovil s kakim poslovilnim pismom, kjer bo zlil ves svoj gnev in ozmerjal vse okoli sebe.

 

Kalimero zbogom :rozico:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A da tebe ne briga kaj delam v slu?bi? Men se pa zdi da glih tebe to najbolj moti.

Ker nisi znal argumentirano debatirat z mano si za?el pa sikat, ?e? kaj delam jaz med slu?bo, pa kaj bi ti naredu, ?e bi bil ti moj ?ef itd....Kaj to tebe briga? A sem se jaz utaknu, v tvoj ?as ter slu?bo in kdaj ti pi?e? po netu? Kaj ima to veze z vsebino debate? Kot bi ti v trgovini trgovki reku, da ji ne bo? pla?al, ker je njen o?e partizan. Kaj ma to veze z robo, ki bi jo ti rad v trgovini kupil?

 

Sam ej teb res ni pomo?i, prej stoka? da so te dobli, da pi?e? po forumu v slu?bi, zdej pa ?e govori? nekaj drugega, to da so te dobli je ?isto TVOJA krivda, kaj pa po?ne? zadeve za katere ve?, da jih ne bi smel. Poleg tega pa mislim, da si tip ?loveka, ki so se vsi na svetu zarotili proti njemu, pejd raj zato predstojnemu zdravniku, da ozdravi tvojo du?o, ker o?itno je s tabo nekaj narobe ali pa i??e? na napa?en na?in pozornost.

 

Jures je pa itak za?el grozit, kako bo on javil na?i IT slu?bi, ker nekoga tam pozna. A je to na?in, kako uveljaviti svojo teorijo?

Jaz tud ne vem, kaj je z ma?o narobe. Vpra?aj svoje soforuma?e. Ko jaz omenim tukaj ma?o, ?egnanje ali sveto pismo, oni znorijo in jemljejo to za provokacijo, ki jo je treba takoj likvidirat.

In kje pi?e, da morajo verniki po?ret vse kar ateisti in antikristi skuhajo? Zakaj bi moral bit vernik zmeraj tiho?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da je konc in da se bo dr?al kar je obljubil in da mi ne bo treb blokirat IP-ja(tega sploh ?e nisem nikol naredu, morm na?tudirat).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da je konc in da se bo dr?al kar je obljubil in da mi ne bo treb blokirat IP-ja(tega sploh ?e nisem nikol naredu, morm na?tudirat).

 

Evo, pri?el je dan slovesa.

Saj u bistvu vam nimam ve? kaj povedat.

Lahko vam povem samo ?e to. da je glasovanje pokazalo kolk je tukaj resn?nih divjakov in cestnih zdraharjev- torej potencialnijh naklepnih morilcev. Torej kakih 60% vas je tukaj, ki ste se prfo?kal in ki vsakodnevno i??ete svoje potencialne ?rtve na cesti.

?e to bi povedal. Ta anketa pove kolk ste bedni. Res se spra?ujenm kolk je pravzaprav zavo?eno va?e resni?no ?ivljenje, ki ga o?itno sploh nimate. Vi ?ivite v internetu in za internet. Kar koli dosadnega se vam zgodi, se vam zgodi zato, da pol tukaj gor napi?ete kaj se je zgodilo. In pol se ?e hvalite s tem, ker ste po cele dneve in no?i, praznike in delavnike... tukaj gor.

Mi imamo pravzaprav eno skupno lastnost in eno totalno razli?no. Oboji smo trmasti. To si morate priznat. Vsak ima svoj prav. To sploh ni nujno slabo. To je morda celo koristno. Ampak kolk mora? bit bedaka, da ho?e? nekoga zarad svoje trme pospravt s foruma in to zato, ker se z njim ne strinja? mi pa ni jasno. Jaz tiste modele, ki me motijo in ki mi gredo na kurac, pa? ne berem niti jim ne odgovarjam. Pa je stvar re?ena. Sploh ne rabim uporabit tipke ignore. Jaz tak?e ignoriram s tem, da jih ne berem in jim pa? ne odgovarjam. Vi tega niste zmo?ni. Berete me, ampak me niste zmo?ni ignorirat. Preve? sem vam zanimiv in se bojite da bi bil popularnej?i od vas.

Meni ?e na misel ne pride, da bi sodeloval v neki anketi, kjer bi se odlo?alo o odstranitvi kogarkoli. Ej, takih komunajzarskih metod se pa res ne bi nikol prvo??u. Mi je iz pod ?asti in pre?iveto. Vi pa ?e kar terate komunizem naprejm, kot ka?e. Jaz ?e celo za Symona ne bi hotu glasovat in ga ne bi hotu likvidirat pa je tukaj najve?ji tepec. To je pa? on. Tepec. Ima pravico biti tepec. In nih?e mu nima pravice prepre?it biti tepec.

Jaz na nek na?in spo?tujem vsakega in vsakr?no mnenje. Od nikogar ne zahtevam, kaj naj pove niti kako naj to pove. To je pa? on. In tak?na razli?nost dela forum zanimiv. Vsak ?lovek je unikaten. V tak?ni debati kjer ljudje mislijo razli?no je pa? zanimivo bit in pisat. Vi ste pa dosadni ko Damjan Murko. Ej, ta je dobra. Murkoti ste. Ta va? forum je forum klonirancev, kjer vsi mislite enako in se drug druzga boojite. Bojite se celo razkrinkat tistega, ki je ?el mene ?pecat v na?o IT slu?bo. Pa sem ziher, da veste kdo je bil. Vi ga enostavno zagovarjate, ker vam je to v?e?. Ampak zavedajte se; Ta, ki ga zagovarjate in ki je za?pecal mene, je te?ka rit. In ta rit bo naslednji? "zaklala" vas, kadar mu kaj ne bo pasalo. Celo v vojski imajo zmeraj kak?nega takega ki ?peca. Vodilni tak?ni riti dajo vse ugodnosti in privilegije, samo da jim ?peca soborce in jim nosi podatke, potem ga pa oni sami pospravijo, ker se zavedajo kaj je taka rit zmo?na napravit tudi njim. Tak?ne ljudi noben ne mara.

No kakorkoli, danes od tukaj grem, tako kot sem obljubil. in vsi boste sre?ni kako ste "slo?no" enga lojza s foruma pospravli.

Aja ?e to. res mi ni jasno, zakaj me nekateri tako pogre?ate zadaj za Gamo. Zakaj bi me vi tako radi vidli, pa me sploh ne marate? In kak?en trapast izgovor potem uporabljate, ?e? nimam jac, da bi se pokazal itd...Ja zakaj le? A se sami sebi zdite mogo?e zanimiva dru??ina? Zame ste pa? brezvezni dosasdni in res ne vem, kaj bi si mi lahko povedal v ?ivo. A da nimam jajc? Pha, kot bi rekli, da nimam jac, da si kao, ne upam tetovirat riti ali pa obesit kovinsko rinko na nos, popek itd... To je meni pa? bedarija - kretenizem. ?e no?em to delat s vojim telesom, to ne pomeni da nimam jajc in da si ne upam. To s svojim telesom ne po?nem zato, ker po mojem mi?ljenju to delajo kreteni. To je to, ne pa da ninmam jac bit kreten. In iz enakega razloga jaz no?em prit zadaj za gamo.

Jaz sem se na ta forum prijavu zato, ker sem mislu, da bom dobil dolo?ene informacije, ne da se bom z vami pajda?il zadaj za Gamo. Torej od vas sem mislu, da bom kaj zvedu ( pa sem semotu, ker nisem izvedu ni? pametnega) in zato sem se prijavu. Mene va?e dru?enje ne zanima. Jaz se dru?in z ljudmi, ki so mi zanimivi. Vi pa to niste. Niti se privatno ne dru?im z sodelavci. To se nikol ne izka?e preve? dobro. Pa sosede je tud bolje pustit pri miru in bit samo tolko prijazen z njim, kot je treba. Zapomnite si to. Prijatelje za dru?bo pa si izbiram sam, po svojem kriteriju. Sigurno pa moji prijatelji s katerim se dru?im niso ?peckahle in cestni divjaki. In verjemte. da taki tud obstajajo.

Ampak YavarYe X6V6, zakaj se ti ?e boji?, da jaz ne bom foruma zapustu sam in mi bo? moral ti stisnit moj IP? Zakaj ?e, bi ti pol moral to nardit?

N? bat YavarYe X6V6. Ko bo Lojz danes zapustu ?iht, bo zapustu tud vas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ampak YavarYe X6V6, zakaj se ti ?e boji?, da jaz ne bom foruma zapustu sam in mi bo? moral ti stisnit moj IP? Zakaj ?e, bi ti pol moral to nardit?

 

 

Zato ker jaz dr?im besedo, kot smo se dogovorili.

Pa ne bit v zmoti ni me strah samo tega ?e nisem delal pa bi si mogu vzet cajt in na?tudirat, pa me resni?no malo ba?e.

 

Pa ?e zadnji? vas lepo prosim, da nehate obdol?evat ?lane foruma da so vas za?pecal va?emu IT oddelku, dokler nimate dokazov, hvala.

?e pa veste kdo je bil pa prosim napi?ite da bomo vsi vedeli kdo je ?peckahla.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Jaz sem se na ta forum prijavu zato, ker sem mislu, da bom dobil dolo?ene informacije, ne da se bom z vami pajda?il zadaj za Gamo. Torej od vas sem mislu, da bom kaj zvedu ( pa sem semotu, ker nisem izvedu ni? pametnega) in zato sem se prijavu. Mene va?e dru?enje ne zanima. Jaz se dru?in z ljudmi, ki so mi zanimivi.

 

torej mi smo ti bili zanimivi le teh osem mesecev sedaj pa nas zapu??a? ker smo se pokvarili.

 

 

 

N? bat YavarYe X6V6. Ko bo Lojz danes zapustu ?iht, bo zapustu tud vas.

 

Aja zapu??a? nas komaj danes popoldan :( evo ti sme?kota, ki je ?alosten torej ?alostko

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato ker jaz dr?im besedo, kot smo se dogovorili.

Pa ne bit v zmoti ni me strah samo tega ?e nisem delal pa bi si mogu vzet cajt in na?tudirat, pa me resni?no malo ba?e.

 

Pa ?e zadnji? vas lepo prosim, da nehate obdol?evat ?lane foruma da so vas za?pecal va?emu IT oddelku, dokler nimate dokazov, hvala.

?e pa veste kdo je bil pa prosim napi?ite da bomo vsi vedeli kdo je ?peckahla.

 

crnamazda ti je napisal da so poslali pismo!!! Vec kot to ne rabis ne?

Ce pa mislis da sem bil jaz ker sem sel malo raziskovati, pa se mo?no moti?.

 

Sicer pa Lojz, tebi o?itno bo internet se dooooolgo delal....saj ti ga vsak dan izkolpijo. Ne poznam firme, ki rece, bodo mi ga, bodo mi ga....al ga al pa ne...

 

LP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF... kako poslovilno pismo je to brez neke logike in ?ist zmedeno. O?itno Lojz ti je kar hudo, da nas zapu??a? pa si se ga zgleda od ?alosti ?ez vikend oreng nasekal, ker ?e dolgo nisem videl tako zmedenega pisma s ?istimi bedarijami. Kr neki piercingi, pa komunisti pa navdu?enost nad murkotom pa sam pluval bi ?e kar naprej - ojej Lojz, dej nehi pit pa mal se skup vzemi, ker tole kar si zdele napisal je ?isti poraz.

 

Lahko bi se ?astno poslovil po mo?ko brez jamranja, kako smo te mi zjebali - ?e ne ve?, sam si se zjebal pa sam si se zjebal tud na drugih forumih, kjer so te "odstranili". Ko ti bo enkrat to jasno bo? pa mogo?e le zaznal v sebi, da Lojz pa vseeno dela dolo?ene stvari narobe in da je ve?ino krivde za tako stanje njegove in ne na drugih uporabnikih.

 

Ja Lojz pometi najprej pred svojim pragom potem se pa spravi kritizirat druge, ker dokler pri sebi ne bo? raz?istil in se za?el obna?at na nekem kulturnem nivoju ne more? pri?akovati, da ne bo? fasal nazaj.

 

V?asih res ne vem kolk si star, ker tako jokavega ?loveka nisem ?e dolgo videl in da ob vsaki kritiki za?ne? tarnat in podtikat neke insinuacije (izraz sem si sposodil od stranke rumeno modrih) pa ?eprav ve?, da so produkt tvojih o?itno ?e oreng na?etih mo?ganov.

 

Sem ti mislil, samo odgovoriti z adijo ampak si napisal tako pismo, da enostavno nisem mogel iti mimo. Pa da ne bo? mislil Lojz, da koga prizadane? s tem, da nas no?e? imeti za kolega in prijatelje - prav nasprotno, kakor jaz poznam ljudi tu gor si prav nih?e ne ?eli imeti za prijatelja jokavo cmerico, ki ima ?isto v vsaki debati vedno prav brez odstopanja.

 

Nih?e si ne ?eli takega prijatelja, ki ob pomanjkanju argumentov pose?e po zmerljivkah in nesramnem obkladanju vse povprek pa ne glede a to dr?i ali ne. Tako, da brez skrbi Lojz ne bomo te pogre?ali, verjamem pa da se bo tvoj internetni vzdevek ?e vedno pojavljal v kak?nih postih bredvsem v navezi s kak?no neumnostjo ali pa na?inom neprimernega obna?anja.

 

V glavnem Lojz, sre?no in upam, da bo? neko? spoznal kaj smo ti hoteli povedati in da se pravica svobode govora kon?a na to?no tisti to?ki, ko kr?i? oz. pose?e? v pravice nekoga drugega. Upam, da zadnji stavek razume?, ker to je rezime vseh teh prepucavanj v zadnjih nekaj mesecih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato ker jaz dr?im besedo, kot smo se dogovorili.

 

za ta dogovor pa jaz ne vem?

Kot se meni zdi, je bil dogovor tak, da jaz zapustim forum, ?e bo ve?ina tako izglasovala. Nisem vedu, da bo? ti men stisnu IP ban, ?e bo ve?ina za to. A mi poka?e?, kje smo se tako zmenil? Torej zmenil smo se da jaz odidem, ne da se me bana. Sicer pa men dol visi kaj bo? ti zdaj naredu.

Drga? pa lepo vas prosm..... Kako morete tolk blefirat, ?e? nimam dokaza, da me je nekdo od tukaj za?pecal. Jasnio da ga nimam. Ampak to ne pomeni da ni res. Lej, jaz imam internet v slu?bi ?e vsaj 10 let. Pa se ni nih?e do zdaj utaknu v to. In vsa ta leta ga uporabljam. In ravno zdaj, ko se mi tukaj fajtamo in ko se tukaj ravno zdaj vrstijo razne gro?nje o takih in druga?nih likvidacijah, ko se mi tukaj grozi, kako se bo ukrepalo po tak?nih in druga?nih poznanstvih itd...ravno zdaj so na na?i IT slu?bi pogledal na kaj jaz po internetu klikam? A pol je to naklju?je, da so na IT- ju rekli, ej, dejmo mi malo pogledat kaj Lojz gleda po iternetu? In to glih zdaj? A vam ni zanimivo to? In glih to so vidli, da debatiram na Mazda forumu? Lepo vas prosm. Dejte nehat tolk filme gledat! Take pravljice vi prodajajte v vrtcu. Tam vam bodo mogo?e ?e verjel.

A pol bo? ti'YavarYe X6V6' stisnu IP ban ker se boji?, da bom jaz ?e kdaj nazaj pr?u? Madona kolk sem vas prestra?u. Kaj pa, ?e pridem zadaj za Gamo? Kaj pa pol?

Stavim, da se boste zdaj selili in zbirali nekje drugje, ker se vam bo v no?nih morah prikazoval Lojz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Sem ti mislil, samo odgovoriti z adijo ampak si napisal tako pismo, da enostavno nisem mogel iti mimo. Pa da ne bo? mislil Lojz, da koga prizadane? s tem, da nas no?e? imeti za kolega in prijatelje - prav nasprotno, kakor jaz poznam ljudi tu gor si prav nih?e ne ?eli imeti za prijatelja jokavo cmerico, ki ima ?isto v vsaki debati vedno prav brez odstopanja.

 

A jaz vabim vas, da pridte za gamo k men, al vabite vi mene naj pridem? ?e no?ete bit z mano prijatelji, kaj me pa pol vabite? Torej, vabi? me k sebi, pol pa v isti sapi pravi?, da me ne mara?. Kaj bi pol sploh rad? Razlo? to, ?e zna?!

In kar naprej mi ploza?, kako jaz mislim druga? kot vi in da vas jaz ne razumem. Ve?, en mo?akar, ki se mu pravi ?lender tud misli tako kot jaz. Pa ?e polno je takih mo?akarjev, ki mislijo tako kot jaz. In vi ste tisti, ki boste moral pomest pred svojim pragom. Bo? vidu da bo tako. ?lender bo samo nabavil nekaj radarjev in kamer, pa boste za?el pometat pred svojim pragom. Vsi po vrst, kar vas je tle. Brez skrbi, vi boste odnehal ne ?lender. Vi boste pometal svoj prag, ne bo vam ga ?lender pometal.

Pol se boste pa spet spomnil na Lojza. A boste tud za ?lendra pol tukaj glasovali in ga pospravli tako kot mene? Dvomiim, da vam bo dal ?lender tak?nio mo?nost odlo?anja, kot sem vam jo dal jaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka?no mo?nost si pa dal lojzek!

Meni je nikakor ne da? da bi te mal od zadi se prklopu!

Zakaj dragi moj!!!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka?no mo?nost si pa dal lojzek!

Meni je nikakor ne da? da bi te mal od zadi se prklopu!

Zakaj dragi moj!!!?

 

Ma? "taoran?no" nalepko al bi se ?vercu? :blush::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.