Skoči na vsebino

Lojz praznuje


Lojz

Priporočeno sporočilo

Ker vem, da mi noben ne bo tukaj ?estital, si bom pa sam.

Torej vse najbolj?e Lojz! ?e na mnoga leta! Veliko zdravja varne vo?nje po CPP in da se mi piton ?e dolgo nebi za?el krivit. Veliko ljubezni do lepih in pametnih deklet si ?elim, ter v bodo?nosti ?e veliko orgazmov.

Lojz, na zdravje! :ouje::vino:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O hvala jures! Si me presenetu.

V kozarce pa bomo malo pogledali ?ele za vikend v moji zidanci. Nekaj najbolj?e kapljice je ?e na zalogi. Bom pa danes in ?ez teden malo povadil na frajtonarco, da vidim, ?e bodo moji prsti za praznovanje dost gib?ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm prepri?an da bi se kdo spomnil nate (?e bi le napisal letnico rojstva v tvojem opisu)in ti ?estital tukaj gor ,zato se mal zamisli kako mi?lenje ima?!

?e ti pa res ''noben nebi'' bi ti zagotova jaz!

 

Vse naj naj-frajtonarico pa le ornk raztegn samo pazi da ne vtakne? prstov v meh :)

 

:rozico:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse najbolj?e pa da ti nebi "pitona" v meh potegnilo. :mi pijemoo: , pol pa za volan in po?asi !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse najbol?e, pa po pameti pol iz zidance domov :cheers::cheers:

 

Hvala, hvala.... najbolj zagreti bomo v zidanci prespali.

N? bat. Saj veste, Lojz nikoli ne vozi, ?e ga prej kaj srkne. Itak bom pa zmatran od nategovanja.......................................................frajtonarce.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse najboljse... :):pepsi::bravo:

 

 

P.S.: Ce bi hotel, da se kdo spomni na tvoj rojstni dan, bi ta podatek moral vpisati v svoj profil... drugace tega ne moremo vedeti ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse najboljse... :):pepsi::bravo:

P.S.: Ce bi hotel, da se kdo spomni na tvoj rojstni dan, bi ta podatek moral vpisati v svoj profil... drugace tega ne moremo vedeti ... :bravo:

 

...potem se nebi smilil sam sebi. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.