Skoči na vsebino

Kilometri


jures

Priporočeno sporočilo

Jaz sem ?el gledati DSK za mojo, kot veste jo je eno leto vozila moja najdra?ja za v Lj, od takrat pa porast ...:)

 

Nakup 1.3.2008

 

preventivni pregled

11.6.2008 = 5574km (zastonj)

1. servis

27.11.2008 = 15.243km

2. servis

8.9.2009 = 29.943km

3. servis

4.2.2010 = 43.306km

 

danes 47.000km

 

letno raste iz 15.000km na dobrih 30.000km....povpre?je od nakupa pa trenutno 25.000km

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf... letno nekje med 40 in 55 kkm....

 

Evo... alfa kupljena Aprila z 85kkm... trenutno stanje ?tevca 123kkm.... 38 kkm so far... pa ?e ene 5 do 10kkm bo do aprila....

 

Pa smo tam... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa delam nekje od 30 do 35kkm (pa? aktivno pre?ivljanje ?asa ti dodaja kilometre)! :P:danzoman:

 

Z Lagunilakom sm pa prefuru v mav ve? kt mescu ?e 4800km! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

delal sem do zdaj med 27 in 35 kkm

 

zadeva bo sedaj padla za 3x

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko... pol si pa more? obvezno neko mo?nej?o ma?ino nabavit... da bo? mel stro?'ek benzota isti kot do zdej... :aaaaa: :aaaaa:

 

Imam na sesznamu ?e enga takega,ki naj bi ?el na 4wd pa pol?ka bi mel ;)

Ampak eno je seznam drugo je pa realizacija

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani sem se tudi jaz z mopedom vozil cca 2km do slu?be :) Investicija cca 300? v odpisan "po?tarski" flexer z omejitvijo 25 km/h in posledi?no brez reg. in drugih stro?kov. Poraba je bila pa zamarljiva v primerjavi ?e sem z avtom hodil, potem pa ?e problem parkingov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje povpre?je je nekje med 30k in 40k. Tak da na bencinskih me imajo radi :blush:

 

Zamisli si, kok raj bi se na (plinskih) bencinskih ustavlju na tankanju, ?e bi vozu rahlo modificiran voz! <_<:P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bom pa res kaj v tej smeri razmislil. Kje lahko najdem kaj ve? info o tem? Cene pa to?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz bi sugeriru SIGAS firmo, s katero nas ima kar precej uporabnikov tega foruma, pozitivne izku?nje + da so najugodnej?i na SLO trgu, pa u?timajo ti homologacijo! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj a za 2km se peljes z avtom?

pa to je 20min hoje!!???

 

Tut jest bi raj? s kolesom v slu?bo pri?el kdaj, ampak kaj ko imam terensko delo, tako da tudi ob dneh, ko sem v pisarni nikol ne vem, kdaj bom moral s svojim avtom kam sko?it.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.