Skoči na vsebino

Prodaja mazde in nakup novega avta!


PeW

Priporočeno sporočilo

pred 21 minutami je Boss napisal:

... se pravi se nas je vse privoščil u neko zgodbo o dizlu, 4x4 pa 7 sedežev. Jaz se pa neki za đabe trudim pa mu iščem primerne avte... :whatever:

Na koncu bo gajbica G122 avtomatik pa zavesce bo doplaču. :lol:

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Helow i am back 😎

 

Ka pravte?? Res da ma malo mucho sfuranih ampak zgleda soliden razen zadnjega briaalca 😂 nekdo jo je vozil vozil 😅

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Takumi Plus-MAX OPREMA-SLO, letnik:2018,16900 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je qwerty napisal:

Helow i am back 😎

 

Ka pravte?? Res da ma malo mucho sfuranih ampak zgleda soliden razen zadnjega briaalca 😂 nekdo jo je vozil vozil 😅

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Takumi Plus-MAX OPREMA-SLO, letnik:2018,16900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Preveri da so 2x menjal svečke, barvo zavorne tekočine, barvo hladilne tekočine, preveri zadnje zavore debelino (pri tej km morajo biti že kar znucane)

 

Če se ti zdi ok se nimaš kaj sekirat pomoje - razen poklopljivih špeglov, tisto ribne na 3 leta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je qwerty napisal:

Helow i am back 😎

 

Ka pravte?? Res da ma malo mucho sfuranih ampak zgleda soliden razen zadnjega briaalca 😂 nekdo jo je vozil vozil 😅

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Takumi Plus-MAX OPREMA-SLO, letnik:2018,16900 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Pismu Qwerty pa kje si ti bil zadnjih 5 let?

 

Lepo, da si se oglasil. :punk:

 

Gleda avta pa takole.... Glede na kilometre in letnik je tole delalo precej dolgih voženj, kar načeloma ne bi smel bit problem. Boljš to kot pa cincanje z mrzlim motorjem vsak dan 5-6km po mestu. Pejd ga pogledat, preveri a ni bil kej fejst zaleten. Pol pa če bo še testna ok ne vidim problema, da ne bi naredil še nadaljnih 200kkm.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Odločitev je padla.

 

Se bom pridružil "Alex-klubu"...


Glede na to, da premium CX-30 skoraj gotovo ne bo zapeljala v tvojo garazo… ;) bi prej rekel, da bos zacel igrati kitaro :D … 

  • Haha 7
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Kakšen pa je "Alex klub" ? Mislim, o čem se gre to?

 

Zarečen kruh pa to...

 

Alex je dolga leta govoril, da SUV ne bo njegovo prevozno sredstvo. Zdaj ga pa ne more prehvalit...

 

Tudi jaz sem nekaj govoril. Koliko bom to potem hvalil, bomo pa še videli...

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Preveri da so 2x menjal svečke, barvo zavorne tekočine, barvo hladilne tekočine, preveri zadnje zavore debelino (pri tej km morajo biti že kar znucane)

 

Če se ti zdi ok se nimaš kaj sekirat pomoje - razen poklopljivih špeglov, tisto ribne na 3 leta

 

Kaj je to kaka fora pr Mazdi za barvo? Nikol pr vseh avtih nism tega gledal 🤷

Poklopljiva ogledala mam vedno odprta, ce se ne da izklopit pa brez varovalke tak da me boli bingelj ce ne delajo 👌😂

 

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Pismu Qwerty pa kje si ti bil zadnjih 5 let?

 

Lepo, da si se oglasil. :punk:

 

Gleda avta pa takole.... Glede na kilometre in letnik je tole delalo precej dolgih voženj, kar načeloma ne bi smel bit problem. Boljš to kot pa cincanje z mrzlim motorjem vsak dan 5-6km po mestu. Pejd ga pogledat, preveri a ni bil kej fejst zaleten. Pol pa če bo še testna ok ne vidim problema, da ne bi naredil še nadaljnih 200kkm.

 

Uuuuf stari... Na francozih sem se skrival... Sej tu pa tam sem mal snajpnu forum... Vidm da so me iz moderatorja skinal... Drugace pa cuj drzimo se... Mal se odlocam med tole 6ko pa spogledoval sem ae s CX50 sam so lizingi tok dragi da jebe...s to.. naj si ga v crno lukno vtaknejo.. drugace pa familjarno... Mam pupo 1 leto pa 4 mesce staro pa nucam velik avto ker moja misli da mava trojcke 😂😂 

  • Všeč 6
  • Haha 2

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je qwerty napisal:

 

Kaj je to kaka fora pr Mazdi za barvo? Nikol pr vseh avtih nism tega gledal 🤷

Poklopljiva ogledala mam vedno odprta, ce se ne da izklopit pa brez varovalke tak da me boli bingelj ce ne delajo 👌😂

 

 

Uuuuf stari... Na francozih sem se skrival... Sej tu pa tam sem mal snajpnu forum... Vidm da so me iz moderatorja skinal... Drugace pa cuj drzimo se... Mal se odlocam med tole 6ko pa spogledoval sem ae s CX50 sam so lizingi tok dragi da jebe...s to.. naj si ga v crno lukno vtaknejo.. drugace pa familjarno... Mam pupo 1 leto pa 4 mesce staro pa nucam velik avto ker moja misli da mava trojcke 😂😂 

Jah če te župce v avtu zgledajo temne in črne barve, potem al niso ble menjane al je blo pa kej narobe... en lep indikator stanja je za kateri koli avto, ne samo Mazde

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je qwerty napisal:

Helow i am back 😎

 

Ka pravte?? Res da ma malo mucho sfuranih ampak zgleda soliden razen zadnjega briaalca 😂 nekdo jo je vozil vozil 😅

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Takumi Plus-MAX OPREMA-SLO, letnik:2018,16900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Kje si se pa ti skrival ta leta? 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je qwerty napisal:

V Celju 😂😂 sem se ziv to pa 😂😂 sam Mazde nism mel...

 

 

Kaj pa tole? 

 

https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=18061270

Jaz ti predlagam, da greš malo probat G165 ročni, G194 avtomatik, D175 avtomatik... To so zares trije različni svetovi, odvisno kak tip avta iščeš.

 

Če bi imel dizla, glej 2017 letnik pa naprej, ker ima motor neke izboljšave. V splošnem tako glede na forum imajo dizli pri visokih kilometrih težnjo po težavah z zabijanjem raznih eko stvari, sploh če delaš malo km na dan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je qwerty napisal:

V Celju 😂😂 sem se ziv to pa 😂😂 sam Mazde nism mel...

 

 

Kaj pa tole? 

 

https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=18061270

To vleče kot vlečni konj. Mazdini dizli so načeloma vzdržljivi in dokaj varčni. 

Pojdi na poskusno vožnjo pa boš videl, ali ti ustreza. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

To vleče kot vlečni konj. Mazdini dizli so načeloma vzdržljivi in dokaj varčni. 

Pojdi na poskusno vožnjo pa boš videl, ali ti ustreza. 

 

Ma ja bom sel na test ce je tko 👌

 

pred 4 urami je Shrek napisal:

Za malega otroka bi jaz gledal avto z drsnimi vrati. 

 

Nimam potrebe mam sedez ko se na ven obrne 💪

 

pred 4 urami je mazdaman napisal:

Querty welcome back.

 

 

Tnx ✌️

 

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Sej ne rabiš met mazde da si tukaj na forumu? emoji16.png

Jaz imam tako 2017 letnik emoji4.png vzorno vzdrževana.

 

Ko bi ti vedel kaj sem ze vse vmes mel... Vse od 750i V8 biturbo bmw pa do 1.6dci Talismana, pa vmes kaka Laguna, kak hot hatch,... 

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.