Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Presenetljivo Suzuki, res. Obenem pa ne vem kako sta lahko drzala tempo, ker ko sta se spopadla Dovo pa Marc je Ianone dobil prvo mesto, samo sta se takoj po ravnini oba odpeljala mimo kot da gre zaostalega za en krog.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah nimas kej...pride tako.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

......pa je vsega kriv Marquez.

Delna krivda je, marc je res sel presiroko ga odsekal (marc je sel vec kot 1 m na zeleno polje preko crte.

Lorenzo pa ni ravno najbolje odreagiral - ces jaz tukaj vozim po idealni umakni se.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah naivnost se ponavadi neizpla?a....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crutchlow spet za*ebal, po solidnem za?etku. Super zadnjih par krogov.

 

Kdo spremlja kaj se dogaja s Pedroso? Doktorja zafrkava motor in se zato te?ko bori za stopni?ke, kaj je pa njegov razlog? 11 v skupnem se?tevku, niti enkrat letos top 4.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crutchlow spet za*ebal, po solidnem za?etku. Super zadnjih par krogov.

 

Kdo spremlja kaj se dogaja s Pedroso? Doktorja zafrkava motor in se zato te?ko bori za stopni?ke, kaj je pa njegov razlog? 11 v skupnem se?tevku, niti enkrat letos top 4.

tako je ze skorajda 3 leta, po?kodbe, zapostavljen drugi voznik, motivacija................................in tudi penzija, vozi ker je obligiran po pogodbi, sponzorji pa to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem moral preverit na wiki ampak ni tako hudo. Lani je bil 9x na stopni?kah in kon?al sezono ?etrti. Takega se ga spomnim, redko je zmagal ampak vedno je bil kandidat za stopni?ke. Letos je glede na motor zelo... neviden. Lepa kariera, ?koda da jo zaklju?i s tako sezono.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno nekdo v ozdju ze malo vlece strene, ces da bosta 'kolega' kmalu. To bo se zanimivo, mogoce ne prvo leto, ker vsak rabi da se navadi nove masine, ampak potem....ce bosta skupaj ne bo milosti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Crutchlow nima sre?e. Vsaki? ko osvoji dobro mesto se na dirki zgodi nekaj pomembnega in vsi govorijo samo o tistem. :P

 

gg wp mm

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je kon?no Vinales privozil zmago Yamahi, Rossi se je pomoje u?tel z trdo gumo.

Ianone je bil hiter kot strela, ?e se ne bi toliko prehitevali bi znal celo zmagat.

Bautista je lepo odpeljal dirko s tovarni?kim Ducatijem in mi ga je ?koda da gre v WSBK, bi si zaslu?il sede? v MotoGP.

Najve? sre?e sta imela Zarco in Marquez da sta ostala v taki nesre?i brez po?kodb, lahko bi se grdo kon?alo ker je bila velika hitrost.

Dirka je pa bila pri?akovano zanimiva, na tem dirkali??u so ponavadi dobra prehitevanja in tudi danes je bilo od 2do6 mesta so bili ?isto skupaj in se prehitevali.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vinjales se je res izkazal, ?koda ko doslej ni imel motorja na nivoju. Mogo?e se mu obetajo bolj?i ?asi, ?eprav menda ena lastovka ?e ne prinese pomladi.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Prvi test 14 rajderjev iz vseh mostev znotraj 1 sekunde!! Tudi novo mostvo Petronas Yamaha! Noro

 

Edino Aprillia zaostaja, Yamahin novi motor pa nakazuje boljse case

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Yamahe sem bolm jst vzdr?al komentarjev, ker so ?e do zdaj tudi bili hitri na zimskih testiranjih v dirkah pa so bili problemi.

Novinci so vsi kr hitri za prvi? edino Oliveira je bil preve? po?asen, najbolj med novinci se je zna?el Bagnaia ki je bil 11ti in je bil celo pred Lorenzom.

Pozitivno me je presenetil Morbidelli na Petronas Yamahi je raztural, ?etrti najhitrej?i ?as in samo 0.217 razlike do najhitrej?ega Vinalesa! Kapo dol.

 

P.S.: Za vse ki spremljate MotoGP, imate zdaj celo zimsko sezono, Videopass za 1?, lahko spremlja? testiranja v ?ivo, gleda? dirke za nazaj, razne tehni?ne oddaje....

Jst sem ?e naro?il, ker pa? redno spremljam ta ?port.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To obeta fantasti?no sezono in pa najbolj me zanima kako se bo 99 zna?el v ekipi serijskega svetovnega prvaka!  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Yamahe sem bolm jst vzdr?al komentarjev, ker so ?e do zdaj tudi bili hitri na zimskih testiranjih v dirkah pa so bili problemi.

Novinci so vsi kr hitri za prvi? edino Oliveira je bil preve? po?asen, najbolj med novinci se je zna?el Bagnaia ki je bil 11ti in je bil celo pred Lorenzom.

Pozitivno me je presenetil Morbidelli na Petronas Yamahi je raztural, ?etrti najhitrej?i ?as in samo 0.217 razlike do najhitrej?ega Vinalesa! Kapo dol.

 

P.S.: Za vse ki spremljate MotoGP, imate zdaj celo zimsko sezono, Videopass za 1?, lahko spremlja? testiranja v ?ivo, gleda? dirke za nazaj, razne tehni?ne oddaje....

Jst sem ?e naro?il, ker pa? redno spremljam ta ?port.

Jaz plac 100? za celo sezono :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.