Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

Boss, vse pride z leti. In vajo. Tudi ti zdaj najbr? bolje trofne? kot si pa prvi?... In, ja, preglednost nazaj je res nikakr?na, ker je kason poln do stropa, prikolice pa ena o?ja od druge, vsekakor pa obe o?je od avta... Ko katero prikolico vidim v ogledalu, je ?e zavila. ?e ena skrivnost: prikolici sta namerno tako izrazito druga?ne barve zato, da hitreje opazim, katera rine iz smeri in hitro popravljam...

 

 

Shrek: ne, to ni tako kot voz. Voz ima gibljivo sprednjo os, tu pa se na sredini lomi. In gre bistveno te?je kot voz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Da ne odpiram nove teme, bom prilepil kar tule, ?eprav mislim, da se s tem sre?ujejo vsi, ne le lastniki BTjk.

 

Ker veliko rikvercam na razli?ne mo?ne na?ine, sem pri nakupu vozila zahteval elektri?no nastavljiva vzvratna ogledala. Predvsem mi je to pomembno za desno stran. 

 

Zdaj pa ugotavljam, da zadeva ne deluje dobro. V eno smer premakne ogledalo, nazaj ga pa ne vrne. Ali pa ga v eno smer no?e premakniti, ko pa nekaj ?asa "mrcvarim" stikala, pa zlaufa in premakne, kamor ho?em. 

 

Domnevam, da mi nekje nekaj zaradi redke uporabe oksidira in da bi moral nekaj posprejat z kak?nim WDjem. Pa da ne odkrivam tople vode, je kdo ?e po?el kaj takega? Kako se to naredi? Kje je najbolj potrebno posprejat? S ?im je najbolj?e posprejat, da traja dalj ?asa? ... ... ...?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, a dans ?e kaj lopato vihti? ali je samo kak?na posamezna sne?inka okrog va?e baze?  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuj, sem mislu da bi znala bit kak?na sne?inka, ker naj bi bilo ponekod sne?enje do 1000m nadmorske. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Res me zanima, kako je to zgledalo po poti?

 

Od ?entvida pri Sti?ni do Lokovca sem peljal 5 metrov dolgo cisterno premera 2,3 metra...

A se to pripravlja? na varjenje eko dizla?

To je nekje 19 m3. Je za delo hude zime, ali pa? z su?na obmo?ja.

Kolika je bila cifra?

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kra?ki svet in na vrhu hriba... Kot si ugotovil, je to bolj su?no obmo?je. In ker je najbli?ji vodovod oddaljen 6 km, teren pa kamnit, poleg tega je od vodovoda do mene okoli 350 metrov vi?inske razlike, dvomim, da bo vodovod v kratkem pri meni...

 

Do sedaj smo zbirali kapnico v na?e staro zajetje, ki pa je s svojimi 7000 litri po?asi postalo premajhno. V hi?i nas je namre? kar sedem: jaz, ?ena, h?erka, trije sinovi ter nona (moja mama). 

 

Ker po?asi prihaja v veljavo zakon, da bodo vse hi?e morale imeti bodisi priklop na komunalno mre?o bodisi svojo ?istilno napravo, smo se odlo?ili, da se pripravimo na to. Tako smo kupili ?istilno napravo, poleg pa ?e to cisterno. In ?im bo vreme, pokli?em bager, da tole vse vkoplje v zemljo (da ga ne bom dvakrat klical in da ne bomo dvakrat prekopavali po dvori??u). 

 

To?ne cene posameznega se ne spomnim, sem pa za to cisterno in ?istilno napravo skupaj pla?al 3600?. Je bilo precej ugodno, ker sem precej ?asa iskal, da sem dobil nekoga, ki nima pretirane mar?e, poleg tega sem prepri?al ?e sova??ana, da je tudi on vzel pri istem prodajalcu ?istilno zase. Pa sva zbarantala ?e koli?inski popust.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale cesta je videt kot obetavna sanka?ka steza, samo mogo?e premalo strma, ali pa fotka rahlo vara.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slika vara. Ni tako strm naklon. Se rahlo spu??a, nato je kratka ravnina, nato se vzpenja in spet ravnina.

ej...samo snega pa je  :ouje: ...za sankat bi ?lo ne... :D  lp :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.