Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je Alex napisal:

Meni ne bo hudega. Če bom želel, si bom grel na 25 °C. Ne bo meni nihče ukazoval, koliko bom imel toplo. 😉

Sicer pa preveč vroče tudi ne sme bit. 😉

🤣😂 Kdo na tem forumu je pojedel največ zarečenega kruha? 😅

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tudi mene zanima, kako bo to zgledalo. Do zdaj je šlo, ampak glede na to, da sva se z ženo postarala, bi pasalo malo bolj zakurit. Tudi otrok imava počesi dovolj.

Kako se bom pa v službi pogrel, mi pa za zdaj še ni jasno... Saj nekaj jih je mladih tukaj, ampak če žena zve, bom spal pri našem psu - če mi bo dovolil v njegovo uto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je TBA napisal:

Bolj bo zanimivo v pisarni😂. Ker bo firma ziher šparala

Mi imamo neodvisne klime v vseh pisarnah za gretje in hlajenje. Tako, da mraza ne bo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Mi imamo neodvisne klime v vseh pisarnah za gretje in hlajenje. Tako, da mraza ne bo. 😉

Sam da ne bojo s termometri okol hodil in preverjal. Sej pr nam majo pa tazmrznjeni še električne radiatorje

  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

Pernati sigurno ne bo ta, ki.bo meni ukazoval. 😉


Ce bi pa to “ćelavi” ali “puklasti” … (ali kakrsnekoli zaljive nadimke si izmisljujete nekater) izjavil, bi bilo pa to nekaj najboljsega, ane ;)


 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Jest napisal:


Ce bi pa to “ćelavi” ali “puklasti” … (ali kakrsnekoli zaljive nadimke si izmisljujete nekater) izjavil, bi bilo pa to nekaj najboljsega, ane ;)


 

 

Niti sveri peter ne. Moje stanovanje-moja odločitev. Ali kako že gre tista. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima, kako bi (bo) v praksi zgledalo pri nas in kako bo inšpektor prišel v neko vas in meril temperaturo bo bajtah.

Zna se zgoditi, da ga vzame noč 🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Me zanima, kako bi (bo) v praksi zgledalo pri nas in kako bo inšpektor prišel v neko vas in meril temperaturo bo bajtah.

Zna se zgoditi, da ga vzame noč 🤣

Ma kakšen inšpektor neki. A ti bi ga pustil v hišo? 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je TBA napisal:

Bol zanimivo mi je da nekatere poleti zebe pri 24. Me zanima kak bojo preživel po pozim.

Takih jaz bolj mal poznam, več poznam tistih ki ful hladijo s klimo, ko je 24....🤔

pred 4 urami je Slivka napisal:

Ja, tudi mene zanima, kako bo to zgledalo. Do zdaj je šlo, ampak glede na to, da sva se z ženo postarala, bi pasalo malo bolj zakurit. Tudi otrok imava počesi dovolj.

Kako se bom pa v službi pogrel, mi pa za zdaj še ni jasno... Saj nekaj jih je mladih tukaj, ampak če žena zve, bom spal pri našem psu - če mi bo dovolil v njegovo uto...

..... pa si bosta bolhe delila.... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V privat stanovanjih to priporočilo tako ne velja in je samo kot priporočilo za zmanjšanje porabe. 

Za državno upravo in njihove prostore je to rečeno in bolj kot ne že zahtevano.... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Slivka napisal:

Pod 'javno upravo' spada tudi bolnica. Bodo pacienti v podloženih termo pižamah ležali v posteljah, pa vsak si bo še eno pernico od doma prinesel... 

Ne bo tako hudo, kot vaš sedaj strašijo nekateri senzacionalistični mediji. 

Bo čisto normalna zima z veliko snega, pravijo. Lepo. Bomo končno lahko v Dolomitih smučali po nara nem snegu. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Pod 'javno upravo' spada tudi bolnica. Bodo pacienti v podloženih termo pižamah ležali v posteljah, pa vsak si bo še eno pernico od doma prinesel... 

Joj @Slivka ,kje ti živiš,so ja jasno in glasno povedali za koga bo veljalo in kdo bo izuzet!🥴

Bolnice,domovi za ostarele itd bodo na toplem ......😊👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Joj @Slivka ,kje ti živiš,so ja jasno in glasno povedali za koga bo veljalo in kdo bo izuzet!🥴

Bolnice,domovi za ostarele itd bodo na toplem ......😊👍

Ja, samo kaj, ko nekateri ne preberejo do konca in se prej razhudijo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi bral in poslušal VSE, kar politiki povedo, bi znorel.

 

Tako pa politike poslušam samo na-pol, pa je pol lažje...

 

Smo pa v teh hribih ugotovili, da Bog ni vsemogočen, čeprav že od Abrahama dalje tako učijo. Dokaz? Ja, to, kar en politik lahko obljubi, tega niti Bog ne more izpolniti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Če bi bral in poslušal VSE, kar politiki povedo, bi znorel.

 

Tako pa politike poslušam samo na-pol, pa je pol lažje...

 

Smo pa v teh hribih ugotovili, da Bog ni vsemogočen, čeprav že od Abrahama dalje tako učijo. Dokaz? Ja, to, kar en politik lahko obljubi, tega niti Bog ne more izpolniti...

Če ti praviš to bo že tako....😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.