Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

dne 22. 4. 2024 ob 12:44 je Bini napisal:

Če je že povsod objavljeno naj bo pa še tu.... 😊😉

Je pa zato z naše lokacije 😂

IMG_20240421_100400.jpg

 

Mogoče je komu pri švasanju jeklenko razneslo, pa je odfrčala. 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Japonski smučarski skakalec Rjoju Kobajaši naj bi na Islandiji podrl svetovni rekord. Po poročanju...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi začne en sodelavec razlagat o tem članku

 

Pa začnem malo premišljevat. Vzemimo, da je postala spolno aktivna pri 16tih letih, zdaj jih ima pa 26. Torej je to 10 let. V tem času ima ženska kakšnih 130 menstruacij, vsaka traja po 5 dni. Torej ji ostane še 3.000 dni. Imela pa je 500 spolnih partnerjev. Če moja matematika kaj šteje, je imela v povprečju vsakih 6 dni drugega..

 

1.) Veliko izkušenj, to moram priznati...

2.) Jaz rolic papirja na stranišču ne menjam tako pogosto kot ona moške v postelji... Kaj ženska počne še kaj drugega kot lovi moške naokoli in pomerja njihove ... ... ... saj-veste-kaj?

3.) Včasih smo ženske s precej manj izkušnjami označili za kurbe...

4.) Kako pa ve, da je spolno najaktivnejša Avstralka? Osebno zelo dobro poznam žensko, za katero iz prve roke vem, da je na poročno noč zakrvavela, od takrat naprej pa je spolno podobno aktivna (če ne še bolj), le da vedno z istim moškim... Sicer je ta ženska iz Slovenije, ampak čisto možno bi bilo, da je kakšna taka tudi v Avstraliji...

5.) Me pa zanima, kako bo gledala na svoj naziv, ko se bo enkrat v prihodnjosti njen otrok v srečal z internetom in temi zapisi?

Popravljeno od Slivka
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

WWW.RTVSLO.SI

Danes je za Slovenijo dan ekološkega dolga – v državi smo porabili vse razpoložljive vire in ekosistemske storitve, ki jih lahko Zemlja obnovi v enem letu. Ta dan je letos nastopil teden dni pozneje kot lani, a dva...

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MARIBOR24.SI

Dokazal je, da tudi znani Slovenci niso imuni na širjenje raznih "teorij zarote".

Res bolano, kdo bi si mislil.... 🥴🤔😂😉

 

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej počasi se bo razkrilo, da je tudi ta kvazi zelena agenda temeljila na lažeh, zavajanju, ponarejanju podatkov, laganju, koristoljubju, kot posledica pa znižanje standarda navadnih ljudi, enetgetske revščine, propadanje gospodarstva, industrije ipd. Vse očitno le in samo za neke osebne interese nekoga. Hmmm ja, že nekajkrat videno v zadnjem času, folk pa naseda kot titanik na ledeno goro.

 

WWW.24UR.COM

Nemčijo pretresa razkritje, da naj bi najvišji uradniki na ministrstvih za gospodarstvo in okolje iz vrst Zelenih ponarejali in skrivali dokumente...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

... ... ... ... ... ... ... ... u, folk pa naseda kot titanik na ledeno goro.

 

 

 

 

Emm, ben, sm kmet an s hribu doma pei se na morjeplovstvo ne spoznam lih tanartabl, ma zdi se mi, da Titanik ni nasedel na ledeno goro... 

Nasedajo pa Greenpeacovi kiti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.PLANET-TV.SI

Da kanal C0 že pušča, dokazujejo strokovnjaki s področja gradbeništva. Zdravstvena stroka pa stvari pred...

 So kmetje začeli opozarjati in protestirati, so vsi ostali samo tiho opazovali. Zdaj, ko je kanal skoraj končan, se jih spet najde nekaj, ki opozarjajo, da se ta zgodba ne bo dobro končala. In vsi ostali so spet tiho. S Slovenci pa res lahko delaš, kar ti paše, še v krožnik se jim lahko userješ, pa ne bodo nič naredili. A po drugi strani so pa pripravljeni skoraj ubijat, če se kdo samo dotakne njihovega avta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jože Duhovnik je spet priplaval na površje.

Desničarji menjavajo svoje pse, enkrat Kovačič, enkrat Duhovnik. Potem so pa v "nepristranskem" mediju prikazani kot "gradbeni strokovnjaki". Čeprav je Duhovnik itak strojnik (moj profesor in dekan).

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Slivka napisal:
WWW.PLANET-TV.SI

Da kanal C0 že pušča, dokazujejo strokovnjaki s področja gradbeništva. Zdravstvena stroka pa stvari pred...

 So kmetje začeli opozarjati in protestirati, so vsi ostali samo tiho opazovali. Zdaj, ko je kanal skoraj končan, se jih spet najde nekaj, ki opozarjajo, da se ta zgodba ne bo dobro končala. In vsi ostali so spet tiho. S Slovenci pa res lahko delaš, kar ti paše, še v krožnik se jim lahko userješ, pa ne bodo nič naredili. A po drugi strani so pa pripravljeni skoraj ubijat, če se kdo samo dotakne njihovega avta...

 

Hmm ja... ko pa taisti kmetje točno na vodovarstvenem področju polivajo fekalije, ki jim rečejo tudi gnojnica je pa vse Ok. Takrat pa ni problem? Ne vem no, takrat, ko to polivajo te sterajo v kurac, da jim nimaš kej govorit kaj smejo in česa ne in takrat jim dol vidi za ekologijo, ko pa ni po njihovo je pa to glavni problem.

pred 23 urami je ignacij napisal:

Takega Macana sem pa mogel fotkat.

 

Screenshot_20240426_180842_Gallery.jpg

 

 

Skor tko k Dončićev roza Camaro.

 

image.png

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Slivka napisal:

ma zdi se mi, da Titanik ni nasedel na ledeno goro

 

Nasedel, zadel... ni glih neka velika razlika v pomenu besed? :nevem: Bom pa drugič bolj pazil na izbiro besed. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.