Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Edino malo so zgresili... ker masikdo ne ve, da gre sploh za reklamo za Lesnino, ker je logo prikazan sele cisto na koncu reklame... Pomoje vsak prej pomisli, da gre za Ikeino reklamo, ker govorijo svedsko... Itak pa se mi zdi, da sta dve reklami od treh zlagani... Ker v Ikei je ravno toliko prodajalcev oz. svetovalcev po stacuni kot v Lesnini... tadruga, ki govori o tem, da v Lesnini kulljeno blago tudi sestavijo tudi ni ravno resnicna... ker v Ikei imas tudi moznost narociti zraven dostavo in sestavo... Edino tretja, kjer pravijo, da ima Lesnina vec razlicnih blagovnih znamk, drzi... ampak da bi bila to kaksna prednost pa ne vidim... Bi pa lahko Ikea eno kontra udarila... s tem, da v Ikei prides v stacuno, naberes robo, placas in odplejles... Pri Lesnini pa vecinomzadev ni na zalogi... ampak je rok dobave od 30 do 90 dni... pa se to dostikrat zamujajo... ;)

Jaz ne hodim ne v Lesnino ne v ikeo. Point te reklame je, da v Lesnini malo sprovocirajo in opozorijo zopet nase in pa predvsem je važno to, da so se jo prvi spomnili narediti. Če bi sedaj ikea vrnila bi bilo brez veze,ker bi se vedelo, da so užaljeni (vsaka primerjava z  tem forumu je slučajna) 😎

Vemo, da v reklamah ni vse res, kar oglašajo. Bistvo reklame je, da je zabavna, provokativna in da ljudem ostane v spominu. Ta reklama me spominja na večno rivalstvo med Coca Colo in Pepsi. Čeprav je Pepsi veliko manjša korporacija je imela precej dobrih reklam. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Nekako takole, kot je tale :)

 

 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 26 minutami je Jest napisal:

Nekako takole, kot je tale :)

 

 

 

 

Jap... takih  "prepovedanih" je bilo malo morje. 😊

Recimo tale. 

 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 1 uro je Jest napisal:

Edino malo so zgresili... ker masikdo ne ve, da gre sploh za reklamo za Lesnino, ker je logo prikazan sele cisto na koncu reklame... Pomoje vsak prej pomisli, da gre za Ikeino reklamo, ker govorijo svedsko... Itak pa se mi zdi, da sta dve reklami od treh zlagani... Ker v Ikei je ravno toliko prodajalcev oz. svetovalcev po stacuni kot v Lesnini... tadruga, ki govori o tem, da v Lesnini kulljeno blago tudi sestavijo tudi ni ravno resnicna... ker v Ikei imas tudi moznost narociti zraven dostavo in sestavo... Edino tretja, kjer pravijo, da ima Lesnina vec razlicnih blagovnih znamk, drzi... ampak da bi bila to kaksna prednost pa ne vidim... Bi pa lahko Ikea eno kontra udarila... s tem, da v Ikei prides v stacuno, naberes robo, placas in odplejles... Pri Lesnini pa vecinomzadev ni na zalogi... ampak je rok dobave od 30 do 90 dni... pa se to dostikrat zamujajo... ;)

Ampak smisel reklame je, da ti ostane v spominu,kar jim je uspelo. Večini kot kaže ni tako antipaticna kot Hoferjeva z Ladom. Mogoče ob prvem ali drugem ogledu res ne veš, da je govora o Lesnini in ne o Ikei, ampak saj ko 1x vidiš celo reklamo, ti je jasno in potem veš. 

 

Sicer pa reklame itak niso namenjene zgolj nekemu kredibilnemu podajanju informacij in logično je da vsak hvali svojega konja, tudi če konkurenca zna nekaj bolje. Za pridobivanje nekih realnih in pametnih nasvetov in primerjav so veliko bolj primerni forumi. Tu smo nepristranski. :)

Napisano
pred 42 minutami je Jest napisal:

Nekako takole, kot je tale :)

 

 

 

 

Tale je huda :)

Napisano
pred 1 uro je Jest napisal:

Nekako takole, kot je tale :)

 

 

 

 

Jaz se pa ne morem odločit za koga bi delal reklamo..... Pepsi ali Milko😎

IMG_20210303_100100.jpg

Napisano
3 hours ago, Bini said:

Jaz se pa ne morem odločit za koga bi delal reklamo..... Pepsi ali Milko😎

IMG_20210303_100100.jpg

 

Tole je še reklama za Oreo zravn 😂

Napisano

Točno tako, Pepsi, Milka, Oreo, LPP in mestno občino Ljubljana, to bo dnarjev da kaj! ?zmeden?

Napisano

Pa reklama za audi. Mogoče je to povezano z lpp? "izkoristi surovo moč audija in s pomočjo policije boš kmalu rabil lpp...". 

 

In potem mercedes uzge nazaj :" kupi tfsi in kmalu boš rabil lpp" 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Napisano

Na lestvici si lahko pogledate, v kakšni "diktaturi" Živimo. 😉

freedomhouse_countries_image.jpg?h=6f4b3
FREEDOMHOUSE.ORG

Freedom House rates people’s access to political rights and civil liberties in 210 countries and...

 

 

 

Napisano

Ja sej to bi radi zadržali - poglej metodologijo in kaj ocenjujejo in primerjaj s tem kaj se dandanes razgrajuje. Nismo še dikatatura, so pa težnje maršala, da bi naredil drugo republiko in bil dosmrtni vladar.

33112_1.png

Napisano
Pravkar je Boss napisal:

Ja sej to bi radi zadržali - poglej metodologijo in kaj ocenjujejo in primerjaj s tem kaj se dandanes razgrajuje. Nismo še dikatatura, so pa težnje maršala, da bi naredil drugo republiko in bil dosmrtni vladar.

Niti ne. Se javlja nekaj belgijski premijero neki diktaturi  a smo še vedno  bojši kot oni. Prav on ima kaj za govoriti, ko so bili kolonialisti po Afriki. Tudi Avstrijci so lahko tiho. Naj pospravijo pred svojim pragom prvo. Ko bodo imeli Slovenci toliko pravic kot jih ima italijanska skupnost pri nas se bodo lahko javljali. 

Ne vem, zakaj imam občutek, da propagandni levi stroj z fajonko in Ljudmilo na čelu tako dela proti Sloveniji. 🤔

 

 

Napisano

A to, da se Bruselj ukvarja s Slovenijo skoraj tako kot se s Poljsko in Madžarsko te nič ne skrbi. Da se maršal Twito skrega z vsakim, ki ne misli tako kot on, ti vsaj majčkeno ne zazvoni alarm?

 

Ne vem kaj imajo kolonije izpred 60 in več let veze s trenutno situacijo pri nas. Nekako tako kot partizani in domobranci nimajo veze z našo prihodnjostjo edin le toliko, da ne ponavljamo napak.

 

Ne razumem, a če avstrijci in italijani ne priznavajo dovolj pravic naši manjšini, a to pomeni, da se moramo mi zato maščevat njihovim pri nas, al kako? Ne res ne štekam, kaj hočeš povedat. A želimo bit boljši al hočemo biti samo ene maščevalne pokvarjene svinje.

 

Mi je pa všeč, da je Ljudmila po novem leva - to si verjetno sama ni nikol mislila, da jo bodo porinili na levo samo zato, ker se s Twitotom ne strinja.

 

Jaz osebno vem, da je veliko pravičnih desničarjev, ki bi radi delali za dobro ljudi, ampak so žal potisnjeni v ozadje zaradi glasnih preoblečenih ortodoksnih komunistov, ki samo razlagajo da so desni v bistvu pa iz svoje kože ne morejo in še vedno furajo kumrovško šolo in se navdušujej nad tistim kar je ponujal enopartijski sitem. Ja, velika napak je bila, da nismo naredili lustracije in preprečili, da bi se bivši komunisti samo preoblekli in tako bi se že davno rešili raznih JJ-ev in podobnih.

33112_1.png

Napisano

Hotel sem napisati, kako so v Bruslju dvolični. Kakor jim  paše,tako streljajo neumnosti. Mislim, da se nimajo kaj vtikati v  nobene vlade, ki so bile izvoljene na demokratičnih volitvah. Naj pomete jo najprej pred svojim pragom. 

Kakor pri cepivih. Najprej vik in krik, ker je madžarska zasolirala  pri nabavi sputnika mimo evropskih mučk z cepivi, nato je vedno več držav krenilo po njihovi poti in ni več nobenega žuganja. 

Sedaj že Ema na hitro testira in pregleduje sputnika , ker izgleda, da nas bodo Rusi na koncu  rešili. Vedno so en korak ali dva za ostalimi, ki si ne želijo te njihove birokracije. 

 

 

 

Napisano

Sej lepo da si prepričan v naš prav, ampak na sodišču je bil še marsikdo in je pol debel gledal, ko so mu razložili, da pač nima prav. Če smo del EU se je pač treba držat nekih dogovorov al pa it ven. Tud na šihtu pride do tega, da se ne strinjaš s čem ampak, če je to dogovorjeno, da bo tako se moraš temu prilagodit.

 

Drugače pa ko smo vstopali v EU smo podpisali dokumente imenovane tudi pristopna izjava in teh pravil, ki so tam zapisane se moramo držat pa če se Twito na glavo postav. Nas že imajo na dnevnem redu v Bruslju in ne manjka dosti, da bomo doživel še to sramoto, da nam vzamejo predsedovanje, kar bi se zgodilo celo prvič. Ja vem pol boš tulikl, da smo levičarji in kolesarji krivi pa Fajonke, Potrči pa ne vem še kdo, samo treba je vedet, da je to utvara, da smo mi pametni drugi pa neumni in da je tak način razmišljanja pač samo skrajna stopnja arogance.

33112_1.png

Napisano

Pa, saj ima tudi Italija sedaj desno vlado. Ampak se nihče ne upa tiskati "velikih". Pa verjemi, da je tudi pri njih en kup enega sranja. Podobno je z Nemci. Pač se odločijo zapreti meje zaradi kovida  in tako bo. Dobijo neko kao opozorilce in gremo naprej. 

 

 

Napisano
pred 17 minutami je scania napisal:

Skrajn cajt da se gostilne odprejo, pa da se mi dobimo spijemo pir pa kakšno pozitivno rečemo 🙂

Se strinjam. Da se vsedemo na kako teraso, spijemo kako brezalkoholno pijačo, pojemo kak neslan čips ali grenko 80% čokolado in se odpeljemo na naš slavni road trip. 😊

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 24 minutami je Alex napisal:

Se strinjam. Da se vsedemo na kako teraso, spijemo kako brezalkoholno pijačo, pojemo kak neslan čips ali grenko 80% čokolado in se odpeljemo na naš slavni road trip. 😊

Podpišem. No, tisto z roadtripom in cipsom bom preskočil. Priletim pa z biciklom kam. 

Napisano
pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Podpišem. No, tisto z roadtripom in cipsom bom preskočil. Priletim pa z biciklom kam. 

... z biciklom za nami? 🧐

 

 

Napisano
3 hours ago, scania said:

Skrajn cajt da se gostilne odprejo, pa da se mi dobimo spijemo pir pa kakšno pozitivno rečemo 🙂

 

Ce sm iskren sm mel v mislih ze tole nedeljo kaksno Mazdasko srecanje organizirat, ampak glede na to, da je se vedno omejitev zbiranja, se mi zdi se skoraj brez veze

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Napisano
pred 33 minutami je Deeyan napisal:

 

Ce sm iskren sm mel v mislih ze tole nedeljo kaksno Mazdasko srecanje organizirat, ampak glede na to, da je se vedno omejitev zbiranja, se mi zdi se skoraj brez veze

Hej, mi z obale ne moremo iz regije. Še. Počakajmo še malo, da, se to sprosti. 🤗

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
    • S kolegi smo jo gledal po spustu z Rombona in nismo bil dovolj korajžni, pa tudi nismo neke ultralahke kategorije in bi bili lahko hitro glavni akterji v črni kroniki, heh
    • Meni najzahtevnejša je bila "ferata" je bila tista iz 1. svetovne nasproti Kluž v smeri Hermana. S kolegom sva jo sicer splezala, čeprav ni bila vzdrževana že 100 let. Precej "lahka" sva morala biti na njej ker je precej manjkalo, ostanki pa so bili zelo majavi. V kakšnem stanju oziroma ali sploh še je, ne vem. Glede na to, da so marsikaj delali tam nad cesto ob zadnji sanaciji in širitvi, je mogoče že ni več.
    • Ker se ne upaš zares pogledat v ogledala.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.