Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Boss, kaj ?ele uni frajerji, ki so jim kupili BT50 (pa ne Mazde, hohoho) ali CTX, tisti so bili glavni med najstniki. Da ne re?em kak?na Vespa :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kaj ?ele uni frajerji, ki so jim kupili BT50 (pa ne Mazde, hohoho) ali CTX, tisti so bili glavni med najstniki. Da ne re?em kak?na Vespa :zvizga:

Uff CTX je bila ?e zverina, ATX ?e je bil vmes ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to zanimivo: v Nem?iji gre ?lovek s ceste, ker je padala to?a in je bilo vozi??e spolzko.

 

https://siol.net/sportal/nogomet/sreca-v-nesreci-za-nemskega-zvezdnika-522235

 

Pri nas pa gre vedno zaradi neprilagojene hitrosti...

 

 

Ni vedno... ce je udelezeno kaksno vozilo policije, je tudi razlog drugacen... Pred leti je ze bilo tako, ko je bila poledica na AC Ljubljana-Kranj in je bilo vec vozil udelezenih, med njimi tudi policisti :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.google.com/amp/www.rainews.it/dl/rainews/articoli/amp/ContentItem-14fb82df-9b27-47d5-a8e8-86955a465554.html

Kratek prevod:V Italiji se je pove?alo ?tevilo smrtnih ?rtev med zdravniki za 4 na skupaj 77.Ta "navadna" gripa pa ni kar tako...

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/lenarcic-popolna-iluzija-je-da-bi-to-pandemijo-lahko-obvladala-vsaka-drzava-sama-zase-treba-je-stopiti-skupaj.html

Kje se je pa tale najdu zdaj?

In kaj filozofira?Aja, saj to je edino, kar zna...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.google.com/amp/www.rainews.it/dl/rainews/articoli/amp/ContentItem-14fb82df-9b27-47d5-a8e8-86955a465554.html

Kratek prevod:V Italiji se je pove?alo ?tevilo smrtnih ?rtev med zdravniki za 4 na skupaj 77.Ta "navadna" gripa pa ni kar tako...

Kje pa je podatek, da so v Italiji poklicali upokojene zdravnike in druge zdravstvene delavce... idealno, ?e tako so rizi?na skupina zaradi starosti pol jih pa rukne? ravno v jedro oku?be, kot so bolnice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko umrlih zdravnikov je bilo mojih in tvojih let. Najmlaj?emu vozniku re?ilca je bilo 36 let.

Veliko njih je bilo bolj zdravih kot sva midva. Toliko v razmislek o mi?ljenju, da umirajo samo "upokojenci".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? kak?ne bolj natan?ne podatke... ker beseda veliko je lahko ve? kot dva al pa vsi.  Ni? ne najdem okol tega.

 

Ampak kot ka?e Italijani delajo napako za napako. Najprej so vse, ki so ugotovili, da so oku?eni vozili v bolni?nice. Ko pa so dobivali resnej?e primere pa ni bilo ve? placa. Potem so pa dejansko zdravili preagresivno. Tako mo?ni odmerki imunozaviralcev so sicer ubla?ili te?ave z dihanjem, a ko je pacient fasal plju?nico pa je bil imunski sistem ?e tako razbit, da ga je to pokopalo.

 

Da ne bo kdo spet mislil, da se zmi?ljujem - to je razlagal nek makedonski virolog in tudi en nem?ki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej si malo italijansko tv za nazaj, ?e zna? italijansko.

Vsakokrat povejo tudi ime zdravnikov, kje so delali, kaj so delali in koliko so bili stari.Res je, Italijani so naredili mnogo napak, kot bi jih tudi mi in vsi ostali, ?e bi bila pandemija prva pri nas. Vsi ostali se u?imo na njihovih napakah. Oni so veselo hodili na tekme, usodna naj bi bila prav tekma Atlante v Milanu, kjer je bilo 40000 gledalcev, ki so se objemali, poljubljali ob vsakem gulu Atlante.Nato so ?li proti domu z vlaki, avtobusi, kombiji, avti. Si lahko zamislimo, kako je potekalo naprej.Takrat je bilo ?e kar precej oku?enih.

Mi smo na, sre?o pravo?asno uvedli stroge ukrepe. Spomnite se, kako so nam in Avstrijcem na za?etku ?ugali "prijateljski" Nemci in Francozi.Takrat so se oni ?e obna?ali kot-Francozi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej si malo italijansko tv za nazaj, ?e zna? italijansko.

Vsakokrat povejo tudi ime zdravnikov, kje so delali, kaj so delali in koliko so bili stari.Res je, Italijani so naredili mnogo napak, kot bi jih tudi mi in vsi ostali, ?e bi bila pandemija prva pri nas. Vsi ostali se u?imo na njihovih napakah. Oni so veselo hodili na tekme, usodna naj bi bila prav tekma Atlante v Milanu, kjer je bilo 40000 gledalcev, ki so se objemali, poljubljali ob vsakem gulu Atlante.Nato so ?li proti domu z vlaki, avtobusi, kombiji, avti. Si lahko zamislimo, kako je potekalo naprej.Takrat je bilo ?e kar precej oku?enih.

Mi smo na, sre?o pravo?asno uvedli stroge ukrepe. Spomnite se, kako so nam in Avstrijcem na za?etku ?ugali "prijateljski" Nemci in Francozi.Takrat so se oni ?e obna?ali kot-Francozi.

Atlanta je v ZDA, italijanska je od ata in se imenuje ATALANTA, torej tista kjer tudi igra na? velemojster Josip Ili?i?.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex: sej zato pa sem vpra?al, a imajo kje mogo?e strnjeno zapisano. Ker nekako mi ni, da bi zdaj ?e celotno RAI spremljal. Moja italijan??ina je pa ve? ali manj omejena le na kletvice in ko?arka?ke ?argone.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Boss je spremenil naslov v Razni zanimivi posnetki in članki

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm prou preuč tegale:

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/k-nam-193-romunskih-delavcev-v-karanteno-ne-bodo-sli-345081

 

Če sem jaz to prav razumel, naši delavci zaradi karantene sedijo doma, mnogo firm je zaprlo svoja vrata, ljudje nimajo ne službe ne zaslužka, vsi bentijo čez ukrepe, ker ni dela,.. A delat pa k nam hodijo Romuni. In ker je toliko dela in ker se tako mudi, jih niti v karanteno ne bodo dali, ampak bo kar delovišče karantena. A naši brezposelni pa tega ne bi zmogli? Je to delo res tako hitro, da naši brezposelni tega ne bi utegnili? Ali pa le potrebujejo toliko ljudi, da v Sloveniji trenutno ni dovolj kadra na razpolago?

 

Mi zna kdo razložiti, kaj sem zamešal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6ad65ed57b8b9c80e1cf-mazda-vision-coupe.
SIOL.NET

Za zdaj neuradno naj bi nova generacija mazde 6 dobila pogon na zadnji kolesi, izključen pa ni niti odmik od tradicionalno družinske vloge tega...

A je to kakšna zapoznela prvoaprilska?

 

Ker če pa ta jajc spravijo na cesto, bo pa počas res nastopil čas, da se poslovim od Mazde. Da si ne delam sramote, ker si lastim Mazdo, ki dela take pokveke...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Slivka napisal:
6ad65ed57b8b9c80e1cf-mazda-vision-coupe.
SIOL.NET

Za zdaj neuradno naj bi nova generacija mazde 6 dobila pogon na zadnji kolesi, izključen pa ni niti odmik od tradicionalno družinske vloge tega...

A je to kakšna zapoznela prvoaprilska?

 

Ker če pa ta jajc spravijo na cesto, bo pa počas res nastopil čas, da se poslovim od Mazde. Da si ne delam sramote, ker si lastim Mazdo, ki dela take pokveke...

 

 

Meni je ok,samo ne namesto šestke ampak samostojna izvedenka bolj fensi šminkarske izvedenke...:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.