Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Čak, k bo šla kandidrat za predsednico Slovenije. 🤣

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 7 urami je Boss napisal:

Čak, k bo šla kandidrat za predsednico Slovenije. 🤣

 

Zarad mene je lahko tudi precednica, samo da ne supa po Ljubljanici s kravato in v tagmašni obleki.

 

 

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 2 urama je Mraušk Mčk napisal:

 

Zarad mene je lahko tudi precednica, samo da ne supa po Ljubljanici s kravato in v tagmašni obleki.

 

Ampak v tistih rdečih salonarjih na SUP-u... to pa res ne vidiš vsak dan... bi šel ploskat za tako predstavo.

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Takrat sem bil v JNA.... :blink:

Jaz pa Pru-ček v OŠ :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Kaj pa hočeš. Če greš na zborovanje od tega majmuna, lahko vsaj kako dobro penino domov pajsneš, da imaš kaj od tega.

🤣

Napisano
pred 40 minutami je Bini napisal:

Se vidi kak so požrešni.... :zvizga:

 

Vedno in povsod in to od nekdaj.

33112_1.png

Napisano

Pa sem mislil, da sem eden redkih, ki se ne more sprijazniti s SUV-i

 

 

33112_1.png

Napisano
pred 9 urami je Boss napisal:

Pa sem mislil, da sem eden redkih, ki se ne more sprijazniti s SUV-i

 

 

Dva sta že..... 😂🤣 

To je tako kott pri ženskah,nekdaj so bile v modi bolj "baročne" potem suhice potem brazilske riti, kako je pa sedaj.... :whatever:

Jaz kupim avto, ki mi je všeč.... :nevem:

Mogoče bo naslednja miata.... :whatever:

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Jaz kupim avto, ki mi je všeč.... :nevem:

 

Tudi jaz... a je to kej narobe? :nevem: 

 

33112_1.png

Napisano
pred 33 minutami je Boss napisal:

 

Tudi jaz... a je to kej narobe? :nevem: 

 

Seveda ne.... :prstgor:

Napisano

Ja sej, se mi je zdelo ja... smrk😢

33112_1.png

Napisano

Seveda je narobe, če hočeš kupit avto, ki ti je všeč!

 

S tem kvariš statistiko in kvariš dan trgovcem, ko iščeš, česar nimajo. In kvariš dan tudi sebi, ker ne dobiš kar želiš. 

 

So lepo določili, da ti je všeč SUV in ne kompliciraj.

 

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Presneti alkohoLJ;

 

VIZITA.SI

Dolga leta je veljalo, da je zmerno pitje alkohola razmeroma varno.

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)

Po tem zapisu sklepam, da njihov tam, ni nikoli trezen, saj veste kdo.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 14 urami je Z M A J napisal:

Presneti alkohoLJ;

 

VIZITA.SI

Dolga leta je veljalo, da je zmerno pitje alkohola razmeroma varno.

 

 

Bullshit.

Splošno dokazano je, da alkohol razširja žile. Pretok krvi je posledično večji, in to je razlog, da smo pametnejši po zaužitju zmernih količin.  

  • Haha 2
  • Hvala 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

A bejž no...

 

WWW.ZURNAL24.SI

Kaj o Volkswagnovi prihodnosti v Evropi in svetu pravi njegov direktor? Pogovarjali smo se s Thomasom Schäferjem, vrhovnim šefom znamke Volkswagen. Odkrito spregovoril tudi o stanju evropske industrije.

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
WWW.RTVSLO.SI

Odločitev o graditvi tovarne Meblo so sprejeli v Ljubljani, pri tem pa je verjetno prevladalo to, da je bil Solkan znano mizarsko središče. Prva delovna sila in strokovno znanje sta prihajala prav iz vrst Solkancev.

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)

Še vedno kupujem njihove jogije.

Vsi jih imamo doma.

 

Sem pa en izmed redkih. Kolko se pogovarjam okoli.

Popravljeno od godlike
Napisano
pred 48 minutami je godlike napisal:

Še vedno kupujem njihove jogije.

Vsi jih imamo doma.

 

Sem pa en imed redkih. Kolko se pogovarjam okoli.

Imaš veliko boljših in kvalitetnejših dan danes na tržišču. Samo ne smeš kupovati poceni stvari.  

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • To so krivi tisti, ki so ostali zvesti znamki in kupli SUVa, namesto da bi zamenjali k znamki, ki ima karavana. Kr se obrača tja, kjer so večje marže in večinska prodaja.   Sem bil alfist, so prišli otroki, je bila potreba po karavanu. Ne nisem kupil Alfe, žal ga ni imela v ponudbi. Sem potem kupil Forda. In še vedno sem nostalgičen ob pogledu na Giuliette.
    • Pogovor starih prijateljev prejšnji teden. - Stari, kako pa kaj seks? - Kot svetovno prvenstvo v nogometu. - Uf, torej hitro, močno in poskočno? - Ne. Na vsaka štiri leta.
    • @NevLado Čestitam za nakupe-dobra roba...in tapravo-najmočnejšo baterio si vzel.Lih prav,da fleksarici ne zmanjkuje amperov,ko potrebuje,k rezanje kanalov je zelo težko delo za fleksarico. Jaz sem po tistem,ko sem 750W Makito "razčefukal"😄 kupil 1400W Makito GA5040C (z variabilno in konstant elektroniko). Je v redu stroj za cvenk,a mi je žal,da nisem vzel še močnejše,ker baterijsko Metabo (WB 18 LTX BL 125Q SE),ki je v isti močnostni klasi že imam...za to pa škilim na trenutno najmočnejšo Metabo 125mm fleksarico (WEVBA 20-125 Quick BL).   Ti pa priporočam-bosch sigurno ponuja🙄-odsesovalno avbo-vodilo za rezanje v stene,ker to delo je "svinjsko"🥺...mislim,da ti ne rabim govoriti. Kasneje,ko štemaš,ajd še nekak...malo paziš,pa še ni tako hudo (glej moj "patent" na spodnjih slikah😄),a rezanje z fleksarico,je katastrofa brez odsesavanja.   Za zabavo še nekaj mojih starih slik iz arhiva-isto "svinjsko"😅delo. Predelava Avdio-video inštalacije na drugo stran taščine dnevne sobe...priprava za optiko,predelava štromarije za motorne pogone za rolete itd...skratka komplet štromarija glavne sobe na novo.
    • Meni glede laks kosilnice edino odgovarja nahrbtna, imamo na poligonu, kawasaki benz in to res seka (se sicer dere, ampak daš čepke in gre...) je pa full odvisno od nitke...uporabljam samo husqvarna in je top zadeva....za šajbo moraš imeti pa obvezno dobro in primerno obutev (gojzarji), ne bi to delal v adidaskah
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.