Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 12 urami je Alex napisal:

IMG_20231113_083109.jpg

Na žalost pa ta ni prišla v izbor,ker ni slika ampak videoposnetek....ampak zmaga ga kljub temu😃👍

 

 

Napisano

Pa dejte to limat, @dvorjan se bo zmešalo. Električarji pa ja ne gorijo, to je značilno za dizle. :hudicek:

  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Napisano

Pa kje si zdaj dizle dobil, da gorijo? Da nafto vžgeš, pokuriš pol rezervoarja bencina...

 

Plamenišče bencina je pri okoli -40°C, plamenišče nafte pa pri okoli +55°C...

Nafta pri temperaturi okoli 250°C počasi začenja vret, bencin se pa pri tej temperaturi vžge sam od sebe...

 

In zdaj dizli gorijo...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sinoči sem srečal ljubimca moje žene. Odlično sva se imela in potem odšla vsak svojo pot.

On na urgenco, jaz pa na policijo...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Za dokazovanje umora je potrebna ena priča.

Za poroko sta potrebni dve priči.

Zdaj pa vi meni povejte kaj je hujše?

 

 

 

 

 

 

 

Preden pregorite: hujše je le pogreb brez prič...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

SERVISIRANJE VOZILA:

 

KAKO TO DELAJO ŽENSKE:
1) V soboto zjutraj pelje avto k mehaniku in ga pusti tam.
2) Kupi časopis v kiosku in popije kavico v bližnjem kafiču.
3) Vrne se k mehaniku, prevzeme avto in se odpelje domov.

Račun:
- olje, 3 litre: 90€

- filter olja: 30€

- filter zraka: 30€
- delo: 110€
- časopis: 1,50€
- kavica: 1,50€
skupaj: 263€

KAKO TO DELAJO MOŠKI:
1) V soboto zjutraj gre v trgovino z avto deli, kupi pet litrov olja, set gedore in dišečo smrekico.
2) Gre domov in parkira avto na dvorišče.
3) Popije pivo.
4) Zvleče se pod avto, najde pipico za izpuščanje olja.
5) Izvleče se izpod avta. Vzame gedore in se zvleče nazaj.
6) Ugotovi, da ima ključ št.12 premajhno luknjo, št.13 pa manjka. Zakolne.
7) Izvleče se izpod avta in gre v stanovanje po škatlo s starim orodjem.
Popije pivo.
9) Zvleče se pod auto s francoskim ključem.
10) Odpre pipico.
11) Zalije se z oljem po obrazu. Panično zapre pipico. Kolne. Pazi, da pri tem ne pogoltne kaj olja.
12) Izvleče se izpod avta. S tipanjem odpre prtljažnik. Obriše obraz z mastno krpo, ki jo najde v prtljažniku.
13) Obriše obraz s papirnatimi robčki.
14) Pivo.
15) Najde kantico, v katero bo izpustil olje. Vrže jo pod avto. Ponovi korak 4.
16) Namesti kantico pod pipico in ponovi korak 5.
17) Občuduje, kako olje teče.
18) Poskusi odviti oljni filter. Ker ne gre, ga prebode z izvijačem in odvije. Pri tem olje kaplja povsod po njem in okoli kantice.
19) Kolne.
20) Pride prijatelj. Popije pivo skupaj z njim.
21) Skupaj s prijateljem do večera popijeta gajbo piva.
22) V nedeljo zjutraj vlije liter olja v blok motorja.
23) Spomni se pipice od včeraj.
24) Hitro se zvleče pod avto. Prevrne kantico z izpuščenim oljem.
25) Hitro pobere kantico, preden vse izteče. Pazi glavo.
26) Pivo. Vse sta popila včeraj.
27) V bližnjem dežurnem kiosku pokupi vse Laške flaše iz hladilnika.
28) Ob povratku domov popije pivo.
29) Najde francoski ključ.
30) Zvleče se pod avto. Zapre pipico. Pazi na lužo olja. Pazi glavo. Privije tudi nov oljni filter.
31) Vrže kantico z ostanki olja v najbližji grm.
32) Popije pivo.
33) Da avto v ler, spusti ročno in ga porine dva metra.
34) Spomni se na dišečo smrekico. Pazi, da mu ne pade v lužo olja.
35) Od olja zapacano dišečo smrekico vrže grm, v katerega je že prej odvrgel kantico.
36) Počisti lužo olja. Umazane krpe vrže v grm.
37) Zamenja filter zraka, pri čemer novega zapaca z mastnimi prsti od starega olja. Kolne.
38) Pivo.
39) Vlije ostanek olja v blok motorja.
40) Pivo.
41) Gre na poskusno voznjo. Na prvem semaforju “pumpa”, da bi slišal, če motor dobro deluje.
42) Pojasni prometni policiji, zakaj je pijan za volanom. Vrne se domov peš.
43) Po povratku domov vrže gedore v zgoraj navedeni grm.

44) V ponedeljek po službi prosi prijatelja, da ga odpelje na Policijo po avto.

Račun:
- olje, 5 litrov: 150€
- gedore: 150€
- dišeča smrekica: 5€
- pivo, 12 pločevink: 11€
- kazen: 600€ in 8 kazenskih točk
- ležarina avta: 153€
skupaj: 1.069€

  • Haha 1
  • Žalosten 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

U jebemu, tale je pa res en Redneck - lahko mu pa tud rečemo navadna pijandura. 😜

33112_1.png

Napisano

- "Doktor, kašljam, kiham, komaj diham."

- "Je kdo v družini imel TBC?"

- "Ne, ima pa od ženine sestre mož BMW..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Kaksna je razlika med Danci in Finci?

 

Vsak Finec ima svojo danko, nina pa vsak Danec svoje Finke...

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 14 urami je Slivka napisal:

Pa kje si zdaj dizle dobil, da gorijo? Da nafto vžgeš, pokuriš pol rezervoarja bencina...

 

Plamenišče bencina je pri okoli -40°C, plamenišče nafte pa pri okoli +55°C...

Nafta pri temperaturi okoli 250°C počasi začenja vret, bencin se pa pri tej temperaturi vžge sam od sebe...

 

In zdaj dizli gorijo...

 

🤣 Dej poskusi preklopit sarkazem detektor iz OFF na ON. Baje da pomaga.😂

33112_1.png

Napisano

Mi je užgalo.

 

Pa sem se malo zasekiral zaradi "zapoznelega užiga".

 

Ampak nekaterim pa užge šele po štirinajstih urah...

 

 

 

 

 

 

Kakorkoli, gremo z vici naprej (če je že dan bolj turoben, vsaj tu na Goriškem)...

 

Izpit iz informatike:

- "Kako zaženete Google Chrome?"

- "Enostavno: če je dizel, počakam, da ugasne tista rumena lučka, če je bencinar, ga pa zaženem takoj..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Romkinja vstopi v ginekološko ordinacijo in reče:
- "Doktor, mene pa peče piška."
- "No, no, temu se pa ne reče tako. Reče se: Mene pa peče spolovilo!"
- "No, prav, spolovilo me peče."
Doktor jo pregleda, ji prepiše mazilo in jo odslovi. Ko je že zaprla vrata za seboj se je vrnila in vprašala:
- "Doktor, kako ste že rekli, da je moji piški ime?"

  • Všeč 1
  • Haha 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Tole spada kar med smeh... ali pa jok. Kakor se vzame. 😉

 

Delavec v pivovarni na Bavarskem, star 30 let, 1. davčni razred, 38-urni delovni teden, izmensko delo, 4990,09 evra bruto in 3140,21 evra neto plače.

 Voznik avtobusa na Bavarskem, 23 let, 1. davčni razred: 2471,09 evra osnovne plače, z nadurami in dodatki 5997 evrov bruto in 3750,94 evra neto plače.

 Vzgojiteljica na Bavarskem, 26 let, 1. davčni razred, 5-urni delovni dan, 3320,53 evra bruto in 2177,72 evra neto plače.

 Medicinska sestra (vodja oddelka) v Hessnu, 38 let, 28,8 ure na teden, 3750,94 evra bruto in 2478,35 evra neto plače.

 Učitelj v Saški, 31 let, 1. davčni razred, 27-urni delovni teden (brez priprave), 4474 evrov bruto in 3512,95 evra neto plače.

 Voznik tovornega vozila, 3. davčni razred, izmenski model: sedem dni dela in trije prosti dnevi, 6498 evrov skupaj bruto in 4907,38 evra neto plače (z nadurami in dodatki).

 Zidar v Schleswig-Holsteinu, 28 let, 4. davčni razred, brez izmenskega dela, 40 ur na teden, 4150,57 evra skupne bruto in 2756,81 evra neto plače.

 Inženir mehatronike v Baden-Württembergu, star 30 let, 4. davčni razred, 35-urni delovnik, 4150 evrov bruto in 2619,18 evra neto plače.

 Poštarica na Spodnjem Saškem, 26 let, 1. davčni razred, 38,5 ure na teden, 2894,23 evra bruto in 2027,69 evra neto plače.

 Policijski inšpektor v Berlinu, 1. davčni razred, z dodatkom za prenočitev in vikend, 3174,13 evra bruto in 2944,08 evra neto plače

 

 

Napisano

V gostilni teče pogovor o vseh mogočih stvareh. Nenadoma se oglasi Mujo:
- "Z mojom ženom sam skupi že deset let."
- "Najbrž hočeš reči 'z mojo ženo'."
- "Ne, s tvojom ženom sam skupi šele tri tedna..."

  • Haha 1
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 31 minutami je Alex napisal:

Tole spada kar med smeh... ali pa jok. Kakor se vzame. 😉

 

Delavec v pivovarni na Bavarskem, star 30 let, 1. davčni razred, 38-urni delovni teden, izmensko delo, 4990,09 evra bruto in 3140,21 evra neto plače.

 Voznik avtobusa na Bavarskem, 23 let, 1. davčni razred: 2471,09 evra osnovne plače, z nadurami in dodatki 5997 evrov bruto in 3750,94 evra neto plače.

 Vzgojiteljica na Bavarskem, 26 let, 1. davčni razred, 5-urni delovni dan, 3320,53 evra bruto in 2177,72 evra neto plače.

 Medicinska sestra (vodja oddelka) v Hessnu, 38 let, 28,8 ure na teden, 3750,94 evra bruto in 2478,35 evra neto plače.

 Učitelj v Saški, 31 let, 1. davčni razred, 27-urni delovni teden (brez priprave), 4474 evrov bruto in 3512,95 evra neto plače.

 Voznik tovornega vozila, 3. davčni razred, izmenski model: sedem dni dela in trije prosti dnevi, 6498 evrov skupaj bruto in 4907,38 evra neto plače (z nadurami in dodatki).

 Zidar v Schleswig-Holsteinu, 28 let, 4. davčni razred, brez izmenskega dela, 40 ur na teden, 4150,57 evra skupne bruto in 2756,81 evra neto plače.

 Inženir mehatronike v Baden-Württembergu, star 30 let, 4. davčni razred, 35-urni delovnik, 4150 evrov bruto in 2619,18 evra neto plače.

 Poštarica na Spodnjem Saškem, 26 let, 1. davčni razred, 38,5 ure na teden, 2894,23 evra bruto in 2027,69 evra neto plače.

 Policijski inšpektor v Berlinu, 1. davčni razred, z dodatkom za prenočitev in vikend, 3174,13 evra bruto in 2944,08 evra neto plače

Tudi pri nas bo tako s kuharji in natakarji

Napisano

Sem prejle slučajno videl na šefovi mizi poročilo vzdrževalca na enem od naših objektov, pa gor piše, da je v petek "menjal ventil na kozličku" (verjetno je mislil na wc kotličku, ampak glede na to, da ima doma kmetijo in tudi precej koz, je bil ob pisanju tedenskega poročila, verjetno z mislimi že pri zakolu drobnice, hehe).

  • Haha 4
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Mlajši in starejši policist patruljirata po ulici. Iz neke gostilne se sliši hrup.
- "Kar ti pojdi noter, ki si mlajši in poglej, če je gneča."
Mlajši se takoj vrne s krvavim nosom:

- "Nobene gneče, takoj sem bil na vrsti..."

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Anglež se je vrnil iz mirovne misije v Bosni in doma ga sprašujejo vse mogoče. Med drugim jih zanima tudi, če imajo bosanci navado piti čaj ob petih popldne in katere vrste poznajo.

-"They use to drink tea not only at about 5:00 PM! There is no rule... Actuall whole day is the right time for tee. I have tried all kinds of tea there: camomile tea, linden tea, fruit tea, but there is one kind of tea that Bosnian people drink very often and they mention it almost every minute, but I never managed to find it, to try it..."
-"What is the name of that famous Bosnian tea? Do you remember?"
-"Oh, yes of course. It is called: 'Yebo tea'..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

A veste zakaj Janša nikoli ne prehiteva avtov na cesti? Ker noče it na levo.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Janez želi zaposliti svojega sina, pa pokliče starega prijatelja, visokega državnega uradnika:
- "Janez, pa sploh ni problema! Zaposlil ga bom v državni upravi. Plače bo imel okrog 4200€ pa nič ne bo rabil delat!"
- "Pa veš, jaz bi rad da on nekaj dela. Nekaj bolj skromnega."

- "Pa dobro, ga bom pa zaposlil kot direktorja v eni dobri firmi. Plače bo imel okrog 3100€ in nekaj malega bo moral tu in tam naredit."
- "Samo jaz bi rad, da vseeno malo več dela. Da se nekaj nauči."
- "Pa dobro. Potem pa bo šef oddelka v tem podjetju. Imel bo okrog 2000 € plače in dosti bo moral delat."
- "Samo jaz bi rad da dobi nekaj bolj skromnega, da bo znal cenit."

- "Pa dobro. Povej, koliko hočeš, da zasluži?"
- "Pa tam, okrog 1100€ za začetek."
- "E, dragi moj prijatelj, to pa ne gre! Za tako plačo pa mora imeti fakulteto!"

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Vsak dan, ko vstanem, pogledam seznam 50 najbogatejših ljudi v Sloveniji.

 

Če me ni na seznamu, grem na šiht.

 

In tako je bilo tudi danes...
 

  • Haha 2
  • Ljubim 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober...       Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!
    • Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"
    • Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in jih vpraša: - "Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?" Pa se ena oglasi: - "Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče..." Pa reče starka: - "Potem se bom pa še jaz postavila v vrsto." Mimo pride policist, jo zagleda med prostitutkami in presenečeno vzklikne: - "Kaj, mamca, a vi tudi?" - "Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem, pa jih že lahko cuzam..."
    • Railjet Express iz Dunaja v Trst gre mimo Slovenije. Direktni vlak Trst - Budimpešta gre tudi mimo Slovenije. Tudi, kar se letališč tiče, gremo iz Nove Gorice raje v Ronchi ali Celovec kot pa v Ljubljano - več linij in cenejše so... Dvakrat sem eno družino vozil iz Solkana na letališče v Gradec, ker je baje boljše in cenejše kot iz Ljubljane... Pa Celovec, na primer, je malo večje športno letališče, nekaj takega kot Maribor...   Ja, imaš pa do neke mere res: Flixbus pa iz Trsta pelje skozi Slovenijo do Budimpešte, to se pa spomnim, da je bila direktna povezava še kakšen mesec nazaj...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.