Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

@JureS, se vidi da zelo povr?no bere? forum, direkt s-plagiatiru si moj post (z iste strani, pazi to)! <_<:aaaaa:

 

Ha ha - jaz sem iz mejla direkt:)

 

Ovadbica?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

U skoli uciteljica djeci objasnjava svjetske valute.

-Zna li neko neku od valuta u svijetu

Perica: Dolar.

-Bravo, to je valuta SAD-a, Australije, Kanade i jos nekih drugih drzava.

Ivica: Euro

-Bravo, to je valuta zemalja Europske unije.

Marica: Funta.

-Bravo to je valuta Velike Britanije.

Ibrica: Puta.

-Ibrice, koja ti je to valuta, nikad ?ula?

Ibrica:Ima u Zagrebu.Do?la moja seka Fata iz Zagreba sa novim kaputom i pita je nana koliko je dala za njega, a ona kaze 5 puta...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klice en da pride po punta da odpelje takoj za 3000?.

Se smejim in recem da ni resen

Boljse ponudbe ne bos dubu za 7 let star avto pravi

 

Kake 7 let saj je 5 let star jaz nazaj.....

Tisina in on meni - pise 2005 letnik.

Jaz se opravicim in recem jao 2007 je bom popravil, in vzamejo ga za 3600 v ceno novega na Fiatu....

 

in on meni nazaj, ja ampak se vedno dam 3000?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POZOR- Kupovanje preko interneta!!!!!! :)

?e obi?ajnokupuje? preko interneta, potem najprej preveri prodajalca, da ni slu?ajnokak?en goljuf.

Pred dnevi semnaro?il preko eBay-a sredstvo za pove?anje penisa v vrednosti 100 eurov.

Tip mi je poslalpove?evalno steklo. Vnavodilih pa je pisalo : " Ne uporabljaj na soncu !

 

Safet Ostović

 

 

Rad bi delil z vami zanimivo izku?njo. Gre za alkohol in vo?njo. Veliko jih je med vami,kateri ste imeli zaradi tega ?e probleme z organi pregona. ?el sem s prijatelji na pivo.,stolkli smo se ga do onemoglosti,kmalu sem spoznal,da sem mrtvo pijan,..storil sem nekaj,kar nisem ?e nikdar prej,.. domov sem ?el z avtobusom. Domov sem pri?el VARNO in BREZ NEZGOD. To je zame ?udovita izku?nja, saj ?e nikoli prej nisem vozil avtobusa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.youtube.com/watch?v=yy0B7M03U-E...feature=related

Mo?akar je pa? mojster svojega poklica. Kapo dol.

 

dober je, ma pa tudi prirejeno temu prikolico.

 

komentar spodaj je dober - to je tudi na?in, da preveri? ?e ti delajo ?toplampe :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej tud jest nebi vedu lih ?ist useh stvari sam tiste res osnovne od na?e dr?ave bi pa lahko usak poznov :vskalo::vskalo::hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe - ena je sploh vi?ek inteligence... ?eprav tisto zadnje vpra?anje je precej dvoumno - naj bi imeli dokaze, da je Amazonka najdalj?a, ker obstaja v Peruju nek drug "pravi" izvir, kot je do zdaj veljalo. Uradno je pa ?e vedno Nil najdalj?i. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Missy je najdalj?a Ameri?ka reka. Amazonka se ?e enkaj ?asa tepe z nilom, ker je Amazonki zelo te?ko dolo?it pravi izvir. ?eprav ?e se ne motim so tudi izvir Nila ?e nekajkrat prestavljali.

 

Je pa tako Nil je najdalj?i, Amazonka pa pokriva dale? najve?jo povr?ino. Se pravi Nil najdalj?i, Amazonka najve?ja.

 

?eprav takole vpra?anja na ulici so krneki, vem da ?e bi mene kdo tkole po?rebal, ko se sprehajam in tuhtam neke svoje stvari,d a bi tudi marsikatero vpra?anje zabluzil.

 

Mi je pe ostalo v psominu, ko so na enem radiu mel podobna vpra?anja, pa je bilo vpra?anje kaj tankajo v avijone, pa je ena odgovorila nitroglicerin... :aaaaa: Kaj bi to pokalo :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je pe ostalo v psominu, ko so na enem radiu mel podobna vpra?anja, pa je bilo vpra?anje kaj tankajo v avijone, pa je ena odgovorila nitroglicerin... :aaaaa: Kaj bi to pokalo :aaaaa:

 

wohoooo :aaaaa: bi direkt u vesolje poletel XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Missy je najdalj?a Ameri?ka reka. Amazonka se ?e enkaj ?asa tepe z nilom, ker je Amazonki zelo te?ko dolo?it pravi izvir. ?eprav ?e se ne motim so tudi izvir Nila ?e nekajkrat prestavljali.

 

Je pa tako Nil je najdalj?i, Amazonka pa pokriva dale? najve?jo povr?ino. Se pravi Nil najdalj?i, Amazonka najve?ja.

 

?eprav takole vpra?anja na ulici so krneki, vem da ?e bi mene kdo tkole po?rebal, ko se sprehajam in tuhtam neke svoje stvari,d a bi tudi marsikatero vpra?anje zabluzil.

 

Mi je pe ostalo v psominu, ko so na enem radiu mel podobna vpra?anja, pa je bilo vpra?anje kaj tankajo v avijone, pa je ena odgovorila nitroglicerin... :aaaaa: Kaj bi to pokalo :aaaaa:

 

Tega bi razgnal ze v cisterni na prvi liknji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler ni dizl je vse ok, tist bi blo ?ele kriti?no :ninja:

 

vem za primer Yugota kjer so nalil kerozin vanjga, ni delal dolg, ampak dokler je delal je letel, ko ?us :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Starej?i gospod ?aka na avtobusni postaji, nakar pride mladi punker z razli?no pobarvanimi lasmi. Gospod ga gleda, punker pa vpra?a: “Kaj pa gleda?, stari? A ti nikol nis n? norga u ?ivlenu naredu??” Gospod premi?ljuje: “Ve?, 1x sem sexal s papigo, pa se zdaj spra?ujem, ?e si moj sin…

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je Francelj opazil,da mu "orodje" hitro raste in, da je erekcija

dalj?a,je bil najprej navdu?en ,njegova ?ena pa ?e bolj. Kmalu je bil njegov

penis dolg 50 cm . Francelj se je ustra?il,imel je kup problemov,z

obla?enjem,hojo in odlo?il se je z ?eno obiskati urologa.

 

Po pregledu mu je zdravnik razlo?il,da je zbolel za redko boleznjo"Oslovski

sindrom" in ,da je potrebna operacija.

 

"Kako dolgo bo Francelj na bergljah ?" vpra?a ?ena nervozno? "Berglje?

Zakaj berglje?" vpra?a zdravnik. "Pa," re?e ?ena hladnokrvno, "saj mu boste

podalj?ali noge,kajne?????"

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.