Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Sam ne mi rečt, da se je tenstator pol mim peljal, ko si bil v obravnavi, pa se ti je smejal?

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Sam ne mi rečt, da se je tenstator pol mim peljal, ko si bil v obravnavi, pa se ti je smejal?

Ne, tik pred mojo meritvijo hitrosti je zavil na AC, prihajali smo iz smeri Tacna in potem tista obvozna cesta, proti Črnučam, on pa zavil LJ Šentvid na AC.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 meseca kasneje...
Napisano

Fantastično me je vreme ta wikend ..... (je bilo marsikaj v načrtu za počet, med drugim sankanje s podmladki in prijatelco, mah ju3 ko bo treba it delat, bo pa vreme na nivoju, itaaaak), mamumu....

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Danes prišel domov s pregleda v UKC-ju. Opazim da je poštni nabiralnik na novo poln reklam, in notri pismo z UKC-ja da imam danes pregled na UKCju ki sem ga ravno opravil. Še sreča da sem prej dobil SMS, ker pismo je potovalo 11 dni. 

 

Pošto so izumili v starem Egiptu pred 4K leti. Smatra se za civilizacijsko pridobitev. Še v najbolj svinčenih časih slovenske zgodovine, ko je bilo vse zanič in ni nič delovalo (po vaseh ni bilo telefonov spljoh), si enostavno poslal navadno dopisnico "jutri popoldne pridem" in je bil naslovnik obveščen. 

 

Ampak danes ko gre civilizacija v ku... 

Glede na to, da pošta v pogojih svobode ne deluje. A mi zna kdo razložit zakaj sem potem sploh dolžan imeti naslov stalnega prebivališča.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Da vejo kje te najdejo :D

 

Mene je pa vedno fasciniralo kaj je point pošiljanja R ali AR, ker če se izgubi ti preko poizvednice potrdijo, da se je pošiljka izgubila. Uau :D 

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

Danes prišel domov s pregleda v UKC-ju. Opazim da je poštni nabiralnik na novo poln reklam, in notri pismo z UKC-ja da imam danes pregled na UKCju ki sem ga ravno opravil. Še sreča da sem prej dobil SMS, ker pismo je potovalo 11 dni. 

 

Pošto so izumili v starem Egiptu pred 4K leti. Smatra se za civilizacijsko pridobitev. Še v najbolj svinčenih časih slovenske zgodovine, ko je bilo vse zanič in ni nič delovalo (po vaseh ni bilo telefonov spljoh), si enostavno poslal navadno dopisnico "jutri popoldne pridem" in je bil naslovnik obveščen. 

 

Ampak danes ko gre civilizacija v ku... 

Glede na to, da pošta v pogojih svobode ne deluje. A mi zna kdo razložit zakaj sem potem sploh dolžan imeti naslov stalnega prebivališča.

To je dokaz, da je zdravstvo hitrejše od pošte...... :nevem:

  • Haha 3
  • Začuden 1
Napisano
pred 11 urami je Mraušk Mčk napisal:

... ... ... ... ...

... ... ... ... ...

Glede na to, da pošta v pogojih svobode ne deluje. A mi zna kdo razložit zakaj sem potem sploh dolžan imeti naslov stalnega prebivališča.

 

Da vedo, kam ti poslat položnice in reklame.

Mislim, kaj pa dejansko res je 90% pošte, ki jo dobiš v nabiralnik?

 

 

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

... ... ... ... ...

Mene je pa vedno fasciniralo kaj je point pošiljanja R ali AR, ker če se izgubi ti preko poizvednice potrdijo, da se je pošiljka izgubila. Uau :D 

 

Zato, da pošiljatelj ve, da se je pošta res zgubila in da je ti res nisi dobil. Ko bi rad uveljavljal neke pravice, pa zamudiš rok, je zelo pomembno, a si ga zamudil zaradi tvoje malomarnosti (in si si sam kriv) ali zaradi malomarnosti pošte (torej nisi ti kriv in morajo upoštevat tvojo vlogo, čeprav je prišla prepozno oz. imaš pravico od pošte zahtevat odškodnino - česar marsikdo ne ve).

 

 

pred 10 urami je Bini napisal:

To je dokaz, da je zdravstvo hitrejše od pošte...... :nevem:

 

No, to ni ravno za se hvalit. Mislim, kako počasna je pošta, da je še celo naše zdravstvo hitrejše od nje...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 12 urami je Bini napisal:

To je dokaz, da je zdravstvo hitrejše od pošte...... :nevem:

 

 

Niti ni nujno, da je Posta krivec... Ce je recimo datum na obvestilu... se po mojih uzkisnjah veckrat zgodi to, da obvestilo "luta" znotraj zdravtvene ustanove, preden sploh pride do Poste ... Torej je lahko krivec tudi administracija v zdravstvu. Ze veckrat sem dobil kaksne izvide, ki so imeli datum precej staresji od datuma na sami kuverti ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:

 

 

Niti ni nujno, da je Posta krivec... Ce je recimo datum na obvestilu... se po mojih uzkisnjah veckrat zgodi to, da obvestilo "luta" znotraj zdravtvene ustanove, preden sploh pride do Poste ... Torej je lahko krivec tudi administracija v zdravstvu. Ze veckrat sem dobil kaksne izvide, ki so imeli datum precej staresji od datuma na sami kuverti ... 

 

 

Nazadnje sem jest dobil izvid, ki je bil oznacen kot "nujno", 1 mesec za tem ko je bil izdan, ker je ocitno cakalo na neko gospo da poslje.

Stempl od poste je bil par dni samo star

Napisano

Doktorco da podpiše.

Ker gre v tipkanje, potem pa ima to doktor na mizi in čaka avtogram.

Napisano

Niti ne… pomoje se valja nekje, preden gre v kuverto, da potem kurir odnese na pošto … Ker v ZVEM-u je ponavadi hitro… Hodim na aplikacijo biološkega zdravila vsakih par mesecev… in v ZVEM dobim izvid ze medtem, ko mi še teče zdravilo v žilo… Po pošti pa ta izvid potem pride čez ene 14 dni ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 5 minutami je Jest napisal:

v ZVEM dobim izvid ze medtem, ko mi še teče zdravilo v žilo… Po pošti pa ta izvid potem pride čez ene 14 dni ;) 

Samo tam ni fizično podpisan. S tem nisi moje teze ovrgel.

Napisano

Je vse digitalno podpisano… tudi po pošti dobim enako… le na papirju…

 

IMG_0151.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Pol je možno.

 

Jaz sem ca. 15 let nazaj in takrat vem iz zanesljivih virov, da je stalo na doktorjih.

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Pri nas in v Ljubljani zaenkrat še mirno z rahlim dežjem.... 🤗😉 

Napisano

Pravkar prišel iz Kopra v Ljubljano. Na posameznih odsekih avtoceste je bil pravi rock'n'roll . Pravi snežni metež, pihala je močna burja. Zanimivo , da je  na Lomu bilo skoraj normalno, brez snega.

 

 

Napisano

Če imaš pred seboj v vozilu pravega DeSUS člana (ali vsaj po načinu vožnje), potem stojiš iz BTC proti Kamniku, čez Domžale pri najmanj 6-ih semaforjih. No saj več jih pa ni. Kapo dol mojstrom!!!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Preberite tole, zakaj sem bil danes že ob 8.45 na maksimalnih obratih in vzgojno-izobraževalno razpoložen, da ne rečem rokoborsko oz. boksarsko.

 

Domžale po vključevalnem oz. pospeševalnem pasu se vključujem na AC v smeri LJ.

 

Nihče ne zna pravilno izkoristiti pasu in se takoj rinejo na voznega.

 

Jaz nadaljujem, z željo do konca in se vključit.

 

Pa me pri tem zelo nevarno in nesramno blokira Škodilaški cestni šerif, ki mi zapira pot z voznega pasu.

 

V tistem trenutku se mi je utrgal in nisem spustil hupe vsaj 10 sekund, kasneje sem ga srečal oz. vzporedno vozil, mah dalje ne bom pisal, ni se zgodilo nič kar bi kasneje obžaloval.

 

AMPAK kdo hudiča je tepec v Superbu, da bo določal oz. spreminjal prometna pravila???

 

Fotka te Češke ultimativne rakete (desni pas) in trota, ki bi ga za ušeske zvlekel iz korete, potem pa ga unikatno UČIL PROMETNIH PREDPISOV! :(

IMG_20260413_090729.jpg

IMG_20260413_090737.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Te čist zastopim. Včasih mi gre na živce zjutraj v centru na Trg OF, od Tivolske proti ŽP, levi pas gre naravnost, desni sicer zavije na Miklošičevo. Ampak dej, če ljudje vozijo po desnem, da ne zabije križišča Tivolska/Dunajska - zakaj ne odpelje vsaj še malo naprej, ne da takoj po semaforju smernik levo in čaka, da ga kdo spusti. Zadaj pa potem cela kolona dejansko zabije omenjeno križišče. Sploh sedaj, ko delajo ta kolektor okrog postaje.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Te čist zastopim. Včasih mi gre na živce zjutraj v centru na Trg OF, od Tivolske proti ŽP, levi pas gre naravnost, desni sicer zavije na Miklošičevo. Ampak dej, če ljudje vozijo po desnem, da ne zabije križišča Tivolska/Dunajska - zakaj ne odpelje vsaj še malo naprej, ne da takoj po semaforju smernik levo in čaka, da ga kdo spusti. Zadaj pa potem cela kolona dejansko zabije omenjeno križišče. Sploh sedaj, ko delajo ta kolektor okrog postaje.

Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu. :( 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 minuto je Z M A J napisal:

Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu. :( 

 

Zato mi je pa tak luskuz se voziti z vlakom v službo. Prišparam na stresu. Žal, če grem parkrat z avtom, se potem vse povrne :D 

  • Haha 1
  • Ljubim 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 10 minutami je Z M A J napisal:

Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu. :( 

Pred leti je v sobotnem delu pisal urednik avto priloge, kaj ga najbolj moti.

Tudi zapisal je, rivanje ob koncu pasa, ki se ukinja.

 

Napisal sem jim mail, s povezavo do AVP-ja, kje je razložena zadrga.

Nikoli niso odogovorili, niti objavili nit. Sem pa nehal Delo kupovati potem v kratkem.

Napisano

Dejasnko so res najhujši tisti, ki mislijo in se celo hvalijo kako so najboljši vozniki. To je ta Dunn-Krugerjev efekt prepričanosti kako vedo vse v resnici pa ne vedo nič ali bore malo.

 

In taki potem road rage-jo, pa se špilajo šerife in avtocestne pravičnike in bog si ga vedi kaj še. 

 

Ampak bom nekaj povedal... pri nas je še dokaj v redu, ko pa greš gledat  azijske al pa predvsem ameriške dashcam posnetke.... to pa je naše stanje na n-to potenco. Egoizem, večvrednost, entitlemnet, nepredvidevanje, raje se zaleti, kot da bi obvozil ali moral bremzat. To je absolutno noro in hvala kurcu, da sem tu v Sloveniji in ne tam pri jenkijih, ki so za moje pojme še slabši vozniki od azijcev. 

33112_1.png

Napisano

Ja, samo to gre k nam. Prejšnjič sem se peljal k nekomu, kjer je naselje ozkih ulic. Tisto še od včasih za dva Fičota. Seveda mi nekdo (s Fordom) na široko pripelje nasproti, da sem se komaj izognil in sem s felgo malo podrsal po robniku pločnika. Pa je šlo vseeno kar na knap.

No, zmaga je pa potem ko pridem k omenjeni osebi in mu povem za dogodek in se malo pohecam kakšne ozke ulice imajo. Kaj pa on? Eh, to se morš kar zaletet. Pa ne vem, če se je čisto zajebaval...

 

🫠

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes kupil račno Parkside. Prnesem domov in dam polnit.  Ugotovim, da se jajca ne filajo.  Utripajo obe lučki, kar pomeni da je baterija v okvari🫣🤣   V petek nesem jajca nazaj in nikoli več ne kupim nič od njih.    
    • Ne bi rekel, da sem eden redkih. Forumi pravijo drugače...    Ena od mnogih tem glede ogledal... https://www.cx30talk.com/threads/electric-folding-mirror-fault.4201/?utm_source=google&utm_medium=organic   Bomo porihtali. Oziroma bodo  menjali na servisu. Pol pa bom videl kako naprej.  Med drugim sem tudi Hondo Civic gledal ja... Mogoče zamenjam enkrat. Je pa draga... 
    • Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.  
    • Še nič spravlam se pa v nakup komplet bremz. Bom najvrjetneje probal EBC ker sem našel neko "športno" stran, ki mi komplet yellow stuff in diske proda za 560€. Če grem pa na autodoc za ATE me pride pa 350€ tk da še kolebam
    • Babica se z ogromno torbo odpravi na Novo Ljubljansko banko. Pristopi k okencu: - "Rada bi odprla račun pri vas." -  "Seveda gospa rade volje, kakšen bo pa vas prvi polog?" - "Položila bi osemindvajset milijonov evrov." - "Tako veliko, ja, kje imate pa ves ta denar?" - "Drago dekletce, tule pri sebi v tej torbi." - "Ja gospa pa veste, da se taka vsota denarja ne nosi v torbi. Za račun vas bo pa sprejel naš direktor, saj so taka pravila naše banke pri tako velikih pologih na račun." Babica nima nič proti in direktor jo sprejme v svoji pisarni. Pijeta kavico in se pogovarjata, na koncu pa si direktor dovoli vprašanje: - "Vas lahko za konec vprašam še nekaj sicer zelo diskretnega, ne smete mi zameriti, vendar me zanima, kako ste prišli do toliko denarja?" - "Eh, kako, enostavno - s stavami." - "Je to mogoče! S kakšnimi stavami pa, če smem vprašati?" - "Ja s kakšnimi stavami le, s čisto običajnimi stavami!" - "Nemogoče!" - "Lahko vam dokažem, a greva midva kaj stavit?" - "Ja kaj pa bi sla midva lahko stavit?" - "Recimo, staviva, da imate vi, gospod direktor, kockasta jajca." - "Kako prosim, kako, kockasta jajca! Jaz vendar nimam kockastih jajc! Kakšna stava pa je to! Moja jajca so čisto lepo okrogla!" - "No, vidite, potem ni nobenega razloga, da ne bi stavili z menoj, za, reciva, tisoč evrov, da imate kockasta jajca!" - "Velja, pa staviva!" - "Velja, jutri ob dvanajstih prideva skupaj z mojim odvetnikom in preveriva, kakšna so vaša jajca!" Babica odide, direktor pa ni mogel več delati, saj se je cel dan in še cel večer ogledoval in otipaval po jajcih. Vendarle pa so bila naslednji dan jajca še vedno okrogla, zato se ves vesel napoti v banko. Nestrpno čaka na dvanajsto uro, se ves čas otipava, ogleduje, vendar so jajca nedvomno okrogla. Napoči dvanajsta ura in na vratih potrka babica s svojim odvetnikom. Direktor: - "Gospa, tole stavo ste nedvomno izgubili, sedaj so moja jajca definitivno okrogla in ne kockasta." - "Bomo videli, bomo videli, v to se želim osebno prepričati, če nimate nič proti se, prosim, slecite." - "Ni nobenega problema." Direktor se sleče, babica pa mu v roki otipava in pregleduje jajca, ter jih drži. V tistem pa direktor vpraša: - "Čudno gospa, ne vem, zakaj se vaš odvetnik tolče z glavo v zid?" - "Ja to je pa, sinko, zato, ker sem z njim včeraj stavila za deset tisoč evrov, da bom danes točno opoldne držala za jajca direktorja Nove Ljubljanske banke..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.