Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Sam ne mi rečt, da se je tenstator pol mim peljal, ko si bil v obravnavi, pa se ti je smejal?

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Sam ne mi rečt, da se je tenstator pol mim peljal, ko si bil v obravnavi, pa se ti je smejal?

Ne, tik pred mojo meritvijo hitrosti je zavil na AC, prihajali smo iz smeri Tacna in potem tista obvozna cesta, proti Črnučam, on pa zavil LJ Šentvid na AC.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 meseca kasneje...
Napisano

Fantastično me je vreme ta wikend ..... (je bilo marsikaj v načrtu za počet, med drugim sankanje s podmladki in prijatelco, mah ju3 ko bo treba it delat, bo pa vreme na nivoju, itaaaak), mamumu....

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Danes prišel domov s pregleda v UKC-ju. Opazim da je poštni nabiralnik na novo poln reklam, in notri pismo z UKC-ja da imam danes pregled na UKCju ki sem ga ravno opravil. Še sreča da sem prej dobil SMS, ker pismo je potovalo 11 dni. 

 

Pošto so izumili v starem Egiptu pred 4K leti. Smatra se za civilizacijsko pridobitev. Še v najbolj svinčenih časih slovenske zgodovine, ko je bilo vse zanič in ni nič delovalo (po vaseh ni bilo telefonov spljoh), si enostavno poslal navadno dopisnico "jutri popoldne pridem" in je bil naslovnik obveščen. 

 

Ampak danes ko gre civilizacija v ku... 

Glede na to, da pošta v pogojih svobode ne deluje. A mi zna kdo razložit zakaj sem potem sploh dolžan imeti naslov stalnega prebivališča.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Da vejo kje te najdejo :D

 

Mene je pa vedno fasciniralo kaj je point pošiljanja R ali AR, ker če se izgubi ti preko poizvednice potrdijo, da se je pošiljka izgubila. Uau :D 

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

Danes prišel domov s pregleda v UKC-ju. Opazim da je poštni nabiralnik na novo poln reklam, in notri pismo z UKC-ja da imam danes pregled na UKCju ki sem ga ravno opravil. Še sreča da sem prej dobil SMS, ker pismo je potovalo 11 dni. 

 

Pošto so izumili v starem Egiptu pred 4K leti. Smatra se za civilizacijsko pridobitev. Še v najbolj svinčenih časih slovenske zgodovine, ko je bilo vse zanič in ni nič delovalo (po vaseh ni bilo telefonov spljoh), si enostavno poslal navadno dopisnico "jutri popoldne pridem" in je bil naslovnik obveščen. 

 

Ampak danes ko gre civilizacija v ku... 

Glede na to, da pošta v pogojih svobode ne deluje. A mi zna kdo razložit zakaj sem potem sploh dolžan imeti naslov stalnega prebivališča.

To je dokaz, da je zdravstvo hitrejše od pošte...... :nevem:

  • Haha 3
  • Začuden 1
Napisano
pred 11 urami je Mraušk Mčk napisal:

... ... ... ... ...

... ... ... ... ...

Glede na to, da pošta v pogojih svobode ne deluje. A mi zna kdo razložit zakaj sem potem sploh dolžan imeti naslov stalnega prebivališča.

 

Da vedo, kam ti poslat položnice in reklame.

Mislim, kaj pa dejansko res je 90% pošte, ki jo dobiš v nabiralnik?

 

 

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

... ... ... ... ...

Mene je pa vedno fasciniralo kaj je point pošiljanja R ali AR, ker če se izgubi ti preko poizvednice potrdijo, da se je pošiljka izgubila. Uau :D 

 

Zato, da pošiljatelj ve, da se je pošta res zgubila in da je ti res nisi dobil. Ko bi rad uveljavljal neke pravice, pa zamudiš rok, je zelo pomembno, a si ga zamudil zaradi tvoje malomarnosti (in si si sam kriv) ali zaradi malomarnosti pošte (torej nisi ti kriv in morajo upoštevat tvojo vlogo, čeprav je prišla prepozno oz. imaš pravico od pošte zahtevat odškodnino - česar marsikdo ne ve).

 

 

pred 10 urami je Bini napisal:

To je dokaz, da je zdravstvo hitrejše od pošte...... :nevem:

 

No, to ni ravno za se hvalit. Mislim, kako počasna je pošta, da je še celo naše zdravstvo hitrejše od nje...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 12 urami je Bini napisal:

To je dokaz, da je zdravstvo hitrejše od pošte...... :nevem:

 

 

Niti ni nujno, da je Posta krivec... Ce je recimo datum na obvestilu... se po mojih uzkisnjah veckrat zgodi to, da obvestilo "luta" znotraj zdravtvene ustanove, preden sploh pride do Poste ... Torej je lahko krivec tudi administracija v zdravstvu. Ze veckrat sem dobil kaksne izvide, ki so imeli datum precej staresji od datuma na sami kuverti ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:

 

 

Niti ni nujno, da je Posta krivec... Ce je recimo datum na obvestilu... se po mojih uzkisnjah veckrat zgodi to, da obvestilo "luta" znotraj zdravtvene ustanove, preden sploh pride do Poste ... Torej je lahko krivec tudi administracija v zdravstvu. Ze veckrat sem dobil kaksne izvide, ki so imeli datum precej staresji od datuma na sami kuverti ... 

 

 

Nazadnje sem jest dobil izvid, ki je bil oznacen kot "nujno", 1 mesec za tem ko je bil izdan, ker je ocitno cakalo na neko gospo da poslje.

Stempl od poste je bil par dni samo star

Napisano

Doktorco da podpiše.

Ker gre v tipkanje, potem pa ima to doktor na mizi in čaka avtogram.

Napisano

Niti ne… pomoje se valja nekje, preden gre v kuverto, da potem kurir odnese na pošto … Ker v ZVEM-u je ponavadi hitro… Hodim na aplikacijo biološkega zdravila vsakih par mesecev… in v ZVEM dobim izvid ze medtem, ko mi še teče zdravilo v žilo… Po pošti pa ta izvid potem pride čez ene 14 dni ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 5 minutami je Jest napisal:

v ZVEM dobim izvid ze medtem, ko mi še teče zdravilo v žilo… Po pošti pa ta izvid potem pride čez ene 14 dni ;) 

Samo tam ni fizično podpisan. S tem nisi moje teze ovrgel.

Napisano

Je vse digitalno podpisano… tudi po pošti dobim enako… le na papirju…

 

IMG_0151.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Pol je možno.

 

Jaz sem ca. 15 let nazaj in takrat vem iz zanesljivih virov, da je stalo na doktorjih.

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Pri nas in v Ljubljani zaenkrat še mirno z rahlim dežjem.... 🤗😉 

Napisano

Pravkar prišel iz Kopra v Ljubljano. Na posameznih odsekih avtoceste je bil pravi rock'n'roll . Pravi snežni metež, pihala je močna burja. Zanimivo , da je  na Lomu bilo skoraj normalno, brez snega.

 

 

Napisano

Če imaš pred seboj v vozilu pravega DeSUS člana (ali vsaj po načinu vožnje), potem stojiš iz BTC proti Kamniku, čez Domžale pri najmanj 6-ih semaforjih. No saj več jih pa ni. Kapo dol mojstrom!!!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Preberite tole, zakaj sem bil danes že ob 8.45 na maksimalnih obratih in vzgojno-izobraževalno razpoložen, da ne rečem rokoborsko oz. boksarsko.

 

Domžale po vključevalnem oz. pospeševalnem pasu se vključujem na AC v smeri LJ.

 

Nihče ne zna pravilno izkoristiti pasu in se takoj rinejo na voznega.

 

Jaz nadaljujem, z željo do konca in se vključit.

 

Pa me pri tem zelo nevarno in nesramno blokira Škodilaški cestni šerif, ki mi zapira pot z voznega pasu.

 

V tistem trenutku se mi je utrgal in nisem spustil hupe vsaj 10 sekund, kasneje sem ga srečal oz. vzporedno vozil, mah dalje ne bom pisal, ni se zgodilo nič kar bi kasneje obžaloval.

 

AMPAK kdo hudiča je tepec v Superbu, da bo določal oz. spreminjal prometna pravila???

 

Fotka te Češke ultimativne rakete (desni pas) in trota, ki bi ga za ušeske zvlekel iz korete, potem pa ga unikatno UČIL PROMETNIH PREDPISOV! :(

IMG_20260413_090729.jpg

IMG_20260413_090737.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Te čist zastopim. Včasih mi gre na živce zjutraj v centru na Trg OF, od Tivolske proti ŽP, levi pas gre naravnost, desni sicer zavije na Miklošičevo. Ampak dej, če ljudje vozijo po desnem, da ne zabije križišča Tivolska/Dunajska - zakaj ne odpelje vsaj še malo naprej, ne da takoj po semaforju smernik levo in čaka, da ga kdo spusti. Zadaj pa potem cela kolona dejansko zabije omenjeno križišče. Sploh sedaj, ko delajo ta kolektor okrog postaje.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Te čist zastopim. Včasih mi gre na živce zjutraj v centru na Trg OF, od Tivolske proti ŽP, levi pas gre naravnost, desni sicer zavije na Miklošičevo. Ampak dej, če ljudje vozijo po desnem, da ne zabije križišča Tivolska/Dunajska - zakaj ne odpelje vsaj še malo naprej, ne da takoj po semaforju smernik levo in čaka, da ga kdo spusti. Zadaj pa potem cela kolona dejansko zabije omenjeno križišče. Sploh sedaj, ko delajo ta kolektor okrog postaje.

Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu. :( 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 minuto je Z M A J napisal:

Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu. :( 

 

Zato mi je pa tak luskuz se voziti z vlakom v službo. Prišparam na stresu. Žal, če grem parkrat z avtom, se potem vse povrne :D 

  • Haha 1
  • Ljubim 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 10 minutami je Z M A J napisal:

Ja ampak, ko ti nekdo ONEMOGOČA, da se dejansko kot edini pravilno vključiš in z najmanjšim možnim povečanjem gneče, takrat pa ti mora ODPIHNIT POKROVKO. Klinčevi cestni šerifi in razni DeSUS vozniki, ki so požrli vso pamet tega sveta, a pojma nimajo o predpisih in varnosti v cestnem prometu. :( 

Pred leti je v sobotnem delu pisal urednik avto priloge, kaj ga najbolj moti.

Tudi zapisal je, rivanje ob koncu pasa, ki se ukinja.

 

Napisal sem jim mail, s povezavo do AVP-ja, kje je razložena zadrga.

Nikoli niso odogovorili, niti objavili nit. Sem pa nehal Delo kupovati potem v kratkem.

Napisano

Dejasnko so res najhujši tisti, ki mislijo in se celo hvalijo kako so najboljši vozniki. To je ta Dunn-Krugerjev efekt prepričanosti kako vedo vse v resnici pa ne vedo nič ali bore malo.

 

In taki potem road rage-jo, pa se špilajo šerife in avtocestne pravičnike in bog si ga vedi kaj še. 

 

Ampak bom nekaj povedal... pri nas je še dokaj v redu, ko pa greš gledat  azijske al pa predvsem ameriške dashcam posnetke.... to pa je naše stanje na n-to potenco. Egoizem, večvrednost, entitlemnet, nepredvidevanje, raje se zaleti, kot da bi obvozil ali moral bremzat. To je absolutno noro in hvala kurcu, da sem tu v Sloveniji in ne tam pri jenkijih, ki so za moje pojme še slabši vozniki od azijcev. 

33112_1.png

Napisano

Ja, samo to gre k nam. Prejšnjič sem se peljal k nekomu, kjer je naselje ozkih ulic. Tisto še od včasih za dva Fičota. Seveda mi nekdo (s Fordom) na široko pripelje nasproti, da sem se komaj izognil in sem s felgo malo podrsal po robniku pločnika. Pa je šlo vseeno kar na knap.

No, zmaga je pa potem ko pridem k omenjeni osebi in mu povem za dogodek in se malo pohecam kakšne ozke ulice imajo. Kaj pa on? Eh, to se morš kar zaletet. Pa ne vem, če se je čisto zajebaval...

 

🫠

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.