Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Ah, sej nima smisla prepri?evat prepri?ane... in ker si glih omenila kapelco je danes moji dragi odfukalo sklopko tako, da je kapelca pri?la domov na avtovleki, kjer se o?itno francozi po?utijo najbolje.

 

Zdej pa sam ?e ?akam na diagnozo kaj vse je ?lo k hudi?u.... :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, sej nima smisla prepri?evat prepri?ane... in ker si glih omenila kapelco je danes moji dragi odfukalo sklopko tako, da je kapelca pri?la domov na avtovleki, kjer se o?itno francozi po?utijo najbolje.

 

Zdej pa sam ?e ?akam na diagnozo kaj vse je ?lo k hudi?u.... :angry2:

 

 

Ja sej,..na tole sem ?akala, ko sem vidla fb status tvoje drage :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bili vozniki malo bolj osredoto?eni na vo?njo in malo manj firb?ni, potem ne bi danes za las zgre?il enega (ne boste verjeli - s Piss-atom kvadratastim), ki je buljil vse naokrog, obenem pa imel smer za?rtano krepko na moj pas in sem zadnji trenutek toliko trznil z volanom, da se niti z ogledaloma nisva zadela. <_<

 

To je pa to, ko zijajo okrog in firbcajo kdo kaj gradi, pa kak?no ?ivo mejo imajo, pa ?e imajo kak nov avto (uf kok sovra?im te fov?ljive va?ke scene, ki sem jih vajen s Kamni?kega pode?elja). :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, da zgodbe ?e ni konec je poskrbela moja draga, ki je nadomestni avto uspela zapeljat na razbito stopnico in prerezat pnevmatiko. Tako sem moral kupiti novo ?e predno vrnemo avto. Seveda je stopnica dobila ostre robove takrat, ko je bil ?led in je nadebudni fotr moje drage veselo s plugom lomil tako led, ograje in stopnice ter ruval plo??ice.

 

Sva preverila ?e na kapelci in tudi tam je guma ?e prerezana na ve?ih koncih... ma men se bo zme?al. Ta avto res ni rojen pod sre?no zvezdo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, v tem primeru bi mogu nabavit Lexusa ;)

 

Neko? ko zrastem bo MOJ.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli na avto krki so najve?ji kekci kar jih je...me jebejo za homolomo....a dimenzije,et, razmaki vse ?tima....me ne vidjo nikol ve? ?alabajzarji.

 

Kaj je blo? Je ?lo skozi?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ?e, sam mal bolj se bom mogu jebat, nimam pa cajta. Prinesem papirje od OZ-ja ampak drugega modela felten...in gremo...ET enak, razmaki enaki, Juli enaki, obremenitev feltne enaka...vse enako samo feltna druga?e zgleda...in NE..mora se ujemat tudi serijska feltne...ma WTF sej so tehni?ne lastnosti ENAKE-ker slikce se morajo ujemati za in?pekcijo...ma kr neki. Pa re?em, homologiraj mi dimenzijo ne pa felten kaj ni jasno. In pol prav pejt uvozniku da ti da potrdilo da lahko gor rukne? 225/45/17 in dej gor original feltne pa ti vpi?emo in potem da? gor kar ho?e?....tako kot zdej npr. imam pa? vpisano dimenzijo za 16tke in dam lahk kere kol gor (zimske npr.), samo da se dimenzija in hitrostni razred gume ujema s homologacijo pa je potem OK.

Striktno se dr?ijo teh bednih nelogi?nih navodil katera pi?e uradnik javnem sektorju, ?alabajzarji eni k ne razmi?ljajo. Nedaj bo?e da postanem poglavar slovenije ker jih 1/2 odpustim ?alabajzarjev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ne mene, jaz garam :) pa ?e ni? ne ko?tam davkopla?evalcev, ker sem ?e tako ali tako skoraj na minimalcu :angry2:

 

Druga?e pa ja, homologacije pri nas so adijo pamet, pa tudi poznam vse kdo in kak?ni ljudje so to sestavljali ;)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli na avto krki so najve?ji kekci kar jih je...me jebejo za homolomo....a dimenzije,et, razmaki vse ?tima....me ne vidjo nikol ve? ?alabajzarji.

 

Ne jebejo samo tebe :)

 

Sm imel z mojimi feltnami tud kr neki komplikacij..v Remontu v Kranju in Avtokrki LJ je blo sploh najprej re?eno, da ni ?ans za homologacijo, na konc je ?lo pa na LPP ?ez, so pa res preverl vse cifre vklju?no s ?t.?asije. Fotk sicer res na certifikatu ni blo, tko da bi brez problema tud kak?n drug model iste firme in istih dimenzij homologiru, vseen pa zna bit, da so na kak?nih tehni?nih bolj oz. manj te?ni.

 

No, ?e nisi ?e probal na LPPju, priporo?am :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam ?e dva v igri...ampak ne da bi mutil....sam res kretenski sistem....ena pot 10x kraj?a in zakonikta, ampak mora? po dalj?i zaradi bedarij (ki so ?e laiku logi?ne) da potem dose?e? isti cilj...tipi?no birokratsko sranje...zato pa smo kjer smo...da bi mi v firmi tako delali in ne razmi?ljali s svojo glavo bi ?e zdavnaj zaprli. 1+1 je vedno 2, pa ima? ve? poti do tega in najde? najla?jo, v na?i dr?avi mora? pa 10x0,2 da pride? do faking 2.

 

Da ne govorim ko so mi nekje pribili tako kot sem pisal, da naj grem na MMS po potdilo za 225/45/15 in naj na felnte nabijem original mazda pokrov?ke pa bo ?lo ?ez.....ja a ne, da ?ez feltno pi?e OZ RACING z rde?o :vskalo::vskalo:

 

Samo ne mene, jaz garam :) pa ?e ni? ne ko?tam davkopla?evalcev, ker sem ?e tako ali tako skoraj na minimalcu :angry2:

 

Druga?e pa ja, homologacije pri nas so adijo pamet, pa tudi poznam vse kdo in kak?ni ljudje so to sestavljali ;)

 

Dobr ti si re?en :) te ljudi k to pi?ejo..kreteni eni. OK bi razumel da bi gor tla?il 22col 250 ?irine al kaj jest vem...ne pa ene usrane 17tke za katere imam papirje za vse tehni?ne podatke feltne...sam za izgled feltne ne kot ka?e. :vskalo: To je feltni rasizem...haha

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

halooooo wtf kaj se pa grejo. pejd na LPP kok komplicirajo ---.......

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res mi je ?udno...sem tudi po netu prebiral in folk pi?e da morajo spustiti ?ez ?e prinese? papirje od drugega modela felten, ?e so iste tehni?ne lastnosti plati??a.

 

Povej za katera plati??a i??e? tuv, za kateri avto, pa ti mogo?e najdem za tvoj model :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oz superturismo wrc (oziroma superturismo gt), 7jx17, et 45, 5x114,3 , za mazda 3 bk - 225/45/17 ...na?el sem z et 40, 7,5j kar ni ok ampak pod isto serijsko ki je tudi na mojih feltnah - kba 45677 ..wtf (zgleda ima vsak model isto serijsko ne glede na tehni?ne podatke), drugi model plati??a sem pa na?el z vsemi temi lastnostmi za moj avto, ampak je bil na homologaciji pameten zaradi serijske ?t. feltne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oz superturismo wrc (oziroma superturismo gt), 7jx17, et 45, 5x114,3 , za mazda 3 bk - 225/45/17 ...na?el sem z et 40, 7,5j kar ni ok ampak pod isto serijsko ki je tudi na mojih feltnah - kba 45677 ..wtf (zgleda ima vsak model isto serijsko ne glede na tehni?ne podatke), drugi model plati??a sem pa na?el z vsemi temi lastnostmi za moj avto, ampak je bil na homologaciji pameten zaradi serijske ?t. feltne.

 

Jaz sem tukaj iskal zase in sem na?el. Ampak za tvojega mislim da ni:

 

http://kratz-kehl.reifen-felgen-konfigurator.de/DE/certs/OZ/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opozarjajo avtomobiliste, da so zdaj s pomladjo na plano pogledali motoristi. Jaz bi pa opozoril, da so z motoristi na plano prilezli tudi avtomobilisti s kompleksi "mu bom pokazal kolk sem car pa se mu limal 5m za rit ?ez vse ovinke ?e ob 7ih zjutraj". Konkretno mularija z 20 let starimi BMWji 318i. Z malo sre?e je avto starej?i kot prepotenten lastnik. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opozarjajo avtomobiliste, da so zdaj s pomladjo na plano pogledali motoristi. Jaz bi pa opozoril, da so z motoristi na plano prilezli tudi avtomobilisti s kompleksi "mu bom pokazal kolk sem car pa se mu limal 5m za rit ?ez vse ovinke ?e ob 7ih zjutraj". Konkretno mularija z 20 let starimi BMWji 318i. Z malo sre?e je avto starej?i kot prepotenten lastnik. :vskalo:

 

to si imel dela z njim :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to si imel dela z njim :)

 

Enako jaz vsak dan, 50 ?ez vas, na tablici avto, dej gas sej ma? motor...

 

Da o kolesarjih v LJ ne govorim, jaz grem mimo kolone, pa ska?em enega po enega - ampak spo?tujem semaforje, ne vozim po zebri da ujamem semafor, spo?tujem pe?ce in se ustavim pred prehodom....itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni gre bolj na ?ivce to da se je hkrati odprla sezona ?e za kolesarje...cikcak na kri?i??ih, vo?nja ?ez rde?e, to tisti kvazi ?portni kolesarji...

 

Je pa fajn na Miati, ker lahko pelje? zraven njega in ga upozori? kaj dela narobe :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.