Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pa kaj je zdaj to, a gre res vse hudi?u v rit?

 

Prva dva otroka sta bila v vrtcu in nismo imeli nobenih posebnosti.

 

Tretji otrok je bil lani v vrtcu in ni bilo nobenih posebnosti.

 

Letos pa najprej vsakih nekaj dni nova kletvica, pa iztegnjeni sredinci, zdaj pa ?e obvestilo o pojavu u?i na ?oli.

 

Pa se ?e niti prvi mesec ni kon?al. Kaj nas ?e ?aka do konca ?olskega leta?

Hja kaj naj re?em, pri nas je tako tedensko ?e ve? let...v ?oli so vsi skupaj do 9. razreda. u?i so vsak teden, v 6h letih jih ?e nista mela....tok tok (fantje?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro, kaj dan-danes v avto ?oli ne u?ijo ve?, kaj pomeni ?migavec? V?eraj sem vozil od KP do Semedele za enim avtom.

Videl sem, da je noter mladenka, najbr? pred kratkim opravila izpit, ki ni v 15 spremembah smeri niti enkrat vklopila ?migavcev. Kako ji to uspe?

Meni so to toliko trobili v glavo, da ga ?e dan-danes vklopim tudi, ko ga ni treba.

 

A je vozila BMW?  :ne vem:  ... Ker ti se mi zdi, da nimajo rocice za vklop zmigavcev  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ve?, da je res vozila ?rn bmw  serijo 1? :bravo:

 

 

Potem ti je verjetno jasno, zakaj je bilo tako, kot je bilo :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tehni?nih je posebna steza, kjer ?e kdo zate?i lahko na BMWju hitro homologira? smernike kot aftermarket dodatek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadaljevanje "so?nega besedi??a":

 

Ker je tole postalo ?e nadle?no, sem se na poti iz slu?be ustavil pri tej hi?i, da malo namignem tistim star?em (predvsem o?etu, ker ga bolje poznam), da malo popazijo na te stvari. Se ustavim pri njih na dvori??u, stopim iz avta in ko me mo?akar zagleda, me pozdravi:

- "O, poglej ga, pizda, nisem te videl ?e celo ve?nost, kurba, sem mislil, da si ?el v kurac, pi?ka ti materina!"

 

Sploh nisem za?el ni? o tem, kaj vse na? otrok prinese iz vrtca. Mislim, da ne bi imelo smisla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja kaj naj re?em, pri nas je tako tedensko ?e ve? let...v ?oli so vsi skupaj do 9. razreda. u?i so vsak teden, v 6h letih jih ?e nista mela....tok tok (fantje?)

 

H?erka je ?la v vrtec pred ?estimi leti. Sedaj je ?etrti razred, prvi sin je drugi razred in drugi sin je v vrtcu. In letos so se prvi? v tem obdobju pojavile u?i v vrtcu in ?oli...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?erka je ?la v vrtec pred ?estimi leti. Sedaj je ?etrti razred, prvi sin je drugi razred in drugi sin je v vrtcu. In letos so se prvi? v tem obdobju pojavile u?i v vrtcu in ?oli...

Usi so samo zato ker starsi 'ne morejo' biti doma in posiljajo otroke v solo z njimi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja kaj naj re?em, pri nas je tako tedensko ?e ve? let...v ?oli so vsi skupaj do 9. razreda. u?i so vsak teden, v 6h letih jih ?e nista mela....tok tok (fantje?)

Tvoja dva jih ne moreta fasat, ?e sta pa postri?ena na je?ka... u?i rabijo nekaj centimetrov lasu, da se zaredijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadaljevanje "so?nega besedi??a":

 

Ker je tole postalo ?e nadle?no, sem se na poti iz slu?be ustavil pri tej hi?i, da malo namignem tistim star?em (predvsem o?etu, ker ga bolje poznam), da malo popazijo na te stvari. Se ustavim pri njih na dvori??u, stopim iz avta in ko me mo?akar zagleda, me pozdravi:

- "O, poglej ga, pizda, nisem te videl ?e celo ve?nost, kurba, sem mislil, da si ?el v kurac, pi?ka ti materina!"

 

Sploh nisem za?el ni? o tem, kaj vse na? otrok prinese iz vrtca. Mislim, da ne bi imelo smisla...

Verjetno se doma zgledujejo po na?ih poslancih, ki tudi kownejo;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/poslanki-usla-socna-kletvica.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po enem mesecu operem avto v nulo in grem nekaj kupit na hitro v Lidla. Pustim avto na parkingu in ko ?ez 5min pridem nazaj, celotna sprednja ?ipa in streha v pti?jem dreku, kot da je prasec cel mesec ?paral drek, da mi je posral avto.. :(

Ej... to je pa PEGULA,,,Magnet...he he

Pri meni pa perem,,avto naslednji dan...Nevihta de?uje.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po enem mesecu operem avto v nulo in grem nekaj kupit na hitro v Lidla. Pustim avto na parkingu in ko ?ez 5min pridem nazaj, celotna sprednja ?ipa in streha v pti?jem dreku, kot da je prasec cel mesec ?paral drek, da mi je posral avto.. :(

Is bird OK?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po enem mesecu operem avto v nulo in grem nekaj kupit na hitro v Lidla. Pustim avto na parkingu in ko ?ez 5min pridem nazaj, celotna sprednja ?ipa in streha v pti?jem dreku, kot da je prasec cel mesec ?paral drek, da mi je posral avto.. :(

Mogoce so snemali skrito kamero ;)

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bebci cestarski, took pocas pacajo cesto od Kamnika navzgor proti Snoviku, ce bi snemal napredek, jebemu da kljub idealnemu vremenu, v enem tednu tezko opazis karkoli napredka. Dost mam tega fuka razkopanga ze vsaj 4 mesce alpa se vec! NE ME JEBATTT! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bebci cestarski, took pocas pacajo cesto od Kamnika navzgor proti Snoviku, ce bi snemal napredek, jebemu da kljub idealnemu vremenu, v enem tednu tezko opazis karkoli napredka. Dost mam tega fuka razkopanga ze vsaj 4 mesce alpa se vec! NE ME JEBATTT! :P

 

ti bo? jamral? pojt mal na avtocesto proti Celju te bo ?e bolj minil vse skup zakaj more? pla?at vinjeto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti bo? jamral? pojt mal na avtocesto proti Celju te bo ?e bolj minil vse skup zakaj more? pla?at vinjeto :)

Sem vozu tud tam in se ze 2x fajn nategnu, ko sem sel iz Velenja in mislu hitro na avtoban, a uvoz v smeri prestolnice zaprt ze daljsi cajt! Za popizdit, jebomast! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.