Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

http://m.24ur.com/novice/slovenija/snemanje-tehnicnih-pregledov.html

 

Ja pa ja...

 

@#$?%?$@#%/$@!!!!!!!!!!!

 

Svojat nemarna dr?avna.. delat naj se spravijo, ?e ne druga naj ceste krpajo.... ne pa da nas bojo povsod po kamerah gledali...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas ne znamo ve? brez totalnega nadzora. Po?akaj da se sedaj v tole informacijski poobla??enec vme?a...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem, ?e nism tega ?e enkrat prilimal, ker je zmer ve? takih situacij..pa vseen je naslov ?lanka resni?en in na?a realna prihodnost

https://www.dnevnik.si/1042716143

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem v jamralnik napisal da sem imel manj?o poplavo v avtu. No, zlagal sem se! Ni majhna :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Zama?en "odtok" od stre?nega okna in zato par litrov vode pod sovoznikovem sede?em. Posu?ilo se bo tam nekje do konca drugega poletja  :wacko:  :wacko:  :wacko:

 

post-563-0-11582100-1477220124_thumb.jpg

 

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj niso normalni!

 

V?asih so z Bo?i?nimi ponudbami po?akali, da je vsaj 1. november minil... Danes pa ?e poslu?am o ponudbi Bo?i?nih daril, pa je ?ele o.k. to ber...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra ideja ?e nebi bil 4.4 bencinar  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

Sem raj? dal kalorifer not - je elektrika cenej?a  :P

Bom kar cel teden mogu tole lavfat popoldne po ?ihtu

Sem skor 100% da bi elektri?en razvla?evalnik imel bistveno ve?ji efekt kot kalorifer.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, par juncev je za vsak slu?aj, da ne pozabijo ju3 zju3 zalaufat prednjih in zadnjih meglenk, so raje ?e kar dans oboje vklopli. KAPO DOL za to pogruntav??ino, res vsa ?ast!  :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

dons naj bi nam od Telekoma pri?li napeljat internet ... in valda jih ni, kli?emo na Telekom spra?ujemo kaj se dogaja, 10 min so nas vezal od enga do druzga pa od nobenga n? zvedl nakonc so nm dal pa cifro k je skos zasedena ( zdej ?e ne vrjamm da ma nekdo linijo skos zasedeno brez da nebi meu 5 min umes frej, aja pa ponavad majo na?timan da ?aka? in ti pove kateri si v vrsti )

dele bi najraj? ?u na Telekom pa uporabu od Slivke metodo, ?e ne druzga da jim spra?m tiste glave 

res ne ?tekam ... pustijo te ?akat ceu jeben mesec brez neta in res razlagajo da so ful zasedeni, da nemorejo prej, nakonc pa zve? da dolo?enih paperjov ?e sploh niso naprej poslal do teh ki pokrivajo ta okro?je za monta?o, ?eprov so ti ve?krat za sveto oblublan da bojo 3.11.2016 pri?li med 9 in 10 uro dopoldne ...  :angry:  :angry:  :ninja:  :vskalo:  :vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti sam reci, sem ravno prave volje...

 

Ustavim na parkiri??u in se razgledujem, kam bi se dalo parkirati. Na lepem mo?no po?i in avto se strese. Pogledam v ogledalo in vidim, kako je nekdo rikvercar s parkirnega ven, tre??il v moj avto, in se nato lepo odpeljal dalje.

 

Na sre?o sem si zapomnil njegovo tablico in prijavil policiji nesre?o s pobegom...

 

Po nekaj ve? kot pol ure pridejo policaji in me za?nejo zasli?evat in preverjat, kot da sem ta huj?i kriminalec, ne pa o?kodovanec...

 

Sem ravno prave volje za koga z lopato po?latat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kdo ?e ima od telekoma internet? Tolk slabih izku?enj sm ?e mel z njimi glede tega, da nikol ve? ne rabim n? od njih.

 

Siol box mam, men super obratuje in 3 dni v rikverc mi dostikrat prav pride, ko sem bl maw duma. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej tale moj paket je za osnovnega menda kar drag s tole skatlo, okrog 33 cekinov mesecno. :P

 

Se dobr da so redko kake tezave, ker na klincevo 080.... niti slucajno ne priklices oz docakas nikogar. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj na Viru in v njegovi okolici spet kolone izbeglic ob cestah. Eni so imeli neke balone, pa ene vre?e so nosili. 

 

Matr, kolega je od novoodprtega ?oping centra doma ve? kot en kilometer, pa so mu ekstremni ?opingerji vseeno zaparkirali bajto. :vskalo:  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj na Viru in v njegovi okolici spet kolone izbeglic ob cestah. Eni so imeli neke balone, pa ene vre?e so nosili.

 

Matr, kolega je od novoodprtega ?oping centra doma ve? kot en kilometer, pa so mu ekstremni ?opingerji vseeno zaparkirali bajto. :vskalo:

A so bli moment kljuci v akciji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na vsesplo?no evforijo bi rekel da niso bili moment klju?i, ti so prepoceni. Nekaj zelo dragega so moral zastonj talat da je bil folk tako popi...

Tole sem najdu danes po nesreci

 

Slavnostno odprtje novega nakupovalnega centra Arkadia na Viru pri Dom?alah.

 

Navali narod

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi na tem forumu so lastniki avdijev...

Nazalost takih telickov ne mormo vec opredelit na 2 ali 3 znamke, ker so se raxmnozili kot kuga! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazalost takih telickov ne mormo vec opredelit na 2 ali 3 znamke, ker so se raxmnozili kot kuga! :(

Zal je tako.

 

Na neuporabo smernikov se posebej pri izstopu iz krozisca smo ze navajeni. Nazadnje pa me je razkurila kombinacija uporabe in neuporabe.

Cakam na T-kriziscu neprednostne s prednostno (jaz se vkljucujem iz stranske desno na prednostno). Najprej z leve pripelje audi, ki seveda ni dal smernika, je pa zavijal desno. Tako da bi jaz lahko speljal, ce bi gospod signaliziral. Ampak to bi se prenesel, to se ni najvecje hudo. Za njim pripelje gospa (pa ni bil ne audi in ne bmw) s prizganim desnim smernikom in pelje naravnost.

Na sreco sem pizdil cez audista in nisem zapeljal pred njo. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ja kro?i??a.. Ta je dobra. Sem pri ?alskem poskusil ta pravilen pristop (kot ga jaz razumem) in zapeljal na notranji pas, ker nisem izstopal pri naslednjem izvozu. ?e pred mojim izvozom jaz ?migavc in na desni pas za ven jit in mi degen, ki dela cel krog po zunanjem trobi ko prtegnjen. Da bi en njega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.