Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Sobn becikel imel na servisu, pa le pla?al in ?ele doma testiral.

 

Jezen k zmaj sam nase, ker ne deluje dobro. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva se sli?ala in je rekel, naj ga drugi teden pripeljem (v karavanu, ne na pedala, hehe), da bova skupaj odprla in pogledala. Lepa beseda lepo mesto najde in ni vse tako ?rno.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva se sli?ala in je rekel, naj ga drugi teden pripeljem (v karavanu, ne na pedala, hehe), da bova skupaj odprla in pogledala. Lepa beseda lepo mesto najde in ni vse tako ?rno. :ouje:

Se strinjam... Kateri servis pa je to? Fajn je javno pohvalit serviserja s katerim se da najti skupni jezik...

 

Da ne bomo samo pljuvali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa a so zabiti ali se delajo zabite??

 

Medvedjo uslugo delajo normalnim veganom, ko jih marsikdo mece v isti ko? zaradi takih retardov...

 

 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5c392d2b6a77e/na-ljubljanskih-ulicah-ponujali-pasje-mleko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Prekleta re?, pa to ni normalno! V Google v iskalnik vtipkam "shema rezervoarja za kriogene pline" ven mi pa vr?e rezultat: biolo?ke ?istilne naprave, ocena sprejemljivosti vpliva morskega plinskega terminala, pobudo za pripravo ob?inskega prostorskega na?rta, zbornik Kuhljevih dnevov, program ravnanja z odpadki,...

 

A ima kdo mogo?e kak?no idejo kje bi dobil to shemo ali pa kar fotografijo sheme s kak?nega rezervoarja za kriogene pline (teko?i kisik, teko?i du?ik, teko?i argon,...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pojma nimam, kaj tocno rabis... je pa vcasih bolje, ce isces v anglescini ... Sem probal z iskalnim geslom "cryogenic gas tank scheme" in dobil tole >> klik

 

https://www.linde-engineering.com/en/images/P_3_3_e_12_150dpi_tcm19-5774.pdf

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako me znajo nekateri ljudje sprovocirati v pol sekunde....

Ko vidijo, da jim uspeva, imajo potem ?e ve? veselja.

 

Bo? dobil z leti ve? izku?enj in postal flegmatik, pa bo re?eno. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, v?eraj mi se skoraj pregorel gsm. naval novinarjev se je usul na mene....

To se tudi zdaj dogaja, nonstop zvonijo novinarji. Vsi bi hoteli prvi objaviti prve fotografije na novo odkritih rovov, kjer ?e ?love?ka noga ni nikoli bila.   

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e raje kak?no mlaj?o, hehe

a mlaj?o mamico...? Hja zakaj pa ne?

Uf, v?eraj mi se skoraj pregorel gsm. naval novinarjev se je usul na mene....

To se tudi zdaj dogaja, nonstop zvonijo novinarji. Vsi bi hoteli prvi objaviti prve fotografije na novo odkritih rovov, kjer ?e ?love?ka noga ni nikoli bila.   

A v ?kocajanskih jamah?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Xsara mi bo pozrla vse ?ivce. ?e 2tedna skacem na relaciji Ljubljana-grosuplje k servisu , da mi pogruntajo zakaj zajebava in evo,ni? od ni?...

 

NIKOLI VEC FRANCOZA!!!!!!!!!!!!!

 

Jebemu mater,usklajevanje sihta in privat lajfa zaradi kurcevga skropucala....

 

Razumem ljudi ki zakurijo svoj lasten avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj ti dela? Pa saj nimas mald avto, sestrino smo skoz sravfal a se vedno dela.

Torej; ko avto stoji vsaj 6ur in je zunaj hladno (pod nulo recimo) avto v?ge in TAKOJ ugasne (izpolnjena morata oba pogoja).... Potem v?ge in ostane prizgan v recimo tretjem poskusu. ?e dodam gas , v?ge in ostane prizgan v prvem poskusu...

 

Nekaj ?asa je potem ?e veselo tresel in delal po treh cilindrih (so?asno se je pri?gala ?e Lu?ka za motor)-pomagal je ponovni zagon.

 

Menjano: sve?ke in bencinski filter,cinspula,2x spucana loputa, ?oba na tretjem cilindru (kar je odpravilo te?avo s tresenjem in zato mogo?e celo verjamem da te?avi nista povezani), senzor za temperaturo vode (na lastne o?i videl,da je bil zalit).

 

Benz pumpa stara 1leto...

 

Preden pade krivda na LPG... Zadeva se je ob?asno pojavljala ?e pred vgradnjo le-tega , tudi pozimi,ampak pa? 1x na leto in se mi takrat ni dalo zajebavat s tem,zdaj mi pa zre ?ivce...

 

Ja,vem da je avto letnik 2009,ampak vseeno...razpizdi me, da se ne najde napake...

 

No pa se bo ?lo v nakup ne?esa novega...

 

?koda ?ivcev ?e za to..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.