Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Kar pametno, da sem počakal na zaključek izleta, ker na Solčavski panoramski cesti je po makadamu pravi Camel Trophy, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

 

To bi pa res rad doživel. Lahko malo bolj natančno, kje je to? Zemljevid? Navodila?

Malo pogooglaj in boš našel, ampak to je mala malca za tvojo BTjko... 👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je FuManchu napisal:

Opran na hitro😁

IMG_20230706_205818.jpg

Še dobro, da je samo opran in ni bil deležen "komplet tretmana" v obliki malih belih kroglic, ki baje očistijo dol tudi trdovratno umazanijo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Alex napisal:

Še dobro, da je samo opran in ni bil deležen "komplet tretmana" v obliki malih belih kroglic, ki baje očistijo dol tudi trdovratno umazanijo. 😊

Me je tudi toča dobila. K sreči jih je dobila toča po pički in ne Švedski pleh:punk:

  • Všeč 2
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je dvorjan napisal:

Ja, to je pa res. Se Mazdina pločevina lahko skrije pred Saabovo.

Je pa zato vsaj oblikovno 11 milijonov let stran od dizajnov propadlega avtomobilskega proizvajalca. :)

 

P.S. Mazda je še vedno moja najljubša znamka, da ne bo pomote! :)

  • Všeč 3
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 6. 2023 ob 20:33 je sportman333 napisal:

Heh..pričakoval sem sliko psa....😉😂

Izpolnjujem obljubo...zraven avta ob sprehodu v Gustinci še nekaj slik naše psičke ob osvežitvi v  potočku😅

IMG_20230711_170231.jpg

IMG_20230711_163143.jpg

IMG_20230711_165655.jpg

IMG_20230711_165352.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je sportman333 napisal:

@skritikrtsicer spet ni tema za avte :), ampak sej o avtih že vse vemo....kam daš psa ko greš v GR ? (hotel, imaš opcijo privat varstva, itd....)

Pes je v bistvu od sina,k pa ne gre zraven,k ima svoj šiht itd......in tudi tašča ostane doma,tako da ni problema😃👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.