Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Halo, poveljstvo Mazdinega foruma!

 

Prvo formacijo sestavljata težki bombnik in letalo z desantnimi padalci.

Pripravljeni smo na vzlet.

Dobiva za spremstvo tudi kakšnega lovca?

 

DSCN6141.JPG

 

In da ne bo kdo mislil, da je BTjka kar tako. Na 2,5 km dolgi letališki stezi je dosegla hitrost okoli 150 km/h. 

Ja, petka pa je dosegla še kakšnih 50 več, je bilo že preko 190 km/h - kljub več kot 350.000 pregon... se pravi prevoženimi kilometri. In kljub nafti v rezervoarju...

  • Všeč 9
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Boss napisal:

Kdaj so pa tole spucal... včasih je blo gor cel kup svinjarije in materjala.

 

To se je spucal z dirkanjem :D

Sam pred leti je bila steza umetno ožana s peskom in če jih je imelo pet avtov dirko vštric si ga nasankal če si bil na zunanji strani :D 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leto pred kovidom, ko sem potoval po Bosni in sem se po prečkanju meje oglasil tam je bilo vse zapuščeno in zaraščeno, celo opozorilne table so bile postavljene, da je gibanje omejeno in nevarno... :blink:😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Bini napisal:

Leto pred kovidom, ko sem potoval po Bosni in sem se po prečkanju meje oglasil tam je bilo vse zapuščeno in zaraščeno, celo opozorilne table so bile postavljene, da je gibanje omejeno in nevarno... :blink:😉

Sej na to namigujem, ker sem tako videl še zaraščeno ampak je res že kako desetletje in pol nazaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IMG_20230531_192346.jpg

Po celodnevnem kolesarjenjem od Kopra do Sečovelj pa do Portoroža in prek Strunjana in belega križa skozi Izolo nazaj v Koper, sem moral parkirati skoraj na mestu za invalidne, ker se tako tudi počutim 🤣. Fajn je bilo.

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.