Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je mazdaman napisal:


Če pa sta dve Mazdi gor


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ups...imaš prav,👍 na hitro pogledal in sem mislil(videl), da je temna honda crx...se pardoniram😉😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A si kdo sploh upa rečt, da šestka ne zgleda boljš kot katerikoli škatlast SUV. In mi smo pristal na to, da nam limuzine in karavane umaknejo iz prodaje. Shame on us. Pa samo zavračat bi moral SUVmanijo in bi še danes imeli veliko karoserijskih različic pri vseh proizvajalcih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

A si kdo sploh upa rečt, da šestka ne zgleda boljš kot katerikoli škatlast SUV. In mi smo pristal na to, da nam limuzine in karavane umaknejo iz prodaje. Shame on us. Pa samo zavračat bi moral SUVmanijo in bi še danes imeli veliko karoserijskih različic pri vseh proizvajalcih.

 

Nekdo, ki ga ni več med nami, bi zdele s tabo sprožil novo fronto 😀

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M6 pa 159 se mi zdi, da se nikoli ne postarata, pa sta kljub temu čustveno oblikovani.

pred 8 urami je Boss napisal:

A si kdo sploh upa rečt, da šestka ne zgleda boljš kot katerikoli škatlast SUV. In mi smo pristal na to, da nam limuzine in karavane umaknejo iz prodaje. Shame on us. Pa samo zavračat bi moral SUVmanijo in bi še danes imeli veliko karoserijskih različic pri vseh proizvajalcih.

Hjaaa. Redki smo še, ki to naredimo ob nakupu avta. Večina jih klone in vzame SUV-a.

 

Proizvajalci so pa srečni, ker imajo večje marže.

Ker ne more bit, da je 155KM Puma polna opreme dražja par tisočakov od i20N.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

🤔Meni še prevelka.... 😉

Zastava 128...al pa mercedes v tistih časih... 

Zdaj je tud bmw trojka al pa mercedes c klasa majhen avto...

Petica al pa e klasa je pa že limuzina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.