Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

K smo že glih pri temi… Ni sveže opran… ampak še prašen od zadnjič, ko sem imel fotoseshion po makadamu ;) … So pa sosedove mačke zraven pozirale ;) 

 

 

IMG_9935.jpeg

IMG_9932.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj...spet "božal" Mazdico😋...je bila že "svinjska"...sicer je pozno popoldne in čez noč padal dež,a to me ne moti...je itak "destilirana voda"

Bolj me moti svinjarija na cestah,k so vsepovsod gradbišča in tovornjaki vse posvinjajo z blatom in kamenjem...pol pa pelješ za nekom,in je takoj ves avto posvinjan.

IMG_20230408_164959.jpg

IMG_20230408_165035.jpg

  • Všeč 10
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je FuManchu napisal:

Če se ne gradi ni prav in če so gradbišča ni prav :bravo: potem pa razumi narod...

Saj po eni strani imaš prav...a problem je,ker se gradbinci ne držijo zakonodaje-po zakonu morajo tovornjaku očistiti kolesa preden lahko zapelje na javno cesto...

Primer cesta Zalog-Polje pred rondojem Vevče so naredili kar eno "gradbišče" (je ves folk mislil,da bo tu nov Lidl,k je pr rondoju nov Hofer...)...pa niti ni gradbišče,ampak neko "prekladališče"...skoz eni kupi zemlje,in skladiščenje in prekladanje...in skoz tovornjaki....k neka gradbinska "baza".

na cesti vse polno kamnov in blata....le vsakih par dni popucajo z vodo...a pometa nihče...in pol Zasavja in Litije se tu mimo vozi...dan dnevno zastoji za popiz...in seveda vsak k se mimo pelje "faše svinjarijo".😠👎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žal. Sem se vozil pol leta skozi razna gradbišča in delovišča. Za usran avto se nisem sekiral.

Bolj me motijo razne luknje, ki so idealne za predrt gumo ali zvit feltno. Itak s noben ne sekira... 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je FuManchu napisal:

Zato pa imamo zavarovane avte:prstgor:

Imaš prav...a problem je v tem,k dobiš občutek,da lahko vsak dela z tvojo lastnino kar se mu zahoče...pol se pa dajmo obmetavati z blatom in kamenjem...

Pa sem avto pripeljal praktično pred par meseci "iz trgovine",pol pa zaradi malomarnosti gradbincev in "jankovičevih pometačev" pok v steklo.

 

Bi bilo zanimivo,če bi se enemu po parkrat na dan en zaletel v avto...pa nonstop kamni v stekla,pa skoz....saj veš kaj mislim...še čudno,da se nekomu čisto ne odpuli....

 

Ko sem prvič imel primer,da sem dal popravljati pleh...sem v delavnici rekel,da "naj bo tako kot je bilo prej..."...mi je rekel:..."nikoli več ne bo tako..."

Ti da za misliti...eni lahko plačujemo kot butlji,drugi lahko pa delajo kar se jim zahoče...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 4. 2023 ob 12:38 je skritikrt napisal:

Včeraj...spet "božal" Mazdico😋...je bila že "svinjska"...sicer je pozno popoldne in čez noč padal dež,a to me ne moti...je itak "destilirana voda"

Bolj me moti svinjarija na cestah,k so vsepovsod gradbišča in tovornjaki vse posvinjajo z blatom in kamenjem...pol pa pelješ za nekom,in je takoj ves avto posvinjan.

IMG_20230408_164959.jpg

IMG_20230408_165035.jpg

Poklopljeni špegli, isuse bože

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je SpEkTr napisal:

To pomeni, da se vsaj zložita..

Hrabri jih, kot smo že ugotovili, zlagamo vedno, ostali pa... Hm.. 🤔

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Poklopljeni špegli, isuse bože

Ma...bom rekel tako-malo cvikam pozimi...in sem za to kupil silikonski sprej...pošprical koliko se je dalo,brez da bi preveč "napacal"...k se mi je enkrat zgodilo,da je zmrznila voda v zglobu,in se niso hotela odpreti...malce porukal na roke,in je šlo....in ko sem pošprical z silikonom,je bilo ok.

Drugače pa-ja-kot pravi Alex-zmeraj poklopim ogledala...dejansko me "boli pimpek" dokler je v garanciji....k če je Mazda zares Mazda,pol morajo "stalno izboljševati avte"...k npr. sem na nemških forumih zasledil,da so odsevniki zadaj na odbijaču odpadali...pa da so pri 2022 redesignu to težavo odpravili...skratka-skoz nekaj "šraufajo"...pa je po moje čas,da pridejo tudi "špegli" na vrsto🙄...vsaj glede na "paniko" v tem forumu😂🤣

  • Všeč 1
  • Haha 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če se nič drugega drastičnega ne dogaja se pač moramo o špeglih pogovarjat in delat dramo. Konec koncev je to avto forum.

 

pred 7 urami je Alex napisal:

Hrabri jih, kot smo že ugotovili, zlagamo vedno, ostali pa... Hm.. 🤔

 

pametni pa... :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Bini napisal:

Un desni LJ ubljančan u 62 to leto ODE.... 😊😉👍

Levi ima pa zanimivo in frišno 'popoldansko' tablico. :)

 

IMG_20230417_115229.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Slivka napisal:

A tale "popoldanc" je osemkolesnik?

Kljuko ima, potem pa priključiš poljubno število koles zadaj. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.