Skoči na vsebino

Mazda 6 gl g165 opozorilo


Priporočeno sporočilo

Zdravo. Na 6tici se mi je pojavilo opozorilo: system disabled due to adverse conditions. In ne deluje zaznavanje crt, samodejno zaviranje ob naletu ter avtomatska prilagoditev dolgih luci. Opazil sem da se opozorilo pojavi ko se peljem proti soncu, v senci opozorilo izgine tako da verjetno je kaj s kamero. Servis sem ze kontaktiral in sem narocen, zanima pa me ce se je komu ze pojavilo to opozorilo.

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da bodo zamenjali cel sistem kamere

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Diski in kamera menjana, vozimo dalje. Drugace sem pa nardil majhen update na avtu, vse lucke v notranjosti in osvetlitev tablice je po novem led. :-)

 

Bi mi lahko zaupal, katere ?arnice si dal noter? Sam bi namre? rad storil enako kot ti, vse v LED.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V notranjost sem dal te:

https://www.ebay.co.uk/itm/282209103265?ul_noapp=true

zraven dobis se orodje za montazo in navodila

 

za registrsko tablico sem pa dal te:

https://www.mimovrste.com/avto-zarnice/m-tech-zarnica-led-w5w-12v-canbus-4x-hp-hladna-bela

 

vse dela kot mora in izgeda odlicno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Mislim da se da s tankim sravfencigerjem od zunaj ampak riziko za polom, praske je kar velik

Bos pa se za rjo sproti pogledal :)

Evo zdaj lahko pa vracam :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, kje pa, ni? ni potrebo odstranjevati. Plo??at v tanek sloj tkanine oble?en izvija? in malo ob?utka, pa gre. ?e se ne motim, je potrebno izvija? vtakniti v re?o in hkrati pritiskati not in vstran. V navodilih za uporabo je sicer opisano precej dobro. Sam sem jih zamenjal pri 2013 in 2016 brez prask in zlomov plastike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.