Skoči na vsebino

Lestvica

Priljubljene vsebine

Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom od 27. 05. 2026 v vseh področjih

  1. Sem prisoten, ker je mazda forum eden redkih, ki deluje, je "živ" in človek lahko dobi pametno informacijo glede veliko zadev, ne glede na to katero znamko oz. kaj vozi...kar je pa dandanes v bolj kot ne "čudni" družbi že kar redkost, tako da....
    11 točk
  2. Evo za vikend sem šel po Mazdo. Še enkrat hvala @miha20 za strokovno opravljeno delo, kapo dol. Prosim dopolni me če sem kaj pozabil kaj je bilo narejeno: Menjano komplet verige motorja pogonska veriga veriga oljne črpalke obe odmični gredi izpušna odmična sesalna odmična, ker je bila že porozna oziroma načeta elementi povezani z odmičnimi gredmi dročniki uteži pripadajoči deli okoli gredi vakuumska črpalka hladilna tekočina lambda sonda motorno olje oljni filter ostali filtri Opravljeno / očiščeno očiščen komplet motor oziroma notranji deli, kjer je bilo odprto očiščeno sesalno koleno očiščen sesalni sistem opran oziroma spucan DPF filter pregledano stanje motorja znotraj pregledano stanje sesalnih kanalov napolnjena klima Še slika obeh Azijcev
    11 točk
  3. V petek je bla na dekontaminaciji. Keramika baje po 4 letih še deluje, drugo leto pa na novo, če jo bom še imel
    10 točk
  4. Rečeno storjeno🤗 Parenzana in dobrih 100km prevoženih z biciklom od Kopra do Poreča brez posebnosti na trasi razen prijetnega druženja s primorskimi forumaši in lepot Istre.... Naslednji dan pa še od Poreča do Kopra po obmorskih asfaltnih cestah, balzam za telo, ko se vsake toliko časa osvežiš v morju in hladnem pivu....
    10 točk
  5. Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi Povratek prek Komende in Kamnika. Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    8 točk
  6. Smo navijali za kolesarje na naši priljubljeni vsakoletni postojanki Stopče-Vrh....
    8 točk
  7. 8 točk
  8. Sem popolnoma navdušen, da bo hči tudi 1. letnik gimnazije, zaključila z odličnim uspehom, predvsem zato, ker je bilo na začetku leta glavnina 4, tudi kar nekaj trojk, potem pa totalno FINIŠIRANJEEEEE
    8 točk
  9. Z je biu pa na svoji drugi razstavi prejšnji teden: Mazde pa raje nebi kazal, ker bi bla neprepoznavne rumene barve, se pa vsaj vozi zdaj
    8 točk
  10. Včeraj sem bil v Križankah na odličnem koncertu 40 fingers. Publika odlična, atmosfera fenomenalna, kitaristi so pokazali svojo virtuoznost kot vedno so sedaj.
    7 točk
  11. S tako slabim avtom nimaš kaj počet. Prodaj ga in si čuvaj zdravje.
    7 točk
  12. Mislim, da so vsi lastniki mazd levaki. Edino Alexa imam na sumu, da raje na pumpi zapelje k desnim črpalkam pa potem pištolo za tankat zadi čez vleče.
    7 točk
  13. Danes sem uspešno dvignil SW na Mazda 3 G120 letnik 2017 iz 70.00.367 na FINAL VERSION 74.00.324. Za brezžično še naprej uspešno špila Ottocast A2AIR PRO
    7 točk
  14. Še ena uspela krvodajalska.
    7 točk
  15. Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
    6 točk
  16. Izvedba piknika v ID Beli nam je odlično uspelaaaa
    6 točk
  17. @tommzy Ti niti nisi čist na nov na forumu. Lahko bi vedel, da o kakšnem drugem avtu sicer lahko odpreš debato. Ampak o CX30 se pa ne govori slabo in se je ne kritizira. Samo boga zahvali in bodi tiho da ti je bilo dano končno dokopati se do premjium vozila.
    6 točk
  18. Da ne bo samo @Jest piva pil ... Še par grških ...
    6 točk
  19. Jaz na desni tankam štrom, na levi pa bencin
    6 točk
  20. Po nekajletnem obdobju različnih Mazd sem želel nabrati nekaj izkušenj s Suzukijem, Vitaro. Zanimanje zanjo se je porodilo pri uporabi službene Vitare. Poleg mene imajo o njej zelo pozitivno mnenje še mnogi drugi sodelavci, pa uporabljammo tudi 4x4 Škodo Kodiaka, Kio Sportage, Dacio Duster. Dokaj kratek avto (medosna razdalja le 2,5 m) se zelo dobro obnaša tudi na avtocesti, poraba je okoli 6 l/100 km, po zaslugi turbine po poskočnosti celo prekaša Mazdin 2.0 atmosferski motor, zavarovanje je precej cenejše, infotainment odziven, servis imam dokaj blizu in izgleda normalen (ni kravat), itd. Vse to dobiš za cca 25.000 €. Gledal sem rabljene, ki pa neverjetno dobro držijo ceno, zato sem se prvič v življenju odločil za nakup nove, ker se mi zdi v tem primeru bolj racionalno (letno bo v prvih letih izgubila na vrednosti cca 2.000, za primerjavo Mazda 6 je prvo leto izgubila 6.000). Ni pa to Mazda. Mazda 6 G194 je veliko bolj nobel avto, zato še ne gre od hiše.
    6 točk
  21. Danes sem malo preizkusil traile in poti v Kranjski gori. Zanimivo je bilo vse skupaj. So pa danes pridni kolesarji urejali poti , tako, da je bilo nekaj prog zaprtih. Uradno traili niso odprti še, so mi pa vseeno pustili gor, ker so Gorenjci fajn dedci.
    6 točk
  22. Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
    5 točk
  23. Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.
    5 točk
  24. Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
    5 točk
  25. In še eden za alfiste. 😃
    5 točk
  26. Danes zjutraj v pričakovanju sončnega vzhoda.... VID_20260621_053016.mp4
    5 točk
  27. Pripravil audija za dopust 😊 •avto opran ✅ •tank napolnjen na max ✅ •gume nafilane na 2.7 bara ✅ •tekočina za steklo na max ✅ •pop še pakiranje in via dopust ✅
    5 točk
  28. Danes: Zemljevidi z ebaya delajo ko šus, informacije tudi na HUD Mazda CX3 2019. Predtem sem še posodobil iz 70 na zadnjo verzijo 74.00.324.
    5 točk
  29. Na poti do destinacije v Dolomitih (do MTB trailov).🤗
    5 točk
  30. Vcer so od Doma v Brda. Glede na to, da sem letos bil pred tem 2 krat na kolesu je kar ok slo. Bo pa treba malo vec se vozit v kolikor bom hotel imet vec takih daljsih podvigov.
    5 točk
  31. Prejšnja vlada je na veliki zvon obešala, da bo letno sistemsko naslednja leta za reševanje stanovanjske problematike zagotovila 100 mio €. Za SLO razmere je 70 mio veliko denarja, nekomu, ki že tako baše velike dobičke iz žepov nas kupcev goriva. Res je neka znanost, razvoj, zeleno, trajnostno, perspektivno, dodana vrednost tole pre-prodajanje goriv, ki ga je treba podpirati. 👍 Bravo partnerstvo za razvoj ali kako že rečejo temu pojavu zadnjih volitev. 🙃
    5 točk
  32. Lanski CX-30 ima v Mazda navigaciji že vgrajen prikaz pretoka prometa v realnem času 🙂 (vklopiš v nastavitvah, različne možnosti) in kaže gostoto prometa (prikaz črt zelene, oranžne, rdeče ...) in drugih ovir na cesti. Super zadeva. Meni osebno je vgrajena Mazda navigacija precej bolj pregledna (je prilagojena za Mazdin zaslon) kot npr. Android Auto...
    5 točk
  33. Odvisno je, če res hočeš prodati kako stvar ali pa, če nisi prepričan, da bi jo rad. Sam pri prodaji spuščam ceno toliko časa, dokler stvari ne prodam. Pogledam na net, koliko se gibljejo cene za enako ali podobno stvar in grem vedno malo nižje s ceno. Tako, da vse precej hitro prodam. Nočem, da se mi stvari, ki jih ne potrebujem, valjajo okoli. Bolje, da imaš nekaj denarja v žepu in lahko takoj kaj drugega kupiš, kot pa, da imaš stvar, ki je ne rabiš več in to krade prostor ,ter z časom izgublja na vrednosti.
    5 točk
  34. Pogosto se izkaže pravilo, da je prvi kupec - zlati kupec. Ne me vprašat kako oz. zakaj sem prišel do tega sklepa, heh
    5 točk
  35. Se strinjam, ampak CX30 se res stara kot dobro vino, nič ji ne manjka, s tem oblikovalskim jezikom je mazda res zadela in imam občutek, da ga bo težko preseči z novim modelom.
    5 točk
  36. Ne gre to tako, tudi s punco na prvem zmenku začneš bolj na fino....
    5 točk
  37. V sobto zjutraj sem hotel po kruh v pekarno. Takoj, ko sem hotel speljati sem čutil, da zadaj desno klešča ni spustila. JUhhhhuUUuuuu Sicer sem rekel, da moram tudi zadnje čeljusti razdreti in očistiti, ko sem čutil, da zadaj nekaj ni OK. Pri zaviranju se je čutilo kot pulziranje. Naročil sem nov bat in ostali material in ga danes zamenjal. Starega sem komaj, da ven spravil tako je bil korodiran. Gumica je bila povsem porozna. Mazda 5, 1.6D, 391k km, 2011 Delo (lastno) in deli (33 EUR): - nov batek z mehanizmom za ročno - nov kvadratni O ring - nov "prašnik" - pina sem spoliral, sta bila prav tako zelo nepremična - gumice pinov in pokrovčki - namazane vse površine ploščic in nosilca kjer je to potrebno Gremo naprej do naslednjega izziva
    5 točk
  38. Kje, a zad za hišo al pri ciganih?
    5 točk
  39. Schurda mi dostavil iz Dojče 3 zaboje. No zdaj sta le še 2, ker s tretjim sem včeraj počastil prijatelje v Beli na pikniku. Zdajle pa LE enega zasluženega, po konkretno oddelanem fitnessu; namreč se nikoli ne "nalivam na suho" oz., da bi nezasluženo popival ter z alkoholom preganjal dowgcajt, haha.
    4 točke
  40. Danes pa en Erdinger zraven pizze.
    4 točke
  41. @tommzy, izgleda, da imaš smolo, sranje od avta, se zgodi. Imaš pa hkrati super priložnost in se ga znebiš - koliko doplačaš za 2 tedna staro Vitaro, prevoženih 650 km? Mamo sem včeraj peljal v trgovino in je dejala, da je kot piksna. Na Mazda forumu si pomagamo. Cena po ceniku v akciji: 25.950 200 priprava 490 vlečna kljuka ___________________ 26.640 € Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET HIBRID ELEGANCE ALLGRIP, letnik:2026,25950 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net
    4 točke
  42. Kliton Bozgo, NK Maribor 😃
    4 točke
  43. Primarno je to vozilo namenjeno penzionistom. In to unim v predzadnji fazi😁 To pomeni, da se skoraj več ne zavedajo sveta okoli sebe in zdravniški pregled za podaljšanje vozniškega dobijo preko vez.
    4 točke
  44. Se strinjam. Samo Giulietta felne pašejo samo na na novejše Alfe, niti na 159 ne. In niti klica ni bilo. Felne za katere sem dal 470€ in sem jih 1 leto pred prodajo peskal in barval, ne bi dal za manj kot 220€. Še barvanja ne bi pokril. Pol raje prodam kot star aluminij. Max 50% nabavne. Ker so le gume. Tudi če so 1 leto rabljene in s polnim profilom.
    4 točke
  45. Nima smisla, ker argumenti vernike ne prepričajo, ne leve, ne desne, itd. Oba sta hitro užaljena, godi se jima krivca, za težave obtožujeta drugo stran, ne hodita na državne proslave, če jih priredi nasprotna oblast, ne priznavata ugotovitev protikorupcijske komisije. Eden ne priznava pravosodja, ne dviguje pošte, ne odpira kuvert, čestita za zmago predsedniku, ki je volitve izgubil, itd. Je to državniško?
    4 točke
  46. Verjetno so kakšen let odpovedali, pa je na hitro skočil na Golico.
    4 točke
  47. Se moram pohvalit. Danes dokapitaliziral Scouta. Prvi veliki servis (210 Kkm). Menjava zobatega jermena s vsemi pritiklinami, menjava vseh tekočin vključno s tisto v zadnjem diferencialu. Menjava vseh diskov.. Pa še čist nov voznikov airbag imam sedaj. Sem vseeno zadovoljen, ker do 210 Kkm ni bilo izrednih popravil.
    4 točke
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.