Skoči na vsebino

Lestvica

Priljubljene vsebine

Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom od 27. 05. 2026 v vseh področjih

  1. Sem prisoten, ker je mazda forum eden redkih, ki deluje, je "živ" in človek lahko dobi pametno informacijo glede veliko zadev, ne glede na to katero znamko oz. kaj vozi...kar je pa dandanes v bolj kot ne "čudni" družbi že kar redkost, tako da....
    11 točk
  2. Evo za vikend sem šel po Mazdo. Še enkrat hvala @miha20 za strokovno opravljeno delo, kapo dol. Prosim dopolni me če sem kaj pozabil kaj je bilo narejeno: Menjano komplet verige motorja pogonska veriga veriga oljne črpalke obe odmični gredi izpušna odmična sesalna odmična, ker je bila že porozna oziroma načeta elementi povezani z odmičnimi gredmi dročniki uteži pripadajoči deli okoli gredi vakuumska črpalka hladilna tekočina lambda sonda motorno olje oljni filter ostali filtri Opravljeno / očiščeno očiščen komplet motor oziroma notranji deli, kjer je bilo odprto očiščeno sesalno koleno očiščen sesalni sistem opran oziroma spucan DPF filter pregledano stanje motorja znotraj pregledano stanje sesalnih kanalov napolnjena klima Še slika obeh Azijcev
    11 točk
  3. V petek je bla na dekontaminaciji. Keramika baje po 4 letih še deluje, drugo leto pa na novo, če jo bom še imel
    10 točk
  4. Rečeno storjeno🤗 Parenzana in dobrih 100km prevoženih z biciklom od Kopra do Poreča brez posebnosti na trasi razen prijetnega druženja s primorskimi forumaši in lepot Istre.... Naslednji dan pa še od Poreča do Kopra po obmorskih asfaltnih cestah, balzam za telo, ko se vsake toliko časa osvežiš v morju in hladnem pivu....
    10 točk
  5. Smo navijali za kolesarje na naši priljubljeni vsakoletni postojanki Stopče-Vrh....
    8 točk
  6. 8 točk
  7. Sem popolnoma navdušen, da bo hči tudi 1. letnik gimnazije, zaključila z odličnim uspehom, predvsem zato, ker je bilo na začetku leta glavnina 4, tudi kar nekaj trojk, potem pa totalno FINIŠIRANJEEEEE
    8 točk
  8. Z je biu pa na svoji drugi razstavi prejšnji teden: Mazde pa raje nebi kazal, ker bi bla neprepoznavne rumene barve, se pa vsaj vozi zdaj
    8 točk
  9. Včeraj sem bil v Križankah na odličnem koncertu 40 fingers. Publika odlična, atmosfera fenomenalna, kitaristi so pokazali svojo virtuoznost kot vedno so sedaj.
    7 točk
  10. S tako slabim avtom nimaš kaj počet. Prodaj ga in si čuvaj zdravje.
    7 točk
  11. Mislim, da so vsi lastniki mazd levaki. Edino Alexa imam na sumu, da raje na pumpi zapelje k desnim črpalkam pa potem pištolo za tankat zadi čez vleče.
    7 točk
  12. Danes sem uspešno dvignil SW na Mazda 3 G120 letnik 2017 iz 70.00.367 na FINAL VERSION 74.00.324. Za brezžično še naprej uspešno špila Ottocast A2AIR PRO
    7 točk
  13. Še ena uspela krvodajalska.
    7 točk
  14. Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
    6 točk
  15. Izvedba piknika v ID Beli nam je odlično uspelaaaa
    6 točk
  16. @tommzy Ti niti nisi čist na nov na forumu. Lahko bi vedel, da o kakšnem drugem avtu sicer lahko odpreš debato. Ampak o CX30 se pa ne govori slabo in se je ne kritizira. Samo boga zahvali in bodi tiho da ti je bilo dano končno dokopati se do premjium vozila.
    6 točk
  17. Da ne bo samo @Jest piva pil ... Še par grških ...
    6 točk
  18. Jaz na desni tankam štrom, na levi pa bencin
    6 točk
  19. Po nekajletnem obdobju različnih Mazd sem želel nabrati nekaj izkušenj s Suzukijem, Vitaro. Zanimanje zanjo se je porodilo pri uporabi službene Vitare. Poleg mene imajo o njej zelo pozitivno mnenje še mnogi drugi sodelavci, pa uporabljammo tudi 4x4 Škodo Kodiaka, Kio Sportage, Dacio Duster. Dokaj kratek avto (medosna razdalja le 2,5 m) se zelo dobro obnaša tudi na avtocesti, poraba je okoli 6 l/100 km, po zaslugi turbine po poskočnosti celo prekaša Mazdin 2.0 atmosferski motor, zavarovanje je precej cenejše, infotainment odziven, servis imam dokaj blizu in izgleda normalen (ni kravat), itd. Vse to dobiš za cca 25.000 €. Gledal sem rabljene, ki pa neverjetno dobro držijo ceno, zato sem se prvič v življenju odločil za nakup nove, ker se mi zdi v tem primeru bolj racionalno (letno bo v prvih letih izgubila na vrednosti cca 2.000, za primerjavo Mazda 6 je prvo leto izgubila 6.000). Ni pa to Mazda. Mazda 6 G194 je veliko bolj nobel avto, zato še ne gre od hiše.
    6 točk
  20. Danes sem malo preizkusil traile in poti v Kranjski gori. Zanimivo je bilo vse skupaj. So pa danes pridni kolesarji urejali poti , tako, da je bilo nekaj prog zaprtih. Uradno traili niso odprti še, so mi pa vseeno pustili gor, ker so Gorenjci fajn dedci.
    6 točk
  21. Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
    5 točk
  22. Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.
    5 točk
  23. Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
    5 točk
  24. In še eden za alfiste. 😃
    5 točk
  25. Danes zjutraj v pričakovanju sončnega vzhoda.... VID_20260621_053016.mp4
    5 točk
  26. Pripravil audija za dopust 😊 •avto opran ✅ •tank napolnjen na max ✅ •gume nafilane na 2.7 bara ✅ •tekočina za steklo na max ✅ •pop še pakiranje in via dopust ✅
    5 točk
  27. Danes: Zemljevidi z ebaya delajo ko šus, informacije tudi na HUD Mazda CX3 2019. Predtem sem še posodobil iz 70 na zadnjo verzijo 74.00.324.
    5 točk
  28. Na poti do destinacije v Dolomitih (do MTB trailov).🤗
    5 točk
  29. Vcer so od Doma v Brda. Glede na to, da sem letos bil pred tem 2 krat na kolesu je kar ok slo. Bo pa treba malo vec se vozit v kolikor bom hotel imet vec takih daljsih podvigov.
    5 točk
  30. Prejšnja vlada je na veliki zvon obešala, da bo letno sistemsko naslednja leta za reševanje stanovanjske problematike zagotovila 100 mio €. Za SLO razmere je 70 mio veliko denarja, nekomu, ki že tako baše velike dobičke iz žepov nas kupcev goriva. Res je neka znanost, razvoj, zeleno, trajnostno, perspektivno, dodana vrednost tole pre-prodajanje goriv, ki ga je treba podpirati. 👍 Bravo partnerstvo za razvoj ali kako že rečejo temu pojavu zadnjih volitev. 🙃
    5 točk
  31. Lanski CX-30 ima v Mazda navigaciji že vgrajen prikaz pretoka prometa v realnem času 🙂 (vklopiš v nastavitvah, različne možnosti) in kaže gostoto prometa (prikaz črt zelene, oranžne, rdeče ...) in drugih ovir na cesti. Super zadeva. Meni osebno je vgrajena Mazda navigacija precej bolj pregledna (je prilagojena za Mazdin zaslon) kot npr. Android Auto...
    5 točk
  32. Odvisno je, če res hočeš prodati kako stvar ali pa, če nisi prepričan, da bi jo rad. Sam pri prodaji spuščam ceno toliko časa, dokler stvari ne prodam. Pogledam na net, koliko se gibljejo cene za enako ali podobno stvar in grem vedno malo nižje s ceno. Tako, da vse precej hitro prodam. Nočem, da se mi stvari, ki jih ne potrebujem, valjajo okoli. Bolje, da imaš nekaj denarja v žepu in lahko takoj kaj drugega kupiš, kot pa, da imaš stvar, ki je ne rabiš več in to krade prostor ,ter z časom izgublja na vrednosti.
    5 točk
  33. Pogosto se izkaže pravilo, da je prvi kupec - zlati kupec. Ne me vprašat kako oz. zakaj sem prišel do tega sklepa, heh
    5 točk
  34. Se strinjam, ampak CX30 se res stara kot dobro vino, nič ji ne manjka, s tem oblikovalskim jezikom je mazda res zadela in imam občutek, da ga bo težko preseči z novim modelom.
    5 točk
  35. Ne gre to tako, tudi s punco na prvem zmenku začneš bolj na fino....
    5 točk
  36. V sobto zjutraj sem hotel po kruh v pekarno. Takoj, ko sem hotel speljati sem čutil, da zadaj desno klešča ni spustila. JUhhhhuUUuuuu Sicer sem rekel, da moram tudi zadnje čeljusti razdreti in očistiti, ko sem čutil, da zadaj nekaj ni OK. Pri zaviranju se je čutilo kot pulziranje. Naročil sem nov bat in ostali material in ga danes zamenjal. Starega sem komaj, da ven spravil tako je bil korodiran. Gumica je bila povsem porozna. Mazda 5, 1.6D, 391k km, 2011 Delo (lastno) in deli (33 EUR): - nov batek z mehanizmom za ročno - nov kvadratni O ring - nov "prašnik" - pina sem spoliral, sta bila prav tako zelo nepremična - gumice pinov in pokrovčki - namazane vse površine ploščic in nosilca kjer je to potrebno Gremo naprej do naslednjega izziva
    5 točk
  37. Kje, a zad za hišo al pri ciganih?
    5 točk
  38. Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja. Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pogledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš. Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd... Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
    4 točke
  39. 4 točke
  40. Ne preveč resno, ker gre lahko tudi takole: Urški Bačovnik Janša je kurirka na dom prinesla nujno sporočilo in se začudeno zagledala v njenega moža Janeza, ki je pomolil glavo skozi priprta vrata. Kurirka mu je rekel: - "Nujno sporočilo imam za zdravnico, ampak saj je ni doma..." Janez jo prav strupeno vpraša: - "Ja, kako pa veš, da je ni doma?" Kurirka pa: - "Če bi imela jaz tazga deca, me tudi ne bi bilo nikoli doma..."
    4 točke
  41. Kako vse se ženske "nategnejo"... Sodelavka je po prihodu z malice pokazala, kakšne luštne sponke za papir je dobila, take v obliki kosti. Vse sodelavke so občudovale te sponke, dokler je ni ena tudi zares uporabila...
    4 točke
  42. Kar je res, je res: po politični usmeritvi se pa res še ni nikogar blokiralo. Če je kdo vse po spisku zmerjal s kreljoti, ki Kardaširajo in podobno, to ja. Za politične komentarje se pa nikogar ni blokiralo s strani administratorjev.
    4 točke
  43. Itak so odblokirali samo svoje trole ...
    4 točke
  44. Verjetno so kakšen let odpovedali, pa je na hitro skočil na Golico.
    4 točke
  45. 4 točke
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.