Lestvica
Priljubljene vsebine
Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom od 25. 05. 2026 v vseh področjih
-
Sem prisoten, ker je mazda forum eden redkih, ki deluje, je "živ" in človek lahko dobi pametno informacijo glede veliko zadev, ne glede na to katero znamko oz. kaj vozi...kar je pa dandanes v bolj kot ne "čudni" družbi že kar redkost, tako da....11 točk
-
Evo za vikend sem šel po Mazdo. Še enkrat hvala @miha20 za strokovno opravljeno delo, kapo dol. Prosim dopolni me če sem kaj pozabil kaj je bilo narejeno: Menjano komplet verige motorja pogonska veriga veriga oljne črpalke obe odmični gredi izpušna odmična sesalna odmična, ker je bila že porozna oziroma načeta elementi povezani z odmičnimi gredmi dročniki uteži pripadajoči deli okoli gredi vakuumska črpalka hladilna tekočina lambda sonda motorno olje oljni filter ostali filtri Opravljeno / očiščeno očiščen komplet motor oziroma notranji deli, kjer je bilo odprto očiščeno sesalno koleno očiščen sesalni sistem opran oziroma spucan DPF filter pregledano stanje motorja znotraj pregledano stanje sesalnih kanalov napolnjena klima Še slika obeh Azijcev11 točk
-
10 točk
-
Rečeno storjeno🤗 Parenzana in dobrih 100km prevoženih z biciklom od Kopra do Poreča brez posebnosti na trasi razen prijetnega druženja s primorskimi forumaši in lepot Istre.... Naslednji dan pa še od Poreča do Kopra po obmorskih asfaltnih cestah, balzam za telo, ko se vsake toliko časa osvežiš v morju in hladnem pivu....10 točk
-
10 točk
-
8 točk
-
8 točk
-
Sem popolnoma navdušen, da bo hči tudi 1. letnik gimnazije, zaključila z odličnim uspehom, predvsem zato, ker je bilo na začetku leta glavnina 4, tudi kar nekaj trojk, potem pa totalno FINIŠIRANJEEEEE8 točk
-
8 točk
-
8 točk
-
7 točk
-
7 točk
-
Mislim, da so vsi lastniki mazd levaki. Edino Alexa imam na sumu, da raje na pumpi zapelje k desnim črpalkam pa potem pištolo za tankat zadi čez vleče.7 točk
-
Danes sem uspešno dvignil SW na Mazda 3 G120 letnik 2017 iz 70.00.367 na FINAL VERSION 74.00.324. Za brezžično še naprej uspešno špila Ottocast A2AIR PRO7 točk
-
7 točk
-
7 točk
-
6 točk
-
@tommzy Ti niti nisi čist na nov na forumu. Lahko bi vedel, da o kakšnem drugem avtu sicer lahko odpreš debato. Ampak o CX30 se pa ne govori slabo in se je ne kritizira. Samo boga zahvali in bodi tiho da ti je bilo dano končno dokopati se do premjium vozila.6 točk
-
6 točk
-
6 točk
-
6 točk
-
Po nekajletnem obdobju različnih Mazd sem želel nabrati nekaj izkušenj s Suzukijem, Vitaro. Zanimanje zanjo se je porodilo pri uporabi službene Vitare. Poleg mene imajo o njej zelo pozitivno mnenje še mnogi drugi sodelavci, pa uporabljammo tudi 4x4 Škodo Kodiaka, Kio Sportage, Dacio Duster. Dokaj kratek avto (medosna razdalja le 2,5 m) se zelo dobro obnaša tudi na avtocesti, poraba je okoli 6 l/100 km, po zaslugi turbine po poskočnosti celo prekaša Mazdin 2.0 atmosferski motor, zavarovanje je precej cenejše, infotainment odziven, servis imam dokaj blizu in izgleda normalen (ni kravat), itd. Vse to dobiš za cca 25.000 €. Gledal sem rabljene, ki pa neverjetno dobro držijo ceno, zato sem se prvič v življenju odločil za nakup nove, ker se mi zdi v tem primeru bolj racionalno (letno bo v prvih letih izgubila na vrednosti cca 2.000, za primerjavo Mazda 6 je prvo leto izgubila 6.000). Ni pa to Mazda. Mazda 6 G194 je veliko bolj nobel avto, zato še ne gre od hiše.6 točk
-
6 točk
-
Mogoče ni vic ... Zdravniku v javnem zdravstvu težko pojasniš, da si bolan. Zdravnika v privatnem zdravstvu pa težko prepričaš, da si zdrav.6 točk
-
Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.5 točk
-
5 točk
-
5 točk
-
Pripravil audija za dopust 😊 •avto opran ✅ •tank napolnjen na max ✅ •gume nafilane na 2.7 bara ✅ •tekočina za steklo na max ✅ •pop še pakiranje in via dopust ✅5 točk
-
5 točk
-
5 točk
-
5 točk
-
Prejšnja vlada je na veliki zvon obešala, da bo letno sistemsko naslednja leta za reševanje stanovanjske problematike zagotovila 100 mio €. Za SLO razmere je 70 mio veliko denarja, nekomu, ki že tako baše velike dobičke iz žepov nas kupcev goriva. Res je neka znanost, razvoj, zeleno, trajnostno, perspektivno, dodana vrednost tole pre-prodajanje goriv, ki ga je treba podpirati. 👍 Bravo partnerstvo za razvoj ali kako že rečejo temu pojavu zadnjih volitev. 🙃5 točk
-
Lanski CX-30 ima v Mazda navigaciji že vgrajen prikaz pretoka prometa v realnem času 🙂 (vklopiš v nastavitvah, različne možnosti) in kaže gostoto prometa (prikaz črt zelene, oranžne, rdeče ...) in drugih ovir na cesti. Super zadeva. Meni osebno je vgrajena Mazda navigacija precej bolj pregledna (je prilagojena za Mazdin zaslon) kot npr. Android Auto...5 točk
-
Odvisno je, če res hočeš prodati kako stvar ali pa, če nisi prepričan, da bi jo rad. Sam pri prodaji spuščam ceno toliko časa, dokler stvari ne prodam. Pogledam na net, koliko se gibljejo cene za enako ali podobno stvar in grem vedno malo nižje s ceno. Tako, da vse precej hitro prodam. Nočem, da se mi stvari, ki jih ne potrebujem, valjajo okoli. Bolje, da imaš nekaj denarja v žepu in lahko takoj kaj drugega kupiš, kot pa, da imaš stvar, ki je ne rabiš več in to krade prostor ,ter z časom izgublja na vrednosti.5 točk
-
Pogosto se izkaže pravilo, da je prvi kupec - zlati kupec. Ne me vprašat kako oz. zakaj sem prišel do tega sklepa, heh5 točk
-
Se strinjam, ampak CX30 se res stara kot dobro vino, nič ji ne manjka, s tem oblikovalskim jezikom je mazda res zadela in imam občutek, da ga bo težko preseči z novim modelom.5 točk
-
Ne gre to tako, tudi s punco na prvem zmenku začneš bolj na fino....5 točk
-
V sobto zjutraj sem hotel po kruh v pekarno. Takoj, ko sem hotel speljati sem čutil, da zadaj desno klešča ni spustila. JUhhhhuUUuuuu Sicer sem rekel, da moram tudi zadnje čeljusti razdreti in očistiti, ko sem čutil, da zadaj nekaj ni OK. Pri zaviranju se je čutilo kot pulziranje. Naročil sem nov bat in ostali material in ga danes zamenjal. Starega sem komaj, da ven spravil tako je bil korodiran. Gumica je bila povsem porozna. Mazda 5, 1.6D, 391k km, 2011 Delo (lastno) in deli (33 EUR): - nov batek z mehanizmom za ročno - nov kvadratni O ring - nov "prašnik" - pina sem spoliral, sta bila prav tako zelo nepremična - gumice pinov in pokrovčki - namazane vse površine ploščic in nosilca kjer je to potrebno Gremo naprej do naslednjega izziva5 točk
-
5 točk
-
Bolj težko boš z vbodno žagico-žal🙁 Sem izbrskal slike iz leta 2016,ko smo mi "pospravili" dve cisterne-eno plastično in drugo kovinsko (nikoli priklopljeno). Brez veze nakladati,ker slike povedo več kot 1000 besed....je pa bilo lažje,ker kovinska ni bila nikoli v stiku z oljem... Lahko pa vseeno omenim,da takšnega prebijača za pločevino še nisem videl-res "mrcina od stroja"...takšnega ropota pri delu z njim pa tudi ne😬 Je bilo v stari plastični cisterni še cca.770l olja,so prefiltrirali,in stočili sosedom,ki so odkupili za mali cvenk...le tisto gosto usedlino so odpeljali na deponijo.... Mislim,da je računal okoli 300€...je vzel železo v račun,in je bilo za to malce ceneje....ma,samo vozi sinko,samo,da se rešimo tega. Moram pohvaliti-vse popucali in pospravili-TOP👍 Dost nakladanja.4 točke
-
4 točke
-
4 točke
-
@tommzy, izgleda, da imaš smolo, sranje od avta, se zgodi. Imaš pa hkrati super priložnost in se ga znebiš - koliko doplačaš za 2 tedna staro Vitaro, prevoženih 650 km? Mamo sem včeraj peljal v trgovino in je dejala, da je kot piksna. Na Mazda forumu si pomagamo. Cena po ceniku v akciji: 25.950 200 priprava 490 vlečna kljuka ___________________ 26.640 € Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET HIBRID ELEGANCE ALLGRIP, letnik:2026,25950 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net4 točke
-
Po statistiki so baje ugotovili, da desničarji bolj tankajo bencin, levičarji pa dizel. Mal kazni mora bit za vse tiste, ki volijo napačno.4 točke
-
Upam da mazda ohrani ta zagon, ter da ne bodo sprejeli kakih neumnih političnih ali oblikovnih odločitev(npr. notranjost facelifta CX-5ke). Ko sem bil letos konec marca/začetek aprila na Japonskem, je bila ravno CX-30ka najbolj pogost mazdin model, sledili so ji CX-5, mazda 2 in 3. Nisem pa videl nobene CX-80ke. Bolj me je presenetilo ogromno število Toyotinih enoprodtorcev v Tokiu, ker sem smatral, da se bodo meščani večinoma vozili s Kei vozili. Še bolj pa me je presenetilo, da sem videl kar nekaj Peugeotovih vozil in dva Citroëna.4 točke
-
Sicer bi spadalo bolj med "smeh", ampak ko si že napisal... Grem v službo in srečam sosedovega mulca, mu je moped crknil, gre pa v srednjo šolo. Ga pobašem s seboj pa se po poti malo pogovarjava in nanese tema na to tekmo, pa reče mulc: - "Sm gledu tekmo, pa glih fotr not uleti. Sm hitr na pornič preklopu - je blo lažje pojasnt..."4 točke
-
Ocenjujem, da ne bo problem motor, problem bo plastika, elektronika, ... 10-15 let ...4 točke
-
Se moram pohvalit. Danes dokapitaliziral Scouta. Prvi veliki servis (210 Kkm). Menjava zobatega jermena s vsemi pritiklinami, menjava vseh tekočin vključno s tisto v zadnjem diferencialu. Menjava vseh diskov.. Pa še čist nov voznikov airbag imam sedaj. Sem vseeno zadovoljen, ker do 210 Kkm ni bilo izrednih popravil.4 točke
-
4 točke
-
4 točke
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00