Skoči na vsebino

Lestvica

Priljubljene vsebine

Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom od 26. 05. 2026 v vseh področjih

  1. Sem prisoten, ker je mazda forum eden redkih, ki deluje, je "živ" in človek lahko dobi pametno informacijo glede veliko zadev, ne glede na to katero znamko oz. kaj vozi...kar je pa dandanes v bolj kot ne "čudni" družbi že kar redkost, tako da....
    11 točk
  2. Evo za vikend sem šel po Mazdo. Še enkrat hvala @miha20 za strokovno opravljeno delo, kapo dol. Prosim dopolni me če sem kaj pozabil kaj je bilo narejeno: Menjano komplet verige motorja pogonska veriga veriga oljne črpalke obe odmični gredi izpušna odmična sesalna odmična, ker je bila že porozna oziroma načeta elementi povezani z odmičnimi gredmi dročniki uteži pripadajoči deli okoli gredi vakuumska črpalka hladilna tekočina lambda sonda motorno olje oljni filter ostali filtri Opravljeno / očiščeno očiščen komplet motor oziroma notranji deli, kjer je bilo odprto očiščeno sesalno koleno očiščen sesalni sistem opran oziroma spucan DPF filter pregledano stanje motorja znotraj pregledano stanje sesalnih kanalov napolnjena klima Še slika obeh Azijcev
    11 točk
  3. V petek je bla na dekontaminaciji. Keramika baje po 4 letih še deluje, drugo leto pa na novo, če jo bom še imel
    10 točk
  4. Rečeno storjeno🤗 Parenzana in dobrih 100km prevoženih z biciklom od Kopra do Poreča brez posebnosti na trasi razen prijetnega druženja s primorskimi forumaši in lepot Istre.... Naslednji dan pa še od Poreča do Kopra po obmorskih asfaltnih cestah, balzam za telo, ko se vsake toliko časa osvežiš v morju in hladnem pivu....
    10 točk
  5. Smo navijali za kolesarje na naši priljubljeni vsakoletni postojanki Stopče-Vrh....
    8 točk
  6. 8 točk
  7. Sem popolnoma navdušen, da bo hči tudi 1. letnik gimnazije, zaključila z odličnim uspehom, predvsem zato, ker je bilo na začetku leta glavnina 4, tudi kar nekaj trojk, potem pa totalno FINIŠIRANJEEEEE
    8 točk
  8. Z je biu pa na svoji drugi razstavi prejšnji teden: Mazde pa raje nebi kazal, ker bi bla neprepoznavne rumene barve, se pa vsaj vozi zdaj
    8 točk
  9. Jadranska magistrala, 24.5.2026 🙂
    8 točk
  10. Včeraj sem bil v Križankah na odličnem koncertu 40 fingers. Publika odlična, atmosfera fenomenalna, kitaristi so pokazali svojo virtuoznost kot vedno so sedaj.
    7 točk
  11. S tako slabim avtom nimaš kaj počet. Prodaj ga in si čuvaj zdravje.
    7 točk
  12. Mislim, da so vsi lastniki mazd levaki. Edino Alexa imam na sumu, da raje na pumpi zapelje k desnim črpalkam pa potem pištolo za tankat zadi čez vleče.
    7 točk
  13. Danes sem uspešno dvignil SW na Mazda 3 G120 letnik 2017 iz 70.00.367 na FINAL VERSION 74.00.324. Za brezžično še naprej uspešno špila Ottocast A2AIR PRO
    7 točk
  14. Še ena uspela krvodajalska.
    7 točk
  15. Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
    6 točk
  16. Izvedba piknika v ID Beli nam je odlično uspelaaaa
    6 točk
  17. @tommzy Ti niti nisi čist na nov na forumu. Lahko bi vedel, da o kakšnem drugem avtu sicer lahko odpreš debato. Ampak o CX30 se pa ne govori slabo in se je ne kritizira. Samo boga zahvali in bodi tiho da ti je bilo dano končno dokopati se do premjium vozila.
    6 točk
  18. Da ne bo samo @Jest piva pil ... Še par grških ...
    6 točk
  19. Jaz na desni tankam štrom, na levi pa bencin
    6 točk
  20. Po nekajletnem obdobju različnih Mazd sem želel nabrati nekaj izkušenj s Suzukijem, Vitaro. Zanimanje zanjo se je porodilo pri uporabi službene Vitare. Poleg mene imajo o njej zelo pozitivno mnenje še mnogi drugi sodelavci, pa uporabljammo tudi 4x4 Škodo Kodiaka, Kio Sportage, Dacio Duster. Dokaj kratek avto (medosna razdalja le 2,5 m) se zelo dobro obnaša tudi na avtocesti, poraba je okoli 6 l/100 km, po zaslugi turbine po poskočnosti celo prekaša Mazdin 2.0 atmosferski motor, zavarovanje je precej cenejše, infotainment odziven, servis imam dokaj blizu in izgleda normalen (ni kravat), itd. Vse to dobiš za cca 25.000 €. Gledal sem rabljene, ki pa neverjetno dobro držijo ceno, zato sem se prvič v življenju odločil za nakup nove, ker se mi zdi v tem primeru bolj racionalno (letno bo v prvih letih izgubila na vrednosti cca 2.000, za primerjavo Mazda 6 je prvo leto izgubila 6.000). Ni pa to Mazda. Mazda 6 G194 je veliko bolj nobel avto, zato še ne gre od hiše.
    6 točk
  21. Danes sem malo preizkusil traile in poti v Kranjski gori. Zanimivo je bilo vse skupaj. So pa danes pridni kolesarji urejali poti , tako, da je bilo nekaj prog zaprtih. Uradno traili niso odprti še, so mi pa vseeno pustili gor, ker so Gorenjci fajn dedci.
    6 točk
  22. Mogoče ni vic ... Zdravniku v javnem zdravstvu težko pojasniš, da si bolan. Zdravnika v privatnem zdravstvu pa težko prepričaš, da si zdrav.
    6 točk
  23. Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...
    5 točk
  24. Končno dobil en dober pir na plaži ... Vergina Red.
    5 točk
  25. Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
    5 točk
  26. In še eden za alfiste. 😃
    5 točk
  27. Danes zjutraj v pričakovanju sončnega vzhoda.... VID_20260621_053016.mp4
    5 točk
  28. Pripravil audija za dopust 😊 •avto opran ✅ •tank napolnjen na max ✅ •gume nafilane na 2.7 bara ✅ •tekočina za steklo na max ✅ •pop še pakiranje in via dopust ✅
    5 točk
  29. Danes: Zemljevidi z ebaya delajo ko šus, informacije tudi na HUD Mazda CX3 2019. Predtem sem še posodobil iz 70 na zadnjo verzijo 74.00.324.
    5 točk
  30. Na poti do destinacije v Dolomitih (do MTB trailov).🤗
    5 točk
  31. Vcer so od Doma v Brda. Glede na to, da sem letos bil pred tem 2 krat na kolesu je kar ok slo. Bo pa treba malo vec se vozit v kolikor bom hotel imet vec takih daljsih podvigov.
    5 točk
  32. Prejšnja vlada je na veliki zvon obešala, da bo letno sistemsko naslednja leta za reševanje stanovanjske problematike zagotovila 100 mio €. Za SLO razmere je 70 mio veliko denarja, nekomu, ki že tako baše velike dobičke iz žepov nas kupcev goriva. Res je neka znanost, razvoj, zeleno, trajnostno, perspektivno, dodana vrednost tole pre-prodajanje goriv, ki ga je treba podpirati. 👍 Bravo partnerstvo za razvoj ali kako že rečejo temu pojavu zadnjih volitev. 🙃
    5 točk
  33. Lanski CX-30 ima v Mazda navigaciji že vgrajen prikaz pretoka prometa v realnem času 🙂 (vklopiš v nastavitvah, različne možnosti) in kaže gostoto prometa (prikaz črt zelene, oranžne, rdeče ...) in drugih ovir na cesti. Super zadeva. Meni osebno je vgrajena Mazda navigacija precej bolj pregledna (je prilagojena za Mazdin zaslon) kot npr. Android Auto...
    5 točk
  34. Odvisno je, če res hočeš prodati kako stvar ali pa, če nisi prepričan, da bi jo rad. Sam pri prodaji spuščam ceno toliko časa, dokler stvari ne prodam. Pogledam na net, koliko se gibljejo cene za enako ali podobno stvar in grem vedno malo nižje s ceno. Tako, da vse precej hitro prodam. Nočem, da se mi stvari, ki jih ne potrebujem, valjajo okoli. Bolje, da imaš nekaj denarja v žepu in lahko takoj kaj drugega kupiš, kot pa, da imaš stvar, ki je ne rabiš več in to krade prostor ,ter z časom izgublja na vrednosti.
    5 točk
  35. Pogosto se izkaže pravilo, da je prvi kupec - zlati kupec. Ne me vprašat kako oz. zakaj sem prišel do tega sklepa, heh
    5 točk
  36. Se strinjam, ampak CX30 se res stara kot dobro vino, nič ji ne manjka, s tem oblikovalskim jezikom je mazda res zadela in imam občutek, da ga bo težko preseči z novim modelom.
    5 točk
  37. Ne gre to tako, tudi s punco na prvem zmenku začneš bolj na fino....
    5 točk
  38. V sobto zjutraj sem hotel po kruh v pekarno. Takoj, ko sem hotel speljati sem čutil, da zadaj desno klešča ni spustila. JUhhhhuUUuuuu Sicer sem rekel, da moram tudi zadnje čeljusti razdreti in očistiti, ko sem čutil, da zadaj nekaj ni OK. Pri zaviranju se je čutilo kot pulziranje. Naročil sem nov bat in ostali material in ga danes zamenjal. Starega sem komaj, da ven spravil tako je bil korodiran. Gumica je bila povsem porozna. Mazda 5, 1.6D, 391k km, 2011 Delo (lastno) in deli (33 EUR): - nov batek z mehanizmom za ročno - nov kvadratni O ring - nov "prašnik" - pina sem spoliral, sta bila prav tako zelo nepremična - gumice pinov in pokrovčki - namazane vse površine ploščic in nosilca kjer je to potrebno Gremo naprej do naslednjega izziva
    5 točk
  39. Kje, a zad za hišo al pri ciganih?
    5 točk
  40. Ne moreš primerjati Makite z šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje. Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    4 točke
  41. Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.
    4 točke
  42. @tommzy, izgleda, da imaš smolo, sranje od avta, se zgodi. Imaš pa hkrati super priložnost in se ga znebiš - koliko doplačaš za 2 tedna staro Vitaro, prevoženih 650 km? Mamo sem včeraj peljal v trgovino in je dejala, da je kot piksna. Na Mazda forumu si pomagamo. Cena po ceniku v akciji: 25.950 200 priprava 490 vlečna kljuka ___________________ 26.640 € Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET HIBRID ELEGANCE ALLGRIP, letnik:2026,25950 EUR - prodam :: Avtonet :: www.Avto.net
    4 točke
  43. Ne, pri vseh. Jaz bi prvi naredil red tudi med svojimi, če bi slučajno vladal. Če pa kaj ne prenesem je to korupcija , podkupovanje, utaja davkov, mutenje pri privatnikih, izigravanje zakonov. Tukaj pa ne bi bilo pardona. Velike kazni...
    4 točke
  44. Po statistiki so baje ugotovili, da desničarji bolj tankajo bencin, levičarji pa dizel. Mal kazni mora bit za vse tiste, ki volijo napačno.
    4 točke
  45. Upam da mazda ohrani ta zagon, ter da ne bodo sprejeli kakih neumnih političnih ali oblikovnih odločitev(npr. notranjost facelifta CX-5ke). Ko sem bil letos konec marca/začetek aprila na Japonskem, je bila ravno CX-30ka najbolj pogost mazdin model, sledili so ji CX-5, mazda 2 in 3. Nisem pa videl nobene CX-80ke. Bolj me je presenetilo ogromno število Toyotinih enoprodtorcev v Tokiu, ker sem smatral, da se bodo meščani večinoma vozili s Kei vozili. Še bolj pa me je presenetilo, da sem videl kar nekaj Peugeotovih vozil in dva Citroëna.
    4 točke
  46. Nima smisla, ker argumenti vernike ne prepričajo, ne leve, ne desne, itd. Oba sta hitro užaljena, godi se jima krivca, za težave obtožujeta drugo stran, ne hodita na državne proslave, če jih priredi nasprotna oblast, ne priznavata ugotovitev protikorupcijske komisije. Eden ne priznava pravosodja, ne dviguje pošte, ne odpira kuvert, čestita za zmago predsedniku, ki je volitve izgubil, itd. Je to državniško?
    4 točke
  47. Ocenjujem, da ne bo problem motor, problem bo plastika, elektronika, ... 10-15 let ...
    4 točke
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.