Lestvica
Priljubljene vsebine
Prikazane so vsebine z najvišjim ugledom od 21. 06. 2026 v vseh področjih
-
Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi Povratek prek Komende in Kamnika. Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti8 točk
-
Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.6 točk
-
6 točk
-
@tommzy Ti niti nisi čist na nov na forumu. Lahko bi vedel, da o kakšnem drugem avtu sicer lahko odpreš debato. Ampak o CX30 se pa ne govori slabo in se je ne kritizira. Samo boga zahvali in bodi tiho da ti je bilo dano končno dokopati se do premjium vozila.6 točk
-
Bryan Adams v Avditoriju Portorož...super je bilo...Bare Bones verzija,pa je folk vseeno že pri prvi pesmi čisto "not padel"😄 Ma,kdor pozna njegovo musko,mu bo itak vse jasno-pri njem je "ziher"😃👍 Bilo pa je vroče in soparno za popi....it,a se je zdelo,da nima veze...Bryan cel koncert ni spil niti kapljice pijače-vsa čast...mora paziti na glas...5 točk
-
5 točk
-
5 točk
-
5 točk
-
5 točk
-
Kontaktiraj prodajalca, naj ti da št. šasije (VIN). Potem pogooglaš vse mogoče zadetke za ta VIN, če boš imel srečo bo že kak brezplačni VIN checker kaj pokazal, sicer pač plačaš tistih 10 evrov in boš vedel, pri čem si. Lahko pa kar prodajalca direktno nagovoriš - češ, pokaži mi slike poškodb in popravilo (da se ne eden ne drugi ne pretvarjata pri čem sta). In če boš z videnim zadovoljen, greš na ogled, vožnjo, mogoče celo aro položiš. Saj pravim, niso vsi uvozi karamboliranih slabi, veliko jih pa je. V bistvu še dobro, da imajo v ZDA bolane urne postavke za delo in potem karamboliran avto hitro pristane na odpisu ali dražbi. Brez tega bi Poljaki, Belorusi in Ukrajinci bolj težko vozili kake pametne avte ...4 točke
-
Ne razumeš ti te logike... če bi bil Golob bi bilo ziher čez 2€/liter. Tako, da hvala JJ, da je zrihtal konec spopadov na BV. Si videl, sam JJ pride pa se Trump in Bibi kar podelata od strahu.4 točke
-
Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."4 točke
-
4 točke
-
Ne moreš primerjati Makite z šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje. Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉4 točke
-
Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.4 točke
-
Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja. Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pogledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš. Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd... Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.4 točke
-
Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi4 točke
-
4 točke
-
4 točke
-
4 točke
-
Bolj težko boš z vbodno žagico-žal🙁 Sem izbrskal slike iz leta 2016,ko smo mi "pospravili" dve cisterne-eno plastično in drugo kovinsko (nikoli priklopljeno). Brez veze nakladati,ker slike povedo več kot 1000 besed....je pa bilo lažje,ker kovinska ni bila nikoli v stiku z oljem... Lahko pa vseeno omenim,da takšnega prebijača za pločevino še nisem videl-res "mrcina od stroja"...takšnega ropota pri delu z njim pa tudi ne😬 Je bilo v stari plastični cisterni še cca.770l olja,so prefiltrirali,in stočili sosedom,ki so odkupili za mali cvenk...le tisto gosto usedlino so odpeljali na deponijo.... Mislim,da je računal okoli 300€...je vzel železo v račun,in je bilo za to malce ceneje....ma,samo vozi sinko,samo,da se rešimo tega. Moram pohvaliti-vse popucali in pospravili-TOP👍 Dost nakladanja.4 točke
-
4 točke
-
4 točke
-
Aja, pa še to. Če se boš loteval uvoza iz onkraj luže v lastni režiji. Veliko truda si boš prihranil, če boš dobil kanadsko vozilo (ker je praktično 95 % enako evropskemu) kot pa ameriško (kjer bi "po ps" moral menjati luči, smerokaze, vgraditi zadnjo luč za meglo ipd.).3 točke
-
3 točke
-
Nimaš ti za tak traktor... na tistih protestih traktorja izpod 150k€ sploh ni bilo.3 točke
-
Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal". Ne kaže polnilec brez veze napako!!! Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več! Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka". Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.3 točke
-
3 točke
-
Tako. Pa če se najde kak ne močno karamboliran, je še zanimiv, velika večina je pa res tempiranih bomb, ker so tudi popravljeni bolj površno.3 točke
-
Starejši gospod zaupno potoži svojemu dobremu prijatelju, češ da ima težave z erekcijo. Prijatelj izkoristi priliko in ga 'nafarba': - “To pa ni problem, veliko kruha jej, pa bodo težave minile!” - “A, res?!” - “Stoprocentno! To se ve!” Možakar gre malo zbegan v pekarno, kjer so ga poznali in vedeli, da kupuje kruh na dekagrame in zahteva: - “En kilogram kruha!” Prodajalka se začudi: - “Ja, gospod, to je precej, saj vam bo postal trd!” - “E, če je tako, pa mi ga dajte kar tri kilograme...”3 točke
-
3 točke
-
Tudi na moji CX 30 delujejo ogledala v redu kot prvi dan, pa so tudi v uporabi skozi, tako pozimi kot poleti kot v dežju... Je pa njegov primer prvi, za katerega sem sploh slišal za CX 30, da ima problem z ogledalom.3 točke
-
3 točke
-
3 točke
-
Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"3 točke
-
Saj bo folk hitro pogruntal...nič bat. Pa zadnje čase tud FLEX...nekoč nemški "tata mata" pri kotnih brusilkah,t.i.žirafah ipd....sedaj pa v rokah poševnookih (ne tistih z otoka)...rinejo in rinejo...skoz reklame (vsaj za nemškogovoreče področje)...in marsikdo ne ve,in se nafuka...žal. Isto Kress🧐...samo še niso tako agresivni...3 točke
-
Golob je kriv 😆 Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉3 točke
-
3 točke
-
revež očitno poleg tega da ne zna slovensko, verjetno tudi plavati v 0,5m vodi ne zna3 točke
-
3 točke
-
Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi znotraj se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom. Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih telefonov. Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in če ne greš mogoče na Opla 😁2 točki
-
Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.2 točki
-
Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice? Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...2 točki
-
2 točki
-
Saj sem ugotovil po prebiranju po spletu... Tudi meni ni jasno zakaj tega Mazda enkrat za vselej ne odpravi... Pa jim je dobro poznan problem.. Edit: Ampak jaz imam CX30. Ta je pa menda brez napak. 😁 Ali pa imam premium končno in premium napake tudi. 🙃2 točki
-
Tudi po moje je klima (oz. bolj nastavitev usmerjanja in pihanja zraka) slabša stran 30-tke, ker se nastavitev zapiranja in usmerjanja prezračevalnih rež ureja istočasno z enim "gumbom" in je veliko slabša kot v 6-tki.2 točki
-
Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober... Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!2 točki
-
Transpotne poti NE zaobidejo Slovenije. Pa to ni iz časov perjadi, pač pa mnogo prej, ko se je svobodna in samostojna Slovenija odločila, da bo tranzitna država. Danes na poti v mesto rož in nazaj. Tovornjakov za dva pasova. Tam kjer je tropasovnica dejansko zasedajo 2 pasova. K sreči so vremena Kranjcem se zjasnila. Vrtovec je daleč najsposobnejši minister. Mislim, njegova sposobnost sekanja gordijskih vozlov, samo gledaš lahko in se čudiš. Njegova odločitev o uvedbi nočnih izmen na deloviščih avtocest je genialna in impresivna. Danes na delovišču pri Postojni. Prisotnih ene 8 delavcev, ene 5 jih je nekaj delalo. Seveda, tista taudarna nočna izmena je takrat doma počivala po nočnem šihtu.2 točki
-
V NEK smo z vbodno žagico in lisičjim repom žagali vse, ker ni smelo biti iskre. Pravi list in gasa... Tud 5 mm debela pločevina ali U profil je šel tik tak...2 točki
-
Jaz lahko samo rečem, da je od žene CX30 praktično brez napak, avto se odlično vozi, nič ne škripa, ima dovolj moči, kvalitetne materiale, dovolj velik osrednji zaslon in klasične gumbe. Verjetno se najde kakšna neumnost, ki bi jo lahko izboljšali ampak za ta denar težko najdeš boljši avto. Avto planirava obržati dokler bo dobro služil. Mi je pa zanimivo kam divjajo cene, včeraj sem gledal od Schusterja prispevek za model 2027 in najdražja verzija takumi stane kar 40k. Homura plus z ročnim menjalnikom, ki je primerljiva oprema kot ženinaa Nagisa stane 37k, lani pa sva za najino odkartala 28k.2 točki
Ta lestvica je nastavljena na Ljubljana/GMT+02:00