Skoči na vsebino

Končno nekaj za prihranek in ne izdatek !


TOYOTA

Priporočeno sporočilo

Sej uni Alen iz prvega sporocila v tej temi, je ocitno ze obupal in ne verjame vec v to... saj njegova spletna stran ne obstaja vec... Pa izgleda imajo v mesecu maju vsako leto novacenje novih "distributerjev" ... Lani se je tudi zacelo ravno v podobnem terminu  :cheers:

tudi tale mese?no premika zastonj web strani....

http://dodatekzagorivo-xft.weebly.com/

http://www.xft-dodatek.blogspot.com/

 

pa? obupani poizkusi prepri?evanja. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne no, noces verjet, z xftjem poraba bo padla, placa bo zrasla!

Ma? prav, grem do ?efice - mamo 6 avtov, ?e nabavimo za vse vto se lahko pla?e dvignejo. Good point

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha, zelo aktualno, ker ima ?e 1,5L star DDV v ceniku. Profesionalno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce je pa Lukanos samo jezen, ker imam jaz s 12 let staro Miato manjso porabo kot on z novim DS3 + aditivi.

 

Mrezni marketing = piramidni sistem. Isto sr*nje drugo...Vprasaj bilokaterega ekonomista :-D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha kr nemorm dol, zdj je tut men ?e use sme?n ratal, dosegu itak nebom nc 1 proti ( vs je kr velik ) tko da ja :D 

Druga?e Wankel sem diplomiran ekonomist in vem kaj je piramidni sistem in kaj je mre?ni marketing tako da tukaj mi pa ne morete soliti pameti. Mre?ni marketing je legalna zadeva in je najsodobnej?e tr?enje izdelkov ( od ust do ust ) ne vlaga se ogromno denarja v TV reklame in podobno, piramida kot jo poznate, najbr? je biu kdo tut po doma?e nategnjen je pa ?isto nekaj drugega, nova?i? ljudi da vlagajo veliko denarja in ko zmanjka naivne?ev vse propade kot npr. forex in podobno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha kr nemorm dol, zdj je tut men ?e use sme?n ratal, dosegu itak nebom nc 1 proti ( vs je kr velik ) tko da ja :D

Druga?e Wankel sem diplomiran ekonomist in vem kaj je piramidni sistem in kaj je mre?ni marketing tako da tukaj mi pa ne morete soliti pameti. Mre?ni marketing je legalna zadeva in je najsodobnej?e tr?enje izdelkov ( od ust do ust ) ne vlaga se ogromno denarja v TV reklame in podobno, piramida kot jo poznate, najbr? je biu kdo tut po doma?e nategnjen je pa ?isto nekaj drugega, nova?i? ljudi da vlagajo veliko denarja in ko zmanjka naivne?ev vse propade kot npr. forex in podobno.

Fak, kako smo nizko padli........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha kr nemorm dol, zdj je tut men ?e use sme?n ratal, dosegu itak nebom nc 1 proti ( vs je kr velik ) tko da ja :D

Druga?e Wankel sem diplomiran ekonomist in vem kaj je piramidni sistem in kaj je mre?ni marketing tako da tukaj mi pa ne morete soliti pameti. Mre?ni marketing je legalna zadeva in je najsodobnej?e tr?enje izdelkov ( od ust do ust ) ne vlaga se ogromno denarja v TV reklame in podobno, piramida kot jo poznate, najbr? je biu kdo tut po doma?e nategnjen je pa ?isto nekaj drugega, nova?i? ljudi da vlagajo veliko denarja in ko zmanjka naivne?ev vse propade kot npr. forex in podobno.

 

Ne me zdej hecat, ker sem vpra?al 2 diplomirana ekonomista, pa sta mi oba isto potrdila. Mre?ni marketing je olep?an legalni na?in, Piramidni je pa ilegalni. Gre pa za isto stvar. Zgleda da si prepisal diplomo. Ni? nenavadnega v na?i de?elici...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Piramida in MLM nista ista stvar !! Povpra?i ekonomista ka?ne so razlike med njima in bo? ugotovu, razlike so v malenkostih ampak se na dale? vid kaj je piramida in kaj je mlm seveda ?e mas neki izkusenj s tem, vrjamm da razn tega da si biu izigran pri ksni piramidi druzga ne ve? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kaj si pa ti Jures po izobrazbi, si ve?ni ?tudent ?

jaz se celo ?ivljenje u?im, torej sem. Ampak ?e meri? izobrazbo po denarju.............

Vem samo to da internet bonton odra?a marsikaj, in slog tvoje pisave prikazuje 18-20 letnika, za??itenega za ra?unalnikom.

 

slog pisave je vse prej kot srednje?olec. Pa? percepcija posameznika, ki se vidi druga?e kot ga drugi, z drugimi besedami slepenje samega sebe. :)

 

Primer:

forex je propadu folk je dau nevem kolk denarja notr in use zgubu, ta Forex k pa ti vids je pa stran za valutno trgovanje to pa ni propadl in tut nikol nebo, ?eprou je itak use zmanipuliran 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bila je par let nazaj kot luxuris ki je obljubljala nevem kak?ne donose, skratka nateg.. 

Tudi jaz se u?im ?e celo ?ivljenje pa zato ?e nisem ?tudent ampak uspe?na, zaposlena oseba v svojem d.o.o. 

Potem se tudi obna?aj tako, ker sva potem na enakem nivoju.

Kako misli? da si izpadel? Prileti? popljuva? vse z idioti, jih ?ali? z manjvrednimi, omenja? da so tako neumni da ne morejo delati za jurja, potem pa pametuje? da si diplomant in uspe?en?

 

Na?elo poslovanja - osnovni bonton je tudi poslovni bonton! Nih?e ni manj vreden ali si ne zaslu?i manj spo?tovanja, ?e posebej ?e ga ne pozna?.

 

Sam NE VERJAMEM v XFT, bi ti pa mogo?e verjel, ?e bi ti pri?el sem z nekimi pravimi argumenti, nekim odnosom, ponudil sem ti test....itd.

 

O tebi imamo sedaj samo sliko nekega naivnega trapastega mulca, ki izliva svoje probleme na druge.

 

Da mi en tak pride nasproti kot predstavnik podjetja, s takim pristopom.....hvala lepa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sedaj pretirava?, povedal sem svoje mnenje glede xft in da ljudje ne morejo ne?esa komentirati, v kolikor niso preizkusili zadeve, samo to in ni? drugega.

 

Vseeno mi je za tvoje ponujene teste, na mojem in ostalih avtih deluje ti pa kakor ?eli?, ?e si uspe?en podjetnik najbr? ni problem dati 35eur za fla?ko in narediti test. 

 

Mislite si kar ho?ete, imam dosti pomembnej?ega dela kot se pregovarjati in nekaj dokazovati ( nimam ni? od tega ). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sedaj pretirava?, povedal sem svoje mnenje glede xft in da ljudje ne morejo ne?esa komentirati, v kolikor niso preizkusili zadeve, samo to in ni? drugega.

 

Vseeno mi je za tvoje ponujene teste, na mojem in ostalih avtih deluje ti pa kakor ?eli?, ?e si uspe?en podjetnik najbr? ni problem dati 35eur za fla?ko in narediti test.

 

Mislite si kar ho?ete, imam dosti pomembnej?ega dela kot se pregovarjati in nekaj dokazovati ( nimam ni? od tega ).

Ja pol pa ze pojdi no, ze 3x si se poslovil....jaz bom pa kar benz tankal, brez flaske.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ocitno ne bo ne testa, ne opravcila ne prihrankov.

 

No sva pa slovenscino in pristop popravila :)

Aja sem pa dobil motiv za letosnji poraba izziv. Bom reskiral pol place za eno flasko in glede na to da imam tedensko tocno nastudirano pot, ki odstopa za 0.2L vsakic lahko sam investiram v test....in novo motor mogoce...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.