Skoči na vsebino

Prigode v prometu

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 3 urami je Janez007 napisal:

Najprej je švignil 200 km/h po prehitevalnem mimo Mazde 6 ?zmeden?

 

image.png

 

image.png

 

Me spominja na tiste pomanjkljivo oblečene in obute opankarje, ki gredo na Triglav in še kam drugam.... :vskalo:

  • Všeč 4
  • Zmeden 1
Napisano
pred 3 urami je DonFelipe napisal:

To res ni drugega kot promocija.

 

Drugače pa za kakšne kratke mestne vožnje in skok do trgovine.

Na tak način je vsaj mobilen. AD stacioniraš, z avtom pa veselo okoli. Marsikam ima AD prepoved vstopa...

Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Na tak način je vsaj mobilen. AD stacioniraš, z avtom pa veselo okoli. Marsikam ima AD prepoved vstopa...

Res je. Sploh v Zokilandu je ta problem. 

Drugače pa čez lužo vidiš polno takih primerkov, pri nas v Europi pa je to še zmeraj malo čudno. 

Napisano
pred 3 urami je Bini napisal:

Me spominja na tiste pomanjkljivo oblečene in obute opankarje, ki gredo na Triglav in še kam drugam.... :vskalo:

Ko bo pa star, bo pa jamral da ga revma jebe...:rolleyes:

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 5 urami je DonFelipe napisal:

Res je. Sploh v Zokilandu je ta problem. 

Drugače pa čez lužo vidiš polno takih primerkov, pri nas v Europi pa je to še zmeraj malo čudno. 

Ja res, tam so avtodomi taki kot avtobusi ali pa tisti iz F1 in zadaj obvezno avto in to konkreten avto! :prstgor:

Napisano
pred 7 minutami je Bini napisal:

Ja res, tam so avtodomi taki kot avtobusi ali pa tisti iz F1 in zadaj obvezno avto in to konkreten avto! :prstgor:

Napaka!

To govori tisti ki nima pojma in ni nikoli šel nikamor z avtodomom.

Zokiland je pač za razvajence in ljubitelje betona ter kardašiante, gretovce in podobne novodobne neumnosti

Napisano
pred 3 urami je DonFelipe napisal:

Napaka!

To govori tisti ki nima pojma in ni nikoli šel nikamor z avtodomom.

Zokiland je pač za razvajence in ljubitelje betona ter kardašiante, gretovce in podobne novodobne neumnosti

Kje je napaka?🤔

Napisano

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm lih tanrtabujš usega tega...

 

https://www.24ur.com/stajerska-avtocesta-zaprta-ze-vec-ur-nastal-veckilometrski-zastoj.html

 

Zagori ena tovorna prikolica in je avtocesta šest ur zaprta?

 

Dobro, uro in pol so potrebovali gasilci, da so prišli na kraj dogodka in ogenj pogasili. Kaj so delali pa preostalih štiri ure in pol? Prikolica je bila namreč ustavljena na odstavnem pasu, torej bi lahko vsaj prehitevalni pas sprostili...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 8 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm lih tanrtabujš usega tega...

 

https://www.24ur.com/stajerska-avtocesta-zaprta-ze-vec-ur-nastal-veckilometrski-zastoj.html

 

Zagori ena tovorna prikolica in je avtocesta šest ur zaprta?

 

Dobro, uro in pol so potrebovali gasilci, da so prišli na kraj dogodka in ogenj pogasili. Kaj so delali pa preostalih štiri ure in pol? Prikolica je bila namreč ustavljena na odstavnem pasu, torej bi lahko vsaj prehitevalni pas sprostili...

Sposobnost pa taka..... 😛🙃😤

Napisano

To zdaj nagajajo Bobnarjevi, ker je ukinila avtocestno policijo. Zdaj ji bodo dokazovali, kako bi se dalo rešit hitreje, če bi se gor pa dol vozili po AC.

33112_1.png

Napisano

Prej smo vsi hvalili, da je red in tudi je bil red!👍 Sedaj že na veliko tovornjaki prehitevajo, predvsem naši, ker vejo da ni angelov in tudi vejo kje ni kamer.... 🥴

Napisano

Noja... tole s kamioni se je po mojih izkusnjah kar precej popravilo ... Se najde kaksen "padalec", ki prehiteva takrat, ko je prepoved... je pa to prej izjema, kot pravilo ... Bolj je problem to, da kamionarji nimajo varnostne razdalje in se je vcasih kar tezko vkljucit na AC ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm lih tanrtabujš usega tega...
 
https://www.24ur.com/stajerska-avtocesta-zaprta-ze-vec-ur-nastal-veckilometrski-zastoj.html
 
Zagori ena tovorna prikolica in je avtocesta šest ur zaprta?
 
Dobro, uro in pol so potrebovali gasilci, da so prišli na kraj dogodka in ogenj pogasili. Kaj so delali pa preostalih štiri ure in pol? Prikolica je bila namreč ustavljena na odstavnem pasu, torej bi lahko vsaj prehitevalni pas sprostili...

Po moje je bilo še malo več ker sem se peljal Ajdovščino in Vipavo in je že pred osmo bilo zaprto. Ko sem se vračal po 16 uri je bil zastoj na ac še vedno za 20-30 minut, čeprav več nič ni bilo na cesti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 16 urami je Bini napisal:

Prej smo vsi hvalili, da je red in tudi je bil red!👍 Sedaj že na veliko tovornjaki prehitevajo, predvsem naši, ker vejo da ni angelov in tudi vejo kje ni kamer.... 🥴

 

Jaz nisem nikol niti enega videl tudi takrat, ko naj bi veselo delali. So bili pa skos precej podkadrovani tako, da je čisto možno, da sploh niso imeli dovolj folka za patruljo sestavit in so šli na teren le v primeru nesreče.

33112_1.png

Napisano

So delali brez skrbi,samo videl jih nisi,ker si premalo na cesti! Zdaj jih pa res ni nikjer,mi pa paše da kaj....😊

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Premalo na cesti?... no ja ta je pa dobra, si me nasmejal res. Službeno sem namreč kar precej in to praktično vsak dan pa AC policije svoj živi dan nisem videl.

33112_1.png

Napisano
pred 9 minutami je Boss napisal:

Premalo na cesti?... no ja ta je pa dobra, si me nasmejal res. Službeno sem namreč kar precej in to praktično vsak dan pa AC policije svoj živi dan nisem videl.

Pridi malo proti Štajerskem... 😉

Napisano
pred 11 minutami je Boss napisal:

Premalo na cesti?... no ja ta je pa dobra, si me nasmejal res. Službeno sem namreč kar precej in to praktično vsak dan pa AC policije svoj živi dan nisem videl.

Ja, seveda jih ne vidiš, če so v civilnih vozilih.

 

Pelji se 180 km/h in več, se ti bodo že pokazali. 😃

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Napisano
Pravkar je dvorjan napisal:

Ja, seveda jih ne vidiš, če so v civilnih vozilih.

 

Pelji se 180 km/h in več, se ti bodo že pokazali. 😃

 

Aha mogoče je to problem... hehe. Drugače pa je ravno to problem, če so ustanavljali Cobro 11 samo zaradi prehitrih voznikov je bila to največja napaka. Res redko vidim koga, da bi enormno norel.. jaz se vozim nekje do 140km/h pa se redko zgodi, da bi bil kdo hitrejši. Če pa že pa mogoče za 10 maks 20km/h več od mene. Časov, ko je kak padel mimo kot snet kladu skoraj ni več. :nevem:

33112_1.png

Napisano

Ja, se poznajo višje cene goriva. In imaš čisto prav, s 150-160 km/h si skoraj vedno najhitrejši na AC. Je pa zato bolj zanimivo, če greš v Nemčijo, kjer je na posameznih odsekih skrajno levi pas skoraj rezerviran za tiste, ki vozijo 190 km/h+, ozr. se z manjšo hitrostjo sploh ne gre vključevati nanj, saj stalno brzijo "ose".

Napisano
pred 36 minutami je Boss napisal:

 

Aha mogoče je to problem... hehe. Drugače pa je ravno to problem, če so ustanavljali Cobro 11 samo zaradi prehitrih voznikov je bila to največja napaka. Res redko vidim koga, da bi enormno norel.. jaz se vozim nekje do 140km/h pa se redko zgodi, da bi bil kdo hitrejši. Če pa že pa mogoče za 10 maks 20km/h več od mene. Časov, ko je kak padel mimo kot snet kladu skoraj ni več. :nevem:

Ne vem, če se vozimo po istih avtocestah. Ko ni gneče, si z 140/uro  prej kot ne med bolj počasnimi vozniki. 

No, med povprečnimi. Vsak golf in pasat, da ne omenjam Nemcev hoče mimo. In potem seveda nadaljujejo po prehitevalnem pasu do Ljubljane ali obratno od Ljubljane do Kopra. 

Pri nas bi obvezno rabili cestno policijo, kot jo imajo v Italiji. In tam so naredili red. Pri nas je pa čedalje večji texas po avtocestah. 

 

 

Napisano
pred 43 minutami je Alex napisal:

Ko ni gneče, si z 140/uro  prej kot ne med bolj počasnimi vozniki. 

Kdaj pa ni gneče?

 

Zjutraj pred 6h? Sredi noči?

 

Vse od odprave koronskega zaklepanja na občine imam občutek, da so na cesti vsi, pa še njihova žlahta, sosedje ... 😃

Napisano

Včeraj šel samo do Postojne pa ni bilo od Razdrtega do Postojne 100m placa na voznem pasu med vsemi tovornjaki 😕

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.