Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Jaz ne stekam te slo voznje:

Avtocesta vsi na levem pasu.

Prenavljajoca se obvoznica, kjer so prikljucki otezeni, pa vsi na desni strani in nobenmu ne pade na pamet da sprosti desni pas,da olajsajo unim vhod. Pol pa je sto metrska kolona za brezveze

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne stekam te slo voznje:

Avtocesta vsi na levem pasu.

Prenavljajoca se obvoznica, kjer so prikljucki otezeni, pa vsi na desni strani in nobenmu ne pade na pamet da sprosti desni pas,da olajsajo unim vhod. Pol pa je sto metrska kolona za brezveze

 

A ve?, da jaz sem se pa ravno ?udil kako se ve?ina, ?e ne celo vsi umikajo na levo kot se ?ika. Le kak?en tujec ne ve, ?e sploh lahko po levi in potem, ko pogrunta ga jezno pritisne... Samo ?akam, da bo koga oskubil po ogledalih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve?, da jaz sem se pa ravno ?udil kako se ve?ina, ?e ne celo vsi umikajo na levo kot se ?ika. Le kak?en tujec ne ve, ?e sploh lahko po levi in potem, ko pogrunta ga jezno pritisne... Samo ?akam, da bo koga oskubil po ogledalih.

Ne se sekirat, v praksi (sem dnevno vsaj 2x na tem odseku) je natan?no tako kot pravi? in dejansko ni kolon razen ob ?picah na dovozih, ko so bile tudi takrat, ko je bila obvoznica normalno prevozna,

 

Labi pa? samo mene drka in vedno i??e dlako v jajcu. Ni va?no, ?e nekdo uleti nekje iz delovi??a, kjer sploh ni predviden dostop na cesto, niti ni va?no, da potem ne potegne ampak se skoraj ustavi, niti ni va?no, da zasede ?e pol metra sosednjega pasu. Va?no je samo to, da nisem  predvidel, da lahko padalci padajo od vsepovsod na cesto in da ?e skoz nisem vozil po levem o?jem pasu. In mogo?e tudi ni va?no, da pa le nisem bil sam na obvoznici in da kljub vsemu veljajo pravila kot na vseh cestah izven naselja in da se umika? na levi pas le takrat, ko s tem nikogar ne ovira? in lahko to varno naredi?.

To niso posnetki za mojo dioptrijo...

je res, v ?ivo se je veliko bolje videlo....

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no je samo to, da nisem  predvidel, da lahko padalci padajo od vsepovsod na cesto

 

Razumljivo... Saj bom tudi sam za?el snemati ker je preve? zabavnih prigod. Npr oster odcep na ulico z glavne ceste, tako da je sama ulica skrita za zidom hi?e. 1cm manjkalo, da bi nagazil na tipa, ki je imel avto po ?rek ?ez obe strani ulice (pojma nimam zakaj) in buljil v zemljevid. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam tele posnete film?ke v tej temi in me ima, da bi tudi sam za?el snemat po cesti. Veliko sem na cesti in skoraj ne mine dan brez kak?ne cvetke...

 

Glede na to, da smo leta 2016, bi reku, da te kamere niso ve? pregre?no drage. :D

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam tele posnete film?ke v tej temi in me ima, da bi tudi sam za?el snemat po cesti. Veliko sem na cesti in skoraj ne mine dan brez kak?ne cvetke...

Glede na to, da smo leta 2016, bi reku, da te kamere niso ve? pregre?no drage. :D

Sent from my D5803 using Tapatalk

Tukaj je dokaj obsezna tema o teh kamericah >> http://www.mazda-si.net/topic/13685-avto-kamera-dashcam-blackbox/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kreteni... ?al nimam drugih besed za take, ki jih boli k...c za vse okoli sebe, samo da bi za??itili svoj pleh  :vskalo:  :ph34r: in se ustavljajo sredi avtoceste pod podvozi ...
 
http://www.24ur.com/novice/slovenija/video-poglejte-kaj-pocnejo-vozniki-na-cestah-ko-pada-toca.html

 

 

https://www.facebook.com/24urcom/videos/10154380448794144/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motor je porinilo skozi cel avto ... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=b5ObsBPUD20

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pustmo vzrok - ampak, da te po?koduje ali ubije ograja je pa nesprejemljivo

 

So pa imeli v ZDA ?e tak primer, kjer je sla po profitu premagala varnost in naredila ?rtve in pohabljene.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa je tuki problem tocno?

sej ni crasha :)

 

ni crasha samo zato, ker sem bil pazljiv, pa sem jo (?ensko za volanom) opazil ?e prej, in sem predvideval, da ne zna, kaj pomeni utripajo?a rumena lu?... zaviral sem na polno, po kameri se to sicer ne vidi, je bilo pa blizu.. :)

 

potem pa mi je gospa ?e mahala iz svojega vozila, ?e?, kaj si mislim... ampak... je bil verjetno vpliv polne lune :P

 

malo ljudi ve, kako se voziti, ko semafori ne delajo... pa da so v kri?i??u za take primere tudi prometni znaki... 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj ?alostno pa je da eni ne vedo da ima semafor prednost pred znaki na njem, ki so tam zgolj v primeru, ko semaforji ne delujejo. Sem recimo v Litiji ?e do?ivel, da grem na ravnost pri zeleni, model pa lepo zavije levo pred mane, da komaj oba ustaviva. Bumbar se pa nato za?ne pizdit in mi ka?e na znak, ki ka?e potek prednostne ceste. Najhuj? pri vsem temu je, da je bil prepri?an, da ima prav dokler ne bo prvi? po?ilo in to se bo ziher zgodilo.

 

njegov pogled na kri?i??e

https://www.google.si/maps/@46.0580347,14.8279655,3a,75y,335.94h,76.65t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMwifNCQsLNvQJiO_gfXhqg!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

moj pogled na kri?i??e

https://www.google.si/maps/@46.0583653,14.8276141,3a,75y,145.16h,73.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1svRvF8xXfvostpvm9UV2eFA!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polcaj, semafor, prometni znaki, talne, desno/pravilo srecanja in kar je se najvaznejse BONTON

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.