Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Uff kaj sem spro?il... Jasno je, da tale tip verjetno ni imel medical emergency. Tudi no?em nobenmu solit pameti glede prve pomo?i in nevem ?esa.

 

Saj so potem nekateri kar zadeli point. 100% ne more? vedet za kaj gre. Tudi nima smisla agrevirat tacga idiota na cesti ker bo naredu al teb al pa komu drugmu ?e kej bolj blesavega. Pa vsaj zase vem, da ?e bom enkrat za?el s podjebavanjem tr?enih sovoznikov, bom hitro postal eden od njih. Brezveze...

 

 

 

?e je bil kreten do takrat, bo ob tak?nem dejanju ?erifa njegov kretenizem kve?jemu dobil krila. Posledica? Namesto, da ima? na cesti kretena ranga 9/10, ima? naenkrat superkretena ranga 12/10. Na koncu te bo itak prehitel, le da se bo od takrat naprej obna?al ?e huj?e...

 

Za v podpis hahah... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam vseeno je meni ?udno nekaj in sicer kolk je enih problemov na AC z raznimi blenda?i. Meni se to ne dogaja pa sem skos na AC. ?e je prosto vozim 140km/h po ?tevcu, kar je realno kak?en km/h ali dva nad omejitvijo 130km/h. Obvezno pa se umikam na vozni pas tudi, ?e za mano ni nikogar in uporabljam prehitevalni pas zgolj in samo za prehitevanje. Se pravi nobenih tupoglavosti tipa ja sej vozim 130km/h kot je omejitev in itak ne sme nih?e hitreje torej posledi?no lahko vozim samo po prehitevalnem.

 

 

Nejc1986, ?e vozi? 125km/h po ?tevcu je to realno nekje okoli 117km/h in ?e je cesta prosta verjamem, da se ti nekdo priprlje zadaj. ?e pa? v takem tempu vstraja? in se ne umakne? tudi tam, kjer se lahko (pa ?eprav samo za 100-200m - dovolj, da nekdo gre mimo) potem lahko "upravi?eno" pri?akuje? tudi kak?en lightshow za sabo. Sicer to ni po bontonu ampak je za razumet, ker en "me?ka?" ne dvigne pokrova ampak, ?e se taki pojavljajo konstantno pa verjamem, da nekdo na koncu popizdi in fa?e blendanje tisti, ki je mogo?e v tej zgodbi ?e najmanj kriv.

 

?e enkrat vsaka posledica ima svoj vzrok in ?e bi vsak voznik ravnal v prometu tako kot ?eli, da ravnajo drugi do njega bi bila vo?nja mnogo manj stresna in "road rage" bi bila besedna zveza brez pomena.

Se strinjam. Nisem mislil ko je 100m-200m placa za odmaknit se,ampak dejansko obstajajo majstri ki pridejo z 150 in vec kmh in blendajo ze,ne pretiravam,ko je tako dalec da niti ne razlocis za kateri avto gre. In on niti ne vidi kako hitro se peljem (vidi samo da sem pocasnejsi od njega),niti koliko je razmak med vozili na d. pasu (vidi samo da jaz nisem tm). In pac pricakuje,da se v istem momentu prezarcim nekam drugam...

 

Ampak cist tko... vsaka situacija je svojevrstna in b.v.zdj tle prek foruma odkrivamo toplo vodo. Vsi vemo kaj je prav , verjamem da tud vsi isto ali pa vsaj zelo podobno zagovarjamo in delamo.pac nekateri vozniki majo ogromen ego,nekateri spijo za volanom,nekatri so zivcni,nekatere boli falus... tko kot smo si v zivljenju nasplosno razlicni,smo si za volanom se bolj,oz.to bolj bode v o?i...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, jaz ne ciljam konkretno na tebe, ne me narobe razumet. Ja, mogo?e je tvoja izra?ena privo??ljivost bila malce pretirana, ampak te ?e ne uvr??am med ?erife. Me je pa zmotila izjava Nejca, ki je mnenja, da nekatere pa je potrebno drkat, ker si drugega ne zaslu?ijo...

Tocno,jst sm prvi uporabu izraz dr.at... ja,lahko bi uporabo kaksn drug izraz,jures je post ali dva visje lepo napisal... verjamem da neumikanje pred debilom ni zajebavanje ampak v oceh debila,pa zna tko izpast. Sam to sem hotel povedat. Da ni ok,da se "pustimo"vsakemu majmunu,ki ima 5sek casa,da terorizira vse okoli sebe. Vidim, izraz" privoscljivost "je mnogo bolj na mestu

 

In ne , nisem eden izmed tistih,ki stopi namenoma po bremzi,kaze fakica ipd... ker se mi ne da,ker mi je skoda riskirat da pride totalno po neumnosti do nesrece,mi je skoda zivcev in ker ne vem kaj ma majstr v prljazniku,za razliko od mene,ki nimam nic... hotel sem pa povedati,da naj bo vesel da ni naletel na sebi enakega;nekoga tretjega xy, namesto na osebo ki je normalno odreagiralA.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Vsak komentar je ?isto odve? :blink:

 

 

 

Ufff... in kako je ta potem to izpeljal?  :ne vem:  :vskalo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce prav vidim ni dal zmigavca?

 

To je pomoje se najmanjsi problem... Med drugim je tudi skoraj "izsilil" Boss-a   :jezicek:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff... in kako je ta potem to izpeljal?  :ne vem:  :vskalo:

Kot sem lahko opazoval v ?peglu je bilo ogromno blendanja - model je pa kr rinil naprej.

To je pomoje se najmanjsi problem... Med drugim je tudi skoraj "izsilil" Boss-a   :jezicek:  :ph34r:

Ah ne Boss je kriv, ker mu ni dal prednosti saj je prihajal iz moje desne :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda, da je hotu testirat, ce so volvoti res varni kakor pravijo

Ukradel z jezika. Pomoje mu ni bilo jasno kaj so zoprni, saj je imel vse pod kontrolo, pa tudi varen avto, v primeru, da se kak bedak na cesti zaleti vanj. Mogo?e, ?e bi tale voznik imel Citroena AX, bi bil manj pogumen in bolj pazil na to kaj dela v prometu?  :ne vem: Tkole, dostikrat dobim ob?utek, da imajo nekateri vozniki takih avtov ob?utek, da lahko delajo neumnosti, saj imajo "2 toni te?k tank". 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prisel do dvopasovne ceste: check

Zavil na levo in se takoj postavil na desni pas: check

 

Res ne vem kaj tu vsi komplicirate. :P

 

 

Zanimivo da ima (slabo se vidim ampak mislim da) LJ tablico.

 

Mimogrede, 1. november se bliza. Tradicionalno dan, ko se vsi ki vozijo 1x na leto spravijo na cesto. Vkljucno z ljudmi ki so delali izpite ko v Slo ni bilo niti enega rondoja in so semaforji bili redkejsi od avtov ki so lahko sli cez 100 km/h. Me zanima kaksne prigode boste imeli cez par dni. :D

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj bi ta pacient naredu, ?e bi mu nekdo "blokiral" pot? A bi tist, ki se je pravilno pripeljal in se mu ne umakne, izpadu cestni ?erif? :D

 

Just sayin...

Jaz bi mu jo (?e bi se to seveda dalo ne da se zabijeva) zato, da ga ustavim in prepre?im kaj huj?ega. Ampak tale se ni zmotil.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOSS

 

Seveda, ?e bi se zgodila nesre?a, bi bil ti kriv, ker si videl napaka in je nisi niti poskusil prepre?iti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOSS

 

Seveda, ?e bi se zgodila nesre?a, bi bil ti kriv, ker si videl napaka in je nisi niti poskusil prepre?iti.

ah no lepo te prosim - sej ne govorimo o tem. Ja valda se ne gre? zanala?? zaletavat pa ?etudi nekdo dela debilizme po cesti. Ampak, da bi pa namensko vanjga skakal in ga zapiral ali blokiral bi izzival ravno to - nesre?o. Poglej ?e enkrat video, ?e bi bil ravno v postopku menjave pasu bi po?ilo, ker bi te?ko oba zavrla ovolj hitro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Takole so menda onesposobili radar v Medvodah ... :) ... 

 

15039507_1819408924963680_23585518367274

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.