Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Jebemti upokojence brez reflexov za volanom.

 

Grem pe? ?ez zebro v BTC-ju. Se ustavim pred pri?etkom zebre. Z leve mi ustavi neka Toyota... Stopim kak?en meter naprej in opazujem promet iz desne (sem ?e prej videl da od dale? po?asi prihaja prastar focus)... Taisti focus je zdaj nekje 15m stran in se pelje Max 25kmh...

 

I??em o?esni kontakt; ga ne najdem. Upokojenec. Se ustavim na sredini pasu (torej na ?etrtini cesti??a), upokojenec ne vidi...

 

Na1x Me zagleda (nekje 5m stran) in izbulji o?i kot najbolj ogabna krasta?a...

 

In na polno po bremzi... Prastare gume+moker gladek asfalt...

 

Se je odsankal mimo mene...

 

Mu s polno mo?jo uzgem po ?ipi v stilu " glej malo"...

 

Tipu vmes crkne avto...

 

Se odsanka 15m naprej... ?ez 15sekund spet v?ge avto in mu crkne pri speljevanju...

 

Kak?ni idioti vozijo med nami..

 

?e nebi gledal tako kot sem, bi Me gladko spravil v bolnico....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti upokojence brez reflexov za volanom.

 

Grem pe? ?ez zebro v BTC-ju. Se ustavim pred pri?etkom zebre. Z leve mi ustavi neka Toyota... Stopim kak?en meter naprej in opazujem promet iz desne (sem ?e prej videl da od dale? po?asi prihaja prastar focus)... Taisti focus je zdaj nekje 15m stran in se pelje Max 25kmh...

 

I??em o?esni kontakt; ga ne najdem. Upokojenec. Se ustavim na sredini pasu (torej na ?etrtini cesti??a), upokojenec ne vidi...

 

Na1x Me zagleda (nekje 5m stran) in izbulji o?i kot najbolj ogabna krasta?a...

 

In na polno po bremzi... Prastare gume+moker gladek asfalt...

 

Se je odsankal mimo mene...

 

Mu s polno mo?jo uzgem po ?ipi v stilu " glej malo"...

 

Tipu vmes crkne avto...

 

Se odsanka 15m naprej... ?ez 15sekund spet v?ge avto in mu crkne pri speljevanju...

 

Kak?ni idioti vozijo med nami..

 

?e nebi gledal tako kot sem, bi Me gladko spravil v bolnico....

hmmmm nazadnje ko je nekdo tebi po avtu butal si ga z poper sprejem.....a ti pa to lahko po?ne?????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmm nazadnje ko je nekdo tebi po avtu butal si ga z poper sprejem.....a ti pa to lahko po?ne?????

Ko bo Nejc neko? tako star in brez refleksov za volanom z o?mi kot ogabna krasta?a, v avtu s seboj ne bo vozil sprej s solzilcem, ker z njim nebi ve? zadel tar?e. Bo imel raje kar kak?no kilsko bombo solzilca. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmm nazadnje ko je nekdo tebi po avtu butal si ga z poper sprejem.....a ti pa to lahko po?ne?????

V celotnem dogodku te zmoti ta del... ok...

 

Verjetno bi ga moral pobozno pozdraviti in vprasati, ce mu smem ocistiti avto. Oziroma ne, jaz sem kriv, ker sem zopet ?el v potencialno konfliktno situacijo in mer rinem v tezave; kaj za vraga sem moral iti tam cez, ce pa sem videl, da so avtomobili tam...

Ko bo Nejc neko? tako star in brez refleksov za volanom z o?mi kot ogabna krasta?a, v avtu s seboj ne bo vozil sprej s solzilcem, ker z njim nebi ve? zadel tar?e. Bo imel raje kar kak?no kilsko bombo solzilca.

 

Mogoce res. Ampak tudi, ko bo Nejc tako star, mu nqjbrz ta starost in z njo povezan upad kognitivnih sposobnosti, ne bo dajala pravice neposredno ogrozati pesca na prehodu za pesce...

 

Haters gonna hate, jp...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V celotnem dogodku te zmoti ta del... ok...

 

Verjetno bi ga moral pobozno pozdraviti in vprasati, ce mu smem ocistiti avto. Oziroma ne, jaz sem kriv, ker sem zopet ?el v potencialno konfliktno situacijo in mer rinem v tezave; kaj za vraga sem moral iti tam cez, ce pa sem videl, da so avtomobili tam...

 

Mogoce res. Ampak tudi, ko bo Nejc tako star, mu nqjbrz ta starost in z njo povezan upad kognitivnih sposobnosti, ne bo dajala pravice neposredno ogrozati pesca na prehodu za pesce...

 

Haters gonna hate, jp...

Ne zmotlo me je tudi to...

 

Ravnokar me skoraj zbila bela mazda3 na lpg pumpi na Verov?kovi.

 

?e je kdo od tu; hvala , da je vsaj on gledal na cesto, ?e sem ?e jaz ves zaspan in zatopljen v pogovor s starej?im gospodom stopil naravnost predenj...

 

Mea culpa, mea culpa?.

 

?e bi recimo voznik te mazde bil tako netoleranten in konflikten kot ti bi kratko malo ustavil , te nasprejal z solzilcem in te zraven ?e fajn nalomil......to je namre? to kako ti reagira?.

Najprej si imel problem kot voznik avta, potem kot kolesar ( tu si imel sre?o da voznik za katerim si se zagnal ni ustavil in te nalomil ) in zdaj ?e kot pe?ec no in zdaj se vpra?aj s kom je kaj narobe ali so vsi ostali bedaki ali pa samo ?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zmotlo me je tudi to...

 

Ravnokar me skoraj zbila bela mazda3 na lpg pumpi na Verov?kovi.

 

?e je kdo od tu; hvala , da je vsaj on gledal na cesto, ?e sem ?e jaz ves zaspan in zatopljen v pogovor s starej?im gospodom stopil naravnost predenj...

 

Mea culpa, mea culpa?.

 

?e bi recimo voznik te mazde bil tako netoleranten in konflikten kot ti bi kratko malo ustavil , te nasprejal z solzilcem in te zraven ?e fajn nalomil......to je namre? to kako ti reagira?.

Najprej si imel problem kot voznik avta, potem kot kolesar ( tu si imel sre?o da voznik za katerim si se zagnal ni ustavil in te nalomil ) in zdaj ?e kot pe?ec no in zdaj se vpra?aj s kom je kaj narobe ali so vsi ostali bedaki ali pa samo ?.

Nekaj je biti bedak , nekaj pa je biti ?lovek in narediti ?love?ko napako za katero se potem OPRAVICIS (kot sem se jaz na pumpi) , ne pa da ignoriras in se obna?as kot da ni bilo ni? (kot v?eraj voznik Forda). O kretenu (ne morem druga?e napisati) ki je namenoma stiskal naju s kolegom na bankino , pa nebi ve? ker je ?koda besed.

In ?alostno da misli? da nasprejam in nalomim ?loveka,ki Me izsili.

 

Definitivno se pa bom branil,ko nekdo ?eli vstopiti v moj avto na silo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O kretenu (ne morem druga?e napisati) ki je namenoma stiskal naju s kolegom na bankino , pa nebi ve? ker je ?koda besed.

 

 

saj ?e bi ta (kreten) bil taka oseba kot ti bi ustavil in ti jih lepo nalo?il , kar se ti bo slej ali prej zgodilo, od kje pa ti pravica da ti tol?e? po tujih avtih ?e bo? svojega ali vstop v svojega branil???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O kretenu (ne morem druga?e napisati) ki je namenoma stiskal naju s kolegom na bankino , pa nebi ve? ker je ?koda besed.

 

 

saj ?e bi ta (kreten) bil taka oseba kot ti bi ustavil in ti jih lepo nalo?il , kar se ti bo slej ali prej zgodilo, od kje pa ti pravica da ti tol?e? po tujih avtih ?e bo? svojega ali vstop v svojega branil???

Res se mi ne da prerekati... A sem ?elel vstopiti v tuj avto? Ne.

 

Sem naredil vse , da nekdo ni vstopil v moj avto? Da. In ?e bi isto naredil.

 

Sem bil pripravljen vpra?ati voznika kaj mu ni bilo jasno , ko je namenoma rinil s ceste mene in kolega? Odgovor je isti kot na prej?nje vpra?anje.

 

Sem se opravi?il tipu, na pumpi? Da. In vedno se.

 

Sem popizdil ko Me je tip skoraj zbil na zebri? Da. Res je , ni bilo lepo od mene, ampak da je to glavni problem v taki situaciji,je pa ?e manj ok.

 

Nisem tu zato,da se komu prikupim, niso to zmenkarije. Dogodek (tako kot vse prej?nje in nadaljnje)sem opisal predvsem z namenom , da se vidi in opozori na to,kaksni vozniki so med nami in da je (v tem konkretnem primeru ) se pa? dobro videlo,kako je potrebno 3x pogledati okoli sebe . Tudi na zebri.

 

Verjetno se strinjas,da je neka nadaljnja diskusija sila nepotrebna , ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem popizdil ko Me je tip skoraj zbil na zebri? Da. Res je , ni bilo lepo od mene, ampak da je to glavni problem v taki situaciji,je pa ?e manj ok.

 

Ne to ni glavni problem glavni problem je da si tolkel po avtu in se s tem ?e potem pohvalil, tvoj citat

 

Mu s polno mo?jo uzgem po ?ipi v stilu " glej malo"...


Kak?ni idioti vozijo med nami.

 

Glede na to da si  tud ti stopil pred avto ker si bil zaspan in zatopljen v pogovor , a si zato ti tudi idiot???

 

Druga?e pa vidim da na vsak na?in opravi?uje? svoj prav...kot vedno v vsaki debati

 

konec diskusije ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je meni enkrat en kolesar boksnil spegel po njegovi krivdi sem za njim vozu cca. Kilometer in dobesedno pred policijo sva se skoraj stepla, ker mu nisem dovolu da gre cez zebro s kolesom jst sem pa bil z avtom, sem mu obljubil da ga bom povozu tudi ce gre cez zebro pa ceprav sva pred policiji. Tako da malo merkaj. Ocitno nisi se naletel na tapravga.. Ali pa si glihkar v temi razkurnik :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem popizdil ko Me je tip skoraj zbil na zebri? Da. Res je , ni bilo lepo od mene, ampak da je to glavni problem v taki situaciji,je pa ?e manj ok.

 

Ne to ni glavni problem glavni problem je da si tolkel po avtu in se s tem ?e potem pohvalil, tvoj citat

 

Mu s polno mo?jo uzgem po ?ipi v stilu " glej malo"...

 

 

Kak?ni idioti vozijo med nami.

 

Glede na to da si tud ti stopil pred avto ker si bil zaspan in zatopljen v pogovor , a si zato ti tudi idiot???

 

Druga?e pa vidim da na vsak na?in opravi?uje? svoj prav...kot vedno v vsaki debati

 

konec diskusije ne?

Saj ve? , da se bom branil,zatorej;

 

Ne , to da sem v raztresenosti stopil pred avto in priznal krivdo ,me ne naredi idiota. Ne mene, ne nikogar drugega.

 

?e 1x; vsi naredimo napake. Jaz,ti, vsi...

 

Ampak malokdo jo prizna. Tako da tisto,da opravi?ujem vsa svoja dejanja NI RES. Ko kaj zajebem, se opravi?im. Ne glede na to, a me "o?kodovanec" nadere ali ne. Torej, ce bi npr.voznik bele Mazde znorel, bi se mu kljub temu opravi?il .

 

Ker sem ?e zmeraj jaz kriv. Ok?

 

Pa? ne prebavljam,da nekdo nekaj zajebe in ME S TEM NEPOSREDNO SPRAVI V NEVARNOST in se potem dela kot da ni? ni bilo. Daj imej jajca in samokriti?nost pa dvigni roko in reci "oprosti". A je to tako te?ko?

 

?e ima? avto , mora? pri?akovati , da bo? slej ko prej nekaj zasral in je nekako meni pri?akovano,da bo? to krivdo priznal, torej je fajn ?e v ?tartu imeti v mislih to, da bo? kdaj pa kdaj rekel "oprosti".

 

Ne pa se delati neumnega in voziti naprej kot da ni bilo ni? (ali pa ?e huje, krivdo valiti na drugega. Saj to je povsod v ?ivljenju tako, ne samo v prometu.

 

Lepo se je nau?iti pomesti pred lastnim pragom. Te?ko,ampak lepo.

 

In na splo?no; ?e je nekdo fer do mene, sem jaz fer do njega. ?e Me pusti na miru, ga pustim na miru.

 

Ko mi nekdo naredi uslugo... Mu jo vsaj posku?am vrniti dvojno. In sem mu hvale?en in ne pozabim...

 

Ampak ne me jebat v glavo,ne Me imeti za norca, ne imej mojih uslug in dobre volje za samoumevno in predvsem; ne diraj mi meni ljubih ljudi in stvari...

 

Res; narediva si uslugo in glede na to, da nima noben od naju ni? od tega pogovora , preprosto zakljiciva to debato. Jaz ne bom spremenil tvojega mi?ljenja,ti ne mojega, niti to ni najin namen in to je to. Jaz sem bil zraven ( ti pa ne) in jaz vem kako sem in zakaj sem tako odreagiral.

 

?e pa sem te Kakorkoli o?kodoval in / ali prizadel pa Povej,pa se ti opravicim.

Ko je meni enkrat en kolesar boksnil spegel po njegovi krivdi sem za njim vozu cca. Kilometer in dobesedno pred policijo sva se skoraj stepla, ker mu nisem dovolu da gre cez zebro s kolesom jst sem pa bil z avtom, sem mu obljubil da ga bom povozu tudi ce gre cez zebro pa ceprav sva pred policiji. Tako da malo merkaj. Ocitno nisi se naletel na tapravga.. Ali pa si glihkar v temi razkurnik :)

Torej je namenoma boksnil nekdo, ki je hkrati kr?il CPP? To je budalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Umirite ?ivce,zavedati se morate da je danes zunaj generacija ki jim je bilo vse postlano in nimajo nikakr?ne morale do drugih in ne pri?akujte da se vam bo kdo opravi?il od teh,?e mu pa poka?e? zvit prst pa vas bo to?il! Lahko da se bo na?el kdo tu notri,ampak mi je zelo ?al,tako to danes je. Jaz pa ?e vedno po starem,odgovorno,pazljivo,?e pa vseeno gre kaj narobe se pa opravi?im samo da ni komu kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Umirite ?ivce,zavedati se morate da je danes zunaj generacija ki jim je bilo vse postlano in nimajo nikakr?ne morale do drugih in ne pri?akujte da se vam bo kdo opravi?il od teh,?e mu pa poka?e? zvit prst pa vas bo to?il! Lahko da se bo na?el kdo tu notri,ampak mi je zelo ?al,tako to danes je. Jaz pa ?e vedno po starem,odgovorno,pazljivo,?e pa vseeno gre kaj narobe se pa opravi?im samo da ni komu kaj.

Ja, ubistvu 100% res...

 

Mah... kaj ?mo... vsi si tekom zivljenja naberemo nekaj masla na glavi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bom vedno iskal napake pri drugih ?e ena moja. Sicer nastala kot posledica nerazumskega ravnanja dolo?enih cestnih izvajalcev, ki so morali ravno v najve?ji jutranji konici razkopavati cesto namesto, da bi po?akali ?e tiste pol ure in se izognili gne?i. O gospodih komunalcih pa raje sploh ne bi, ker vsako sredo oni to?no sredi jutranje konice okoli 7:45 obvezno blokirajo glavno prometno ?ilo iz ro?ne doline do obvoznice. Zaradi nasprotnega prometa prakti?no ne pride? skozi in ?e jih "pravilno" ujaga? ti taka pot do obvoznice lahko traja od 10-15 minut za ta kilometer vo?nje. A res ne bi takrat mogo?e pobirali smeti po stranskih cestah in na glavni po jutranji konici. No in ko na cca 500m naleti? na 2x oviralce prometa se ti to zgodi, kar se je meni, da se je pove?ala nervoznost in posledi?no je pozornost rahlo padla ter v ?elji, da bi ?imprej izkoristil prilo?nost zase in za druge nesre?nike, ki so ?akali za mano, sem nekako zanemaril mo?nost pre?kanja prehoda izza ovire. Moja napaka, ki se sicer ni kon?ala tragi?no, ampak vseeno kako malo je treba pa je neumnost tu.

 

 

Za zaklju?ek pa ?e en ?rni premijec, ki mi je skoraj odnesel sprednji del v svoji egoisti?ni maniri "ko je on na cesti smo mu vsi ostali pa? zgolj in samo v napoto"

 

 

 

p.s. ?e bo kdo gledal uro na kameri je ?al ?e vedno nastavljena na poletni ?as. Vedno se spomnim, da je narobe, ko se lotim editiranja videa - pol pa pozabim, da jo moram popravit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bom vedno iskal napake pri drugih ?e ena moja. Sicer nastala kot posledica nerazumskega ravnanja dolo?enih cestnih izvajalcev, ki so morali ravno v najve?ji jutranji konici razkopavati cesto namesto, da bi po?akali ?e tiste pol ure in se izognili gne?i. O gospodih komunalcih pa raje sploh ne bi, ker vsako sredo oni to?no sredi jutranje konice okoli 7:45 obvezno blokirajo glavno prometno ?ilo iz ro?ne doline do obvoznice. Zaradi nasprotnega prometa prakti?no ne pride? skozi in ?e jih "pravilno" ujaga? ti taka pot do obvoznice lahko traja od 10-15 minut za ta kilometer vo?nje. A res ne bi takrat mogo?e pobirali smeti po stranskih cestah in na glavni po jutranji konici. No in ko na cca 500m naleti? na 2x oviralce prometa se ti to zgodi, kar se je meni, da se je pove?ala nervoznost in posledi?no je pozornost rahlo padla ter v ?elji, da bi ?imprej izkoristil prilo?nost zase in za druge nesre?nike, ki so ?akali za mano, sem nekako zanemaril mo?nost pre?kanja prehoda izza ovire. Moja napaka, ki se sicer ni kon?ala tragi?no, ampak vseeno kako malo je treba pa je neumnost tu.

 

 

Za zaklju?ek pa ?e en ?rni premijec, ki mi je skoraj odnesel sprednji del v svoji egoisti?ni maniri "ko je on na cesti smo mu vsi ostali pa? zgolj in samo v napoto"

 

 

 

p.s. ?e bo kdo gledal uro na kameri je ?al ?e vedno nastavljena na poletni ?as. Vedno se spomnim, da je narobe, ko se lotim editiranja videa - pol pa pozabim, da jo moram popravit.

No,ampak saj tako hudo pa tudi ni bilo to s teka?ico. Saj si se ustavil; ubistvu ni ona re?ila potencialnega trka. Drugo je da bi se ona ustavila , ti bi pa mimo nje zapeljal ali pa se ustavil sredi zebre...

 

?e pogledam iz druge strani; kar nekaj prete?em,ampak nikoli ?ez zebro. Tam vedno hodim, ravno zato , da sem bolj predvidljiv in da me avtomobilisti la?je opazijo. Sploh pa ko hodim za kamionom; takrat prav pokukam izza njega preden stopim naprej.

 

Za cayenna pa itak ?koda besed. Saj je po trobljenju nadaljeval svojo pot na isti na?in...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mudilo se mu je na servis, glede na to da ima renolda ne sme zmaudit, ker je gneca in ne pride nikoli na vrsto :)

 

Sicer pa al je bil koma al retardiran al oboje, ce je mislil da se mu bo izslo

(pa se pred policijsko postajo)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.