Jump to content
Jest

Prigode v prometu

Recommended Posts

A se ?e komu zdi ,da je folk ?e4x bolj divji / razpu??en za volanom te dni , ko je zaukazana karantena?

Jaz imam ravno nasprotne izkusnje... da folk vozi bolj umirjeno... se pa prej opazi kaksnega potentneza... vecinokrat z avtom, ki ne uporablja zmigavcev (saj ni treba posebej omenjat, katere znamke so to ane ;) )... 

• Like 2

Res je tudi pri nas se vse odvija hitreje, ne ravno nevarno ampak tu in tam dobi? kakega ki malo preceni hitrost in situacijo pati prileti po moji strani ?ez ovinek. Mi je pa ta trenutni promet precej bolj v?e? kot prej!

• Like 3

Tudi meni je trenutni promet bolj v?e? kot prej?nji.

?eprav je v?asih prav grozljivo. Na primer danes, ko sem ?el v slu?bo (vo?nja med 5:30 in 6:10). Nikjer nikogar. Da sem se ?e vpra?al, ?e ni virus ?e vse pomoril in sem poslednji, ki se ?e vozi po Gori?kem...

In ob?utek imam, da se malo pozna tudi na porabi. ?e tako je nafta cenej?a, pa zdi se mi, da jo za odtenek (kak?en deci na sto kilometrov) manj pokurim...

Tudi meni je trenutni promet bolj v?e? kot prej?nji.

?eprav je v?asih prav grozljivo. Na primer danes, ko sem ?el v slu?bo (vo?nja med 5:30 in 6:10). Nikjer nikogar. Da sem se ?e vpra?al, ?e ni virus ?e vse pomoril in sem poslednji, ki se ?e vozi po Gori?kem...

In ob?utek imam, da se malo pozna tudi na porabi. ?e tako je nafta cenej?a, pa zdi se mi, da jo za odtenek (kak?en deci na sto kilometrov) manj pokurim...

Meni se tudi zdi, da od kar je cenej?a nafta,mi pije manj.
  • Like 2