Skoči na vsebino

Računalništvo


curko

Priporočeno sporočilo

radar detektor

A pozna?? Ker je bilo najdeno v vlomljenem avtu so o?itno pozabili.

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj smeha... sem "poja?al" internet na 500/100.Kako lepo... ampak...Je optika, ni problema.Mi sprostijo ta internet. Probam, ?e vedno isto kot prej, uploaud-skoraj ni???Wtf? Aha, pogledam router in ugotovim, da "spu??a" skozi samo 100/10.Ok...kupim novega, 5 ghz, 1250 prenosa. Zdaj pa bo... in ni?. ?e vedno isto. Kaj sedaj. Pokli?em na t2 in mojster mi re?e, da bo potrebno zamenjati njihov opti?ni modul.Ok. Pride mojster, ga zamenja in takoj, ko spustim skozi speed-check wifi se mu skoraj sfuzla, ga zabije

do konca. Nato preverim na prenosniku, valjda ne podpira 5 ghz prenosa. Nabavim usb wi fi adapter z prenosom do 750 in sedaj dela tudi to. Tega ti ne povedo, ko ti ponudijo hitrej?i internet in mo?nej?i paket.

:)Ima? pa kar nekaj stro?kov ?e poleg vsega. No, va?no, da se sedaj "pregrevajo" kabli(od wifi) od hitrosti. Samo pomislim, kaj bi kliknil in ?e se pojavi nova stran... :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si sposodim to temo: kateri cloud priporo?ate, ki ima android app, ki omogo?e camera upload? Pogoj je seveda, da je free, pa ?imve?ji storage :)

Google Foto Oz Google one

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Google Foto stisne slike pri uploadu in tako niso ve? original oz. izgubijo kvaliteto.

Poglej v settings......original ali pa compressed

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Google Foto stisne slike pri uploadu in tako niso ve? original oz. izgubijo kvaliteto.

?e ?eli? imeti neomejeno slik, potem jih mora? shranjevati compresed, ?e ne pa lahko izbere? kot pravi jure Original in pa? polni? dokler ni polno.

 

Jaz sem sedaj moral prvi? pla?ati in kupiti prostor 100 GB.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?eli? imeti neomejeno slik, potem jih mora? shranjevati compresed, ?e ne pa lahko izbere? kot pravi jure Original in pa? polni? dokler ni polno.

 

Jaz sem sedaj moral prvi? pla?ati in kupiti prostor 100 GB.

Sicer za nekoga ki 99% ?asov gleda slike na telefonu je compressed ve? kot ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

A kdo pozna online store software-deals.si?

Kolk je to kj zanesljiv?

Sicer te strani ne poznam, vem pa, da obstajajo tak?ne tuje strani, kjer lahko ceneje nabavi? originalne licence.

Vendar bodi pozoren, tu se prodajajo retail licence, kar pomeni, da je ?tevilo aktivacij omejeno na 5. Kolikor sem sli?al, bi naj na teh straneh ponujali ?e uporabljene licence.

Verjetno enkratna aktivacija deluje ok, vpra?anje pa je kako je s tem po kak?nem formatu ki?te ali pa po zamenjavi diska recimo...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer te strani ne poznam, vem pa, da obstajajo tak?ne tuje strani, kjer lahko ceneje nabavi? originalne licence.

Vendar bodi pozoren, tu se prodajajo retail licence, kar pomeni, da je ?tevilo aktivacij omejeno na 5. Kolikor sem sli?al, bi naj na teh straneh ponujali ?e uporabljene licence.

Verjetno enkratna aktivacija deluje ok, vpra?anje pa je kako je s tem po kak?nem formatu ki?te ali pa po zamenjavi diska recimo...

Sem jim kar direkt na chat pisov, prodajajo "rabljene" licence, tako da no-go, plus to, da niti v slovenscini ne odgovorijo. Se ne mislim zajebavat z neko ponucano licenco, ki jo kdo ve kolikokrat prodajo, si bom rajs tastare licence pobrav iz tastarga racunalnika, pa bo, manj zezanja ce kaj ne stima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

eno vpra?anje na daljavo

Prenosni ra?unalnik z win 10 se na morju pove?e na wi-fi a pi?e povezava z internetom ni vzpostavljena. Na telefonu Android je enako povezano z isti wi-fi ter povezava deluje.

 

kadar se je doma zadeva zgodila, sem ra?unalnik povezal z LAN kablom na ruter ali modem direktno in ?ez ?as je stvar delovala. ?al tega sedaj tu ne morem storiti.

 

A je kak?na re?itev za to?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Poglej da nimas staticnega IP (daj na automatic)

Skoraj sigurno je to ce vezes pc direktno na ruter

 

2. Da nimas proxy server (manj verjetno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj pobrisati povezavo iz znanih omrezji v Windowsih... pa se se enkrat povezi... Kaksen je ta WiFi, kamor se prikljucujes? Mobilna dostopna tocka, hotelski WiFi,...?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko, da ima router od gazdarce omejeno stevilo povezav oz. DHCP lease time predolg in si jih predolgo zapomni... Probaj zgoraj omenjeno... ali pa prosi gazdarco, ce lahko resetira router... tudi to vcasih pomaga ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala bom preveril, ?al na daljavo.

 

Kaj si mislil z proxy server?

V explorerju pod settings je proxy. Poglej ce ni vpisan.

V glavnem imas IP problem preveri automatic settings in kar je jest dodal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sedaj sta otroka klicala, da je za?elo samo od sebe delati je pa bilo potrebno pa? par ur po?akati.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ra?unalniku pa skoraj ni? ne igrata iger, za to imata Xbox in telefone.  

Ra?unalnik je za Youtube

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.