Skoči na vsebino

Mojster Pelko odgovarja in svetuje


Priporočeno sporočilo

Panda zakaj jih pa mors obnovit ? a ti segreva feltno?

Obnovit bi dal, ?e se da ?e ne bo potrebno nove razlog pa je ob zategovanju ro?ne ob?asno leva stran kot da ne popusti do konca in ob res po?asni vo?ni 15km/h pa navzdol se sli?i piskanje kot da jo rahlo blokira.

Sedaj pa komplet ro?na je bila menjana tako da vidim samo v cilindrih in ja rahlo kot da bi na dal?e relacije segrevalo  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?timat ?imprej, ker zavore so verjetno najpomembnej?a zadeva na avtu, kukrkol obrne? se je pa? treba (varno) zaustavit.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm meu isti problem lansko leto samo da meni ni nic segrevalo. Rocna mi ni prijela a komplet sm jo menjal ravno pred kratkim preden se je to zgodilo. Pelko je reku da se to neda obnoviti tako da sm jih komplet (par) narocil preko ebaya in sm dau 140e s postnino vred. Pri nas so pa hoteli 120e za samo enega + starega jim mors vrniti, ker ga potem oni itq samo obnovijo pa prodajo naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm meu isti problem lansko leto samo da meni ni nic segrevalo. Rocna mi ni prijela a komplet sm jo menjal ravno pred kratkim preden se je to zgodilo. Pelko je reku da se to neda obnoviti tako da sm jih komplet (par) narocil preko ebaya in sm dau 140e s postnino vred. Pri nas so pa hoteli 120e za samo enega + starega jim mors vrniti, ker ga potem oni itq samo obnovijo pa prodajo naprej...

Ima? mogo?e kje ?e stran oz. prodajalca shranjenega?

Hvala tud za ta nasvet-opcijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo pomoje da vec ni tega oglasa. Drgac je biu pa link na forumu naliman mal poglej pod teme. Cne pa ksnga druzga prodajalca izber na ebayu. Defintivno se ti pa bol splaca prek ebaya ker tle sm jest use preklicu pa majo usi tako ceno. Za rabljenega na avtoodpadu je pa 60e hotu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? mogo?e kje ?e stran oz. prodajalca shranjenega?

Hvala tud za ta nasvet-opcijo

 

Tole mogoce >> http://www.mazda-si.net/topic/9980-zavorni-cilinder-zadaj-levo/?hl=ebay&do=findComment&comment=335306

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Danes je nekdo ki je pri?el na testno voznjo za mojo RX8 (prodajam) po napa?nem postopku ugasnil avto.. preden sva ?tartala je avto vzgal v momentu, ko sva pri?la nazaj je avto ugasnil in nazaj v?gal (vzig je trajal sekundo ali dve dlje kot ponavadi). Potem je ?e enkrat avto ugasnil, in nato ni ve? v?gal.. 

 

Po postopku sm probal spucat ma?ino, in v 30minutah "zajebavanja" mi avta ni ratalo vzgat - v?gali smo ga lahko le tako da smo ga porival  -_-

3 ure kasneje, ko je bila ma?ina hladna, z polnim akumulatorjev, ma?ina ?e vedno ni v?gala.. svetila pa je lu?ka za motor (kot da bi zalilo ma?ino).

 

In spet grem po postopku, 2x verglam z polnim gasom ampak ?e vedno ne vzge. 

 

..Mislm da si bom mogu vzet en popoldan frej pa mal k Pelkotu se zapelat  :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam te?ave z klimo pri Mazdi 3 sport Takumi 2012 letnik, mehanik ki je pregledal klimo in plin je rekel da je najverjetneje izparilnik pokvarjen ter da je cena 700?, me pa zanima a se da tole kaj ceneje skoz priti z popravilom? Sam sem malo iskal po netu vendar nisem na?el ni? pametnega.

Hvala za va?e odgovore ?e vnaprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam te?ave z klimo pri Mazdi 3 sport Takumi 2012 letnik, mehanik ki je pregledal klimo in plin je rekel da je najverjetneje izparilnik pokvarjen ter da je cena 700?, me pa zanima a se da tole kaj ceneje skoz priti z popravilom? Sam sem malo iskal po netu vendar nisem na?el ni? pametnega.

Hvala za va?e odgovore ?e vnaprej.

Ce je letnik 2012, bi znalo biti se v garanciji... ali se motim?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ne verjamem. Garancija je garancija. Mislim splo?na garancija. Se podalj?ana mislim da krije ta sklop.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

 

Jaz tudi tako mislim... Ni pa na spletni strani na voljo nikjer kaksna bolj podrobna razlaga... niti ni nikjer napisano, da bi bilo za klimo samo 12 mesecev garancije ... Edino za potrosni material, kar je pa logicno... Klima oz. kompresor ne more biti potrosni material... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V servisni knjigi lepo pi?e, da je garancija na klimo samo 12 mesecev, mogo?e se bi dalo kaj zrihtat, ?e se ogotovi da je napaka serijska, torej da je kaj narobe serijsko z klimo na teh modelih avtomobila.

 

 

Kakorkoli... ce so bili redno delani servisi na pooblascenem servisu, bi se jaz najprej obrnil na ta servis... Klima nikakor ne sme odpovedati po treh letih, ce se je normalno delalo z avtom in ce je bil redno vzdrzevan...  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli... ce so bili redno delani servisi na pooblascenem servisu, bi se jaz najprej obrnil na ta servis... Klima nikakor ne sme odpovedati po treh letih, ce se je normalno delalo z avtom in ce je bil redno vzdrzevan...  :ph34r:

Ej...naj se pelje na poobla??en servis Mazda ..?e je res to v garancij bi moralo bit,pogovori se malo in itd...?e pa ne lahko pelje? k na?emu Simon Pelko..Medvode tudi klime rihtar ima vse aparature:-):-)je mojster lp:-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Mojster Pelko je danes ?e pri?el z delom, ?akalne vrste pa ima cca. 5 delovnih dni, se pravi ?e ga zdajle pokli?ete ra?unajte na za?etek naslednjega tedna pridete na vrsto.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.